Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

ten kingsland XS

ash   Sukces jest koloru blond....
15 listopada 2012 11:10
Dodofon, to na 100% unisex.
Ja jestem wysoka i przeważnie noszę rozmiar 38.
Bluzy KL mam XS i mam jeszcze luz.
Ja mam 2 kurtki KL właśnie unisex, i mam Skę. Jest naprawdę spora, ale zimowa kurtka od stajnie musi taka być 😉 gdzieś trzba te kilka dodatkowych warstw wcisnąć. Oglądałam damskie kurtki i wydawały mi się już normalnej rozmiarówki.
Kurczę, to już sama nie wiem, ale chyba zaryzykuje i zdecyduje się na kurtkę damską XS.
Mam nadzieje że nie będzie za mała...

Może ma ktos w niej zdjęcia? w tym rozmiarze?  😉
Bo jednak to bedzie kurtka na jesień-zimę i musze miec możliwość wepchnięcia pod nią
przynajmniej ze 2 bluzy, no i muszę się potem w niej móc poruszać  🤣
Wyślij link do kurtki i powiem ci czy to damska czy unisex bo damskie wypadają raczej małe..
Z tego co ja rozumiem i napisałam to damska, wygląda jak ta: http://www.equishop.com/kingsland-kurtka-damska-bomber-classic,id-302 😉
ale jak na razie nie znalazłam nikogo kto sprzedawałby S więc chyba po prostu pojadę przymierzyć.
Jak będzie ok to biorę a jak nie to dalej szukam... Ale wolałabym żeby była dobra...  😀
Po pierwsze fajnie że opisują ją jako bomber  🙄

Po drugie to jest damska, wypada mała i XS będzie bardzo szczupła, jeżeli nosisz 34 będzie dobra  😉
nosze raczej 36 niestety bo mam 168cm wzrostu i inaczej wszystko jest za krótkie,
ale pomierzyłam moją kurtke i wypada podobnie więc zaryzykuję, dziękuję  😉
Ja mam 164 i noszę 36 i S jest na styk

XS pewnie będą krótkie rękawy i nic pod nią nie włożysz ale próbuj  😉
Poważnie? Kurcze...
Bo juz tak długo usiłuje od kogos kupić granatową kurtkę kingslanda, albo taką albo bomber i nie moge dostać hehe
Dlatego tak mi zależy  😉

znacie moze jakiś sklep internetowy gdzie można dostać taniej rzeczy kingslanda?
asds   Life goes on...
15 listopada 2012 16:58
Ma ktoś pozyczyć kod  rabatowy do sklepu konik.com.pl? 😀
Ja sobie w końcu kupiłam taką kurtkę jaka szukałam w decathlon  😀



Dramka, i jak wygląda w rzeczywistości? Dla mnie to przepis na +10kg, choć akurat tobie to nie zaszkodzi 😉
Jak mierzyłam w sklepie nie było tak źle bo jest dobrze dopasowana (XS), w nie których rzeczywiście wygląda się jak w worku na śmieci  🤔

zobaczymy jak się sprawdzi na jeździe..

http://allegro.pl/animo-italy-36-nowy-i2779402065.html  😍

Ktoś wie co znaczy w kurtkach pikeur memory shape?

Zamówiłam granatową Festina  😅  🤔wirek:
Dramka zamawiałaś w arcusie festine? :P
czy gdzieś udało Ci się dorwać 34?
W Arcusie  😅 gdybym wiedziała że jest granatowa dawno bym zamówiła  😜 Mam nadzieje że rękawy nie będą krótkie  🤔 ale z tego co kojarzę ten model ma długie rękawy..

W jackpot przecena 30% na kurtki  😅
ale wzięłaś 36 czy jakoś Ci wygrzebali 34? ..bo na stronie jest tylko 36 i boje sie że bedzie za szeroka🙁
Wzięłam 36  😀
ja też  🤣  kliknęłam. poszło.


edit.
dostanę gdzieś taniej niż w equishopie koszulkę polo pikeur wiebke?  :kwiatek:
Moje zamówienie zostało odrzucone  👿 a twoje? Daj znać jak dostaniesz kurtkę  :kwiatek:
sweter hv polo

sluchajcie, dostanę w jakimś sklepie taki sweterek? czy to wsiowe, tak do chodzenia na codzień, dla szczupłego mężczyzny? myślę, czy facetowi nie zrobić prezentu, bo naprawdę ładny jest, ale to napewno męski? macał ktoś, jak to wygląda na żywo?  :kwiatek:
Isabelle Ale na zdjęciu to bardziej wygląda na polo z długim rękawem i jak dla mnie to damskie.
Cedryk,  no właśnie nie mam pewności, czy to męskie, dlatego wolę zapytać 😉 teraz męzczyzni noszą takie fatałaszki, że ciężko czasem rozróżnić😉
ash   Sukces jest koloru blond....
20 listopada 2012 09:20
Isabelle,  raczej damskie to polo.
Nie ubrałabym swojego mężczyznę w takie ubranko  😂
Dziewczyny, mam prośbę - szukam fajnej kurtki zimowej, taliowanej i z kapturem z futerkiem. Coś z nie super wysokiej półki cenowej, ale żeby była ciepła, no i nie rozleciała się od razu. Myślałam o HKM Gloria - ma któraś z Was taką kurtkę? Napisane jest, że mocno ocieplana, ale nie wygląda na zdjęciu na super ciepłą...Może polecicie coś innego? Z góry wielkie dzięki za pomoc  :kwiatek:
jest na promocji w okser jakby co 😉

Mi się podoba

http://www.okser.pl/busse-kurtka-zimowa-dina-p-10902.html
Dramka mnie też się podobała, dostałam nawet real foto (tzn. nie katalogowe tylko ze sklepu) czerwonej. I jakoś tak mi zachwyt trochę uleciał... Nie wiem czemu...
A możesz mi real foto wysłać  :kwiatek:

tak bywa z tymi real foto  🙄
Mogę, zaraz Ci wyslę. Ciekawa jestem Twojego zdania. Może tylko ja mam takie  dziwne odczucia...🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się