Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Mam dokladnie ta:
http://www.zalando.pl/spooks-kamizelka-niebieski-sk041b002-503.htm 
Nie wiem jaki to model ale wielbie ja
Jak sie dorobie zdjęć to wstawie  💘
izkadul, kamizelka ładna ale nie dam prawie 400 zł za szmatę 😉

Jeszcze kusi mnie ta Abercrombie z ostatniego załącznika - męska.
Krój męskiej i damskiej jest chyb ataki sam w tym modelu

edit:
Ja kupiłam taką Abercrombie XL:
(mam 174 i normalnie noszę 34, mam nadzieję że rozmiarowo będzie ok?  🤔 ) ..to że krótka mi za bardzo nie przeszkadza, w takich wygodniej mi się jeździ 😉

wichrowelove Jak dojdzie daj znać jak leży 😉
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
30 października 2013 12:32
Cobrinha jak chcesz ciepłą kamizelkę i za "miłą cenę", to dziewczyny polecały ten bezrękawnik Horze
Chyba zaryzykuję męską wersję kamizelki 🙂 chyba S bo się mogę utopić :P
Ja jeszcze mogę polecić tą:
http://okser.pl/p/38/5339/horze-kamizelka-zimowa-unisex-kamizelki-odziez-jezdziecka-dla-jezdzca.html
Tylko trzeba jej poszukac bo nie wiem jak z dostępnością w innych sklepach.
No i po problemie😉
Doradźcie tylko jaki kolor... myślałam nad czarną bo pasuje do wszystkiego ale sama nie wiem czy nie za smutno - choć koń może nadrobić hihih

do wyboru: czerwona, grafit, błękitna, szara i czarna
Cobrinha brałabym grafit 😉

ja ostatnio dorwałam po bardzo okazyjnych cenach 😀 :
Szkoda ze granatowej nie ma, szary praktyczniejszy
Brałabym szarą  😀
Czy jest możliwe gdziekolwiek dostanie damskich bryczesów z pełnym lejem w cenie do 120 zł ? 😵
Np. w Mustangu za ok. 100zł kiedyś były.
Horseline za 100zl, Horse Trade za bodajże 130zl
Czy jest możliwe gdziekolwiek dostanie damskich bryczesów z pełnym lejem w cenie do 120 zł ? 😵


Już lepiej kupić używane
[quote author=Moona]Dziewczyny, możecie polecić jakąś sensowną kurtkę zimową?
Ma być:
- naprawdę ciepła (mile widziana puchowa)
- na tyle krótka, żeby można było w niej normalnie wsiąść na konia i jej sobie przy żadnym ruchu w siodle nie przysiadać
- fajnie by było, jakby nie kosztowała 1000zł[/quote]

Lauria Garelli 😉 Puchowe, mega ciepła, jakość jest rewelacyjna-płaszcz z tej samej kolekcji ludzie macając oceniali na wartość ok. 1000 zł, a kosztuje połowę mniej.


Ta kurtka to jest jakiś żart.
Wypełnienie w całości kurtki jest naprawdę symboliczne - kurtka może sprawdzi się na jesień, ale na pewno nie w zimie. Normalnie wypełniony jest jedynie... kołnierz. Jak będę chciała, żeby mi było ciepło w kark, to ubiorę szalik + czapkę  🙄
Jest zdecydowanie za długa, sięga mi za tyłek (jestem niska, 160cm wzrostu).
Zamek jest fatalny - mierzyłam dwie, pierwszy jakoś tam się zapiął, z trudem bo z trudem, za to zapinanie zamka w drugiej zajęło mi ponad minutę.
Podsumowując - kurtka kosztuje kupę kasy, a tak naprawdę nie wiem na jakiej podstawie ją ktoś na tyle wycenił. Niestety nawet nie na podstawie logo  🤣


Zatem pytam jeszcze raz: czy któraś z Was może mi polecić kurtkę, która naprawdę spełnia moje wymagania?  :kwiatek:
Moona, ja też jestem zmarźluch. I jedyna kurtka która się sprawdziła to ta:

KLIK

W Polsce czasem na allegro były, w granicach 400zł. Mam dwie, jedna ma juz 4 lata? Druga ze 2, są nie do zabicia, ciepłe, lekkie, i da się w nich spokojnie jeździć. Ale nie wiem czy uda ci się je gdzieś jeszcze dorwać w Polsce w normalnych pieniądzach.

To są unisexy, ja noszę normalnie duże M, małe L, a Kingslanda mam Skę.
Dziewczyny,czy możecie polecić mi frak w rozmiarze 40/42?🙂
Zależy mi żeby był w typie np.Spooks,czy Kingslanda - ładnie dopasowany w talii itp. Przedział cenowy,to tak do 700zł. Niestety jestem wysoka i ciężko znaleźć mi dobrze dopasowany frak w nowoczesnym typie.
Moonica, ja mam Pikeur Epsom, kupiony w zeszłym roku w toruńskim koniku. Przy moim wzroście 175cm leży całkiem ok, z tym, że ja mam w rozmiarze 72. Tylko nie wiem, czy to nowoczesny typ 😁
Moona powiem szczerze, że jesteś jedyną osobą, która tak podpadła ta kurtka. Sama użytkuje płaszcz wykonany dokładnie tak samo, wypełnienie identyczne i jest baardzo ciepły. Są puchowe, więc nie muszą być grube, żeby grzały. Wykonanie bardzo moim i wielu osób zdaniem bardzo porządne, ja nie żałuję ani grosika, powiedziałabym zakup życia 😉 Jak widać każdy lubi coś innego.
Moona Fraki animo mają długie rękawy 😉

Dramka - ja mam 174cm. wzrostu i rękawy w fraku Animo mam na styk 😉. W KL też są dłuższe 🙂.
Moona powiem szczerze, że jesteś jedyną osobą, która tak podpadła ta kurtka. Sama użytkuje płaszcz wykonany dokładnie tak samo, wypełnienie identyczne i jest baardzo ciepły. Są puchowe, więc nie muszą być grube, żeby grzały.
Ale mnie nie chodzi o to, żeby była gruba. Wymacałam ją dokładnie i tego wypełnienia właściwie w ogóle nie czuć, w szczególności na rękawach. Pusto. Sam materiał ciepła nie zatrzyma.
Na co dzień mam kurtkę puchową Columbii, ma znacznie więcej wypełnienia od HKM, a uważam, że i tak w rejonie rękawów mogłoby go być więcej, żeby było cieplej.
Fraki animo maja byc dopasowane wiec jak rekaw jest na styk pasuje  😉
A ja poszalałam i kupiłam jeszcze drugą kamizelkę jakiejś firmy Just Play.
Jestem bardzo miło zaskoczona wykonaniem, krojem i w sumie ciepłotą 😉
Leży bardzo fajnie, nie jest ani za krótka ani za długa tak więc polecam. Jeszcze nie testowałam do jazdy, ale skoro tak się sprawdza to i do jazdy będzie dobra - więc polecam.
Dziewczyny!
Szukam oficerek skórzanych, kolor dowolny, najlepiej z suwakiem bo dostaję padaczki jak muszę je zdejmować z nogi.
Nie droższe niż 800 zł, bo aktualnie więcej niestety nie mam 🙁
Nie muszą być super jakości i super firmy - byleby były oficerkami 🙂

Dzięki za pomoc, pilna sprawa 🙂
Sa tez kurtki narciarskie justplay
Tak wiem, widziałam 😉
Ale kamizelka bardzo fajna
Dotarł do mnie dzisiaj urodzinowy prezent- softshell Delia z HV Polo i jestem bardzo pozytywnie zaskoczona- jest jeszcze fajniejszy niż myślałam  😅
Świetnie skrojony i z bardzo fajnego materiału, wykonanie jak wszystko z HV- bez zarzutu (ja jeszcze się na nich nigdy nie zawiodłam). W piątek idzie do stajni, zdam relację czy grzeje należycie 

[img]http://www.animavet.pl/media/products/9b9f5e89b3840c756529c2c777910ae8/images/thumbnail/big_5_a22788594d6b.jpg?updated_at=1366341649[/img]
Ile takie cacko kosztuje?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się