Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

ja kupiłam taką kurtkę

jest MEGA!
Dava   kiss kiss bang bang
13 grudnia 2013 16:00
Napisz jaki to model i firma?  :kwiatek:
Dava, HKM Lauria Garrelli.
Polecicie coś z bluz tak do 250zł?🙂
kingsland  😀
Właśnie sprawdzałam. Ogólnie zrobiłam zakupy za tysiąc złotych i aż mnie portfel zabolał 🙁😀
dzisiaj dorwałam 😀 jest naprawdę fajnie wykonana, ale pierwotnej ceny bym za nią nie dała  🙄
wichrowelove ale cudowna! strasznie mi sie podoba  😵 gdzie taką dorwałaś?  😜
Fajna  😜
equidore na targach w Berlinie była -30% 🙂 bo w Equishopie już same duże rozmiary zostały. to ta kurtka: http://www.equishop.com/kingsland-kurtka-pikowana-jennings-damska,id-3863
wichrowelove, śliczna jest. Sama chciałam kupic, ale nim się zdecydowałam zostały właśnie same duże rozmiary.
właśnie kurier przywiózł mi koszulę 🙂 długo szukałam tego koloru, oczywiście zaspałam jak kolekcja była dostępna. jest naprawdę śliczna  😅

edit. zmiana rozmiaru zdj
Mam dokladnie taka sama, jest super, kocham ja miloscia wielka i teeen kolor  💘
wichrowelove, piękna !
Czy jest ktoś mi w stanie powiedzieć jak wypada rozmiarówka Kingslanda? Waham się nad decyzją kupna softshella, ale zostały tylko same duże rozmiary.
chestnut jeżeli to unisex to wypadają duuuże. Ja noszę damskie KL s/m...unisex dopasowane są na mnie xxs 😉
Ja zaopatrzyłam się właśnie w

[img]http://cdn.shopify.com/s/files/1/0192/7232/products/usg_leandra_large.jpg?v=1357401497[/img]


Dzsiiaj mi wszystko doszło🙂
Jessamine już po pierwszych testach w stajni 🙂 jest obłędna, bardzo ciepła i super dopasowana 🙂 niestety kolor podatny na zabrudzenia, ale kupiłam ją do użytku bardziej 'zawodowego' więc myślę, że trochę pożyje  😁
Piękna,też się na nią czaiłam,ale mam już 3kamizelki więc muszę darować 🙁 bo wyjeżdżam i się nie zapakuję
Moim ostatnim zakupem jest HV POLO kamizelka w kolorze rosebloom 😍 stwierdziłam że posiadając 8 kamizelek czas spasować  😁
A ja dzisiaj dostałam prezent gwiazdkowy - kurteczkę Animo na wiosnę i frak Equiline x-cool 😜 💘
Zazdroszczę Fufu !!🙂
Ja planuję kupić frak Animo
Fufu, dawaj zdjęcia!  😀
ja kupiłam taką kurtkę

jest MEGA!


tył jest rozpinany, żeby móc jeździć?
Wrzucam poglądowe zdjęcia 👀
Kurtka - http://awilhorse.pl/186-kurtka-liban.html:


Frak:


Frak jest przepiękny 🙂
Nie byłam pewna czy wkleić tu czy w odzieży konkursowej - napisałam w obu. W razie czego, proszę o usunięcie.

Czy może mi ktoś polecić frak skokowy, dość dopasowany, w miarę nowoczesny krój. Rozmiarowo noszę 36-38, nie mam mocnego wcięcia w talii ani dużego biustu (tzn. teraz mam, bo karmię ale to minie 😉 ), ale za to dość szerokie ramiona. Przymierzałam pikeur skarlett 36 i leżał dość fajnie (w sumie trochę ciasny przy ramionach, ale to chyba przez tymczasowo powiększony biust). Myślałam tez o nenita, ale nie miałam okazji przymierzyć. Cenowo tak do 600zł (może być trochę więcej jak naprawdę coś super).

No i na kolor sama nie mogę się zdecydować. Wyglądamy tak:

W sumie to pewnie brąz najładniej by pasował, ale jakoś nie przemawiają o mnie brązowe fraki :/.

nowy nabyteczek <3
Falabana Chyba bym w szary celowała, może właśnie Scarlett Amethyst ?
Ktoś posiada kurtkę FP Jennifer? Ciepła?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się