Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

A są gdzieś w ofertach w takiej cenie do zamówienia od zaraz w rozmiarze 72? 🙂 MOŻE jeszcze z 600zł bym zdzierżyła... Ale szczerze wole już mój workowaty 38 Horki, który jest jaki jest i wysłużony strasznie ale jest...
Spróbuje jeszcze trochę poczekać może coś się znajdzie 😉 Az tak mnie nie nagli a wiem  doświadczenia, ze czasem warto poczekać 🙂



ja kupowałam na sprzetjezdziecki.com  i wzielam na 12 rat wiec nie odczułam az tak bardzo tego ze wywaliłam ponad 600 zł 🙂
Orientuje się ktoś, czy ta kamizelka ma suwak rozpinany od dołu?
http://www.gnl.pl/kamizelka-hkm-lg-majestic.html
Z tego co pamiętam nie ma, ale nie dam sobie głowy uciąć 😉
Mam pytanie o tą kurtkę Fair Play, jak wypada rozmiarówka, czy jakiś cieplejszy polar wejdzie, czy lepiej brać większy rozmiar?
http://cavalloshop.pl/produkt/kurtka-softshell-fair-play-jolly-kobalt-granat.html
Z góry dziękuję  :kwiatek:
Equi.dream dzięki. Czyli odpada...
Freska   Trakeńska Szczęśliwa Miłość
14 października 2014 19:59
Libella, potwierdzam, nie ma na 100%
okunka tu masz tabelę rozmiarów dla tej kurtki http://sklepagar.pl/jezdziec/1327--kurtka-damska-fp-jolly.html
Freska - dziękuję bardzo  :kwiatek:
Dziewczyny, jak wypada rozmiarówka kurtek Kingslanda?  :kwiatek:
Pialotta, jakich? Unisex czy damskie?
i takie i takie  :kwiatek:
Pialotta, ja mam Unisexy dwie, i tam rozmiar S to taki normalny M/L. Raczej w stronę Lki 😉 Damskie IMO wypadaja normalnie.
Okunka masz u Nas w stajni Mke do przymierzenia od zaraz w siodlarni tylko wersja granat z zielonym pod spodem 🙂
Cudny jest ten softshell tylko jak przymierzałam ta Mke to byłaby fajna mimo, że jestem chuda (zmieściłabym trochę ubrań pod spód) ALE strasznie była szeroka u dołu w pasie...
Ciekawa jestem czy Ska tez taka by była nieproporcjonalnie szeroka u dołu...
Pialotta, ja mam Unisexy dwie, i tam rozmiar S to taki normalny M/L. Raczej w stronę Lki 😉 Damskie IMO wypadaja normalnie.


dziękuje  :kwiatek:
a orientuje się ktoś jeśli chodzi o rozmiarówkę damskich?
Wzięłam FP jolly softshell S i tragedii nie ma, polar pod spód wchodzi tylko rękawy dość wąskie 😉 ale można rozpiąć więc jest ok. Mimo wszystko jakbym miała zamawiać jeszcze raz to wzięłabym rozmiar większą bo jednak kilka warstw w zimę już nie wejdzie. Wykonana bardzo fajnie, z dobrych materiałów wiec mogę polecić  :kwiatek:
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
25 października 2014 00:40
Pomocy, już od roku szukam płaszcza zimowego i nie mogę znaleźć nic bo oby odpowiadało takim wymaganiom,  chcę żeby:

był ciepły, typowo zimowy, na mrozy
był długi tj zakrywał uda
miał suwak, guziki, rozcięcie z tyłu coś by można było w nim jeździć
był jak najmniej udziwniony, gładki jak najmniej pikowany, NIE błyszczący jak z lateksu, bez kołnierzy odstających na pół głowy .

i kosztował najlepiej mniej niż 600zł

czyli zwykły ciepły prosty płaszcz bez udziwnień za normalną cenę. Na prawdę nie chcę cudów.

najbardziej zbliżony jest Anky "Isabella" ale w żadnym opisie nie ma że, ma rozcięcie z tyłu i na żadnym zdjęciu nie ma go na koniu.
bardzo ładny jest też Pikeur "Agneta" ale cena powala no i nie wiadomo jak jest długi.

widział ktoś coś takiego?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 października 2014 02:40
Brzask a HKM LG, Horze
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
25 października 2014 10:48
lusia722 , no właśnie ten HKM oglądałam już ale nie dość że się błyszczy to jeszcze ma ten podniesiony kołnierz.  🙄

Ale tego Horze nie widziałam, dzieki! Niestety, szukam dalej  😉 Coraz bardziej skłaniam się do Anky...
Dziewczyny, ponawiam pytanie.
Orientuje się ktoś jak z rozmiarówką damskich kurtek Kingslanda?
Jestem osobą szczupłą i drobną, mam 167 cm wzrostu, ubrania noszę S i nie mam zielonego pojęcia jaki rozmiar wziąć. Znalazłam jakieś tabele na Equishop, ale według mnie podane tam rozmiary są wzięte z kosmosu.
Pomocy! Szukam kamizelki aby sprawdziła się na treningi w zimie na hali. Najlepiej żeby była z wysokim kołnierzem, ciepła i dopasowana w talii, w okolicach 200zł.
Widział ktoś coś takiego?
Rudzik   wolę brzydkiego konia, niż piękną sukienkę
27 października 2014 07:27
Pialotta ja mam 165cm wzrostu i wszystkie kingslandy mają dla mnie za długie rękawy. Na szerokość damska S jest standardowa, ale rękawy robią dla osób wysokich. O ile przy bluzach to nie przeszkadza, to przy kurtkach jest wkurzające i wyglądam jak w ciuchach po starszej siostrze.
Brzask a Euro-Star ? Jako jedyny ma fajne gumki na uda, nic nie klapie podczas jazdy 😉 A w HKMie ten kołnierz się ukłąda i materiał wcale nie błyszczy tak jak to zdjęcie sugeruje.
Pialotta ja mam 165cm wzrostu i wszystkie kingslandy mają dla mnie za długie rękawy. Na szerokość damska S jest standardowa, ale rękawy robią dla osób wysokich. O ile przy bluzach to nie przeszkadza, to przy kurtkach jest wkurzające i wyglądam jak w ciuchach po starszej siostrze.


O, właśnie! Widziałam tabele rozmiarów na Equishop i stwierdziłam, że musi z nimi być coś nie tak, bo XS wychodziło wszędzie na styk, a rękawy długie jak nie wiem..
Dziewczyny, jak teraz jakościowo wypadają bryczesy HKM, Horze i Fair Play? Wytrzymują intensywne użytkowanie i częste pranie? Podskoczyły z jakością czy lepiej dozbierać do Pikeura/ES? Z dwa lata temu dałam FP szansę i się zupełnie zraziłam, ale może od tamtej pory coś się zmieniło na plus?

Szukam bryczesów na zimę z softshellu, które polecacie? co sądzicie o HKM Laura Garelli albo Horze Frost?

(na marginesie, mój rozmiar Pikeura/ES zawsze na mnie pasuje i dobrze leży, niezależnie od modelu. A jak się zabrałam za przymierzanie innych marek to każde portki leżą jakoś dziwnie. Tu sie wbija, tu za krótkie..)

Czy wiecie moze jak nazywa sie kolekcja euro-stara, w ktorej jest blekitny kantar w paski z owczej welny? Probowalam znalezc w internecie roznymi sposobami, jednak niczego sie nie doszukalam, na szamatoholikach rowniez go nie znalazlam 🙁
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 października 2014 19:41
equi.dream, Euro-star ten:

http://www.sprzetjezdziecki.com/eurostar-plaszcz-sharon-damski-kolekcja-jesienzima-2014-p-10604.html

Bardzo mi się podoba i cena nie jest zła ale znalazłam ideał  😍 i już zamówiłam:


I teraz pytanie: jak wygląda rozmiarówka? potrzebuję 38/40 Lka będzie dobra?
disco rewelacyjne softshelle miała Lauria Garelli w zeszłym roku, spróbuj szukać, czy coś gdzieś nie zostało. Kolekcja majestic.
Brzask ten, ten 😉 a ideał to co to ?
Dziewczyny, jak teraz jakościowo wypadają bryczesy HKM, Horze i Fair Play? Wytrzymują intensywne użytkowanie i częste pranie? Podskoczyły z jakością czy lepiej dozbierać do Pikeura/ES? Z dwa lata temu dałam FP szansę i się zupełnie zraziłam, ale może od tamtej pory coś się zmieniło na plus?

Szukam bryczesów na zimę z softshellu, które polecacie? co sądzicie o HKM Laura Garelli albo Horze Frost?

(na marginesie, mój rozmiar Pikeura/ES zawsze na mnie pasuje i dobrze leży, niezależnie od modelu. A jak się zabrałam za przymierzanie innych marek to każde portki leżą jakoś dziwnie. Tu sie wbija, tu za krótkie..)





Horze bardzo poprawilo sie jakosciowo i wygladem. Dalam szanse bryczesom i sa genialne. Warto kupic jak ma sie ograniczone fundusze. pikeur czy euro-star to nie jest ale jakosc milion razy lepsza niz kilka lat temu.
Brzask   kucyk,kucyk...a to kawał s.........
29 października 2014 22:22
Elt Arosa model z 2012 roku chyba prawie nigdzie już niedostępny, niestety to samo z rozmiarówką nie ma Mki, mam dostać Skę do przymiarki ale wydaje mi się że, Lka będzie lepsza...
Fair Play też aktualnie bez zarzutu.
Dava   kiss kiss bang bang
30 października 2014 08:48
za to nowe Pikeur i ES kiszka,
bardzo spadły z jakości, blakną szybko  🙄
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się