Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

dar, jeśli wystarczą same guziczki, to może Horze Ines? Jest też granatowa. Sama bym sobie kupiła w roli polówki (bo ma wymienne kołnierzyki), ale na razie musi poczekać. 😉
Cześć wszystkim 🙂 Potrzebuję wymiarów fraka Pikeur saphira rozmiar 36, nigdzie nie mogę znaleźć. Albo może wie ktoś, czy jest duża różnica między 36, a 38 w Pikeurze, a najlepiej w tym modelu?  Będę wdzięczna za każdą pomoc :kwiatek:
keirashara, zdecydowanie. Te fraki i marynarki naprawdę dobrze leżą. Śmiem twierdzić, że jak były na kimś mocno i nieestetycznie ponaciągane to po prostu ktoś źle ocenił swój rozmiar.
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
20 czerwca 2016 08:46
Klami, niestety dla osób z talią i nadprogramowym biustem średnio się nadają. 32 w talii jest dla mnie idealny, a w biuście nie mogę się dopiąć. Z kolei 34 w talii jest za wielki.
Czy jest tu ktoś, kto mógłby opisać mi materiał equiline x-cool? czy on jest elastyczny, jak np spooks? czy bardziej softshellowy? proszę o wszystkie możliwe informacje! 😀
Waham się między właśnie equiline/animo/spooks i ewentualnie fair play, ale one chyba są dosyć twarde? Zależy mi jak na największej wygodzie, najlepiej, żeby był jak druga skóra.  :kwiatek:


Ja mam frak Equiline X-Cool i jestem bardzo zadowolona. Jest oddychający i elastyczny, ale zachowuje przy tym formę. Nie wygląda na ciele jak bluza, dzięki podszewce bardzo dobrze się układa. Mierzyłam też taki standardowy softshellowy frak Equiline i był do bani, nie wyobrażam sobie go na czworoboku  😉 To fajne rozwiązanie pomiędzy klasycznym frakiem a softshellem. Ma wszystkie właściwości tego drugiego, a wygląda bardzo klasycznie. Zaliczył już też pierwsze pranie w pralce i wyszedł z niej jak nowy  🙂
Ma ktos porównanie któryś z tych bryczków?
Pikeur Lucinda z pełnym silikonowym
Spooks z pół lejem silikonowym
Pikeur Patricia z pełnym silikonowym
Dzięki za pomoc dziewczyny, ale jednak Schochmole (tak to sie pisze? Działam z telefonu i nie moge skopiować) wygrywa, jest suuuuper piękna tylko szkoda, ze az 200 zl mi ubędzie z konta.
Ubędzie  😉
Ups.  😡
dar,  - nie bediesz zalowac, bo jakosc tez jest super 🙂
Monoc, - ja biustu nie mam prawie, ale za to bardzo szerokie ramiona... I mega sie boje, ze bedzie kicha.
tulipan, - x-cool powiadasz jest taki klasyczny wygladwm? Mi wlasnie zalezy zeby bluzowate nie bylo. Tylko cena zabija, najwyzej bede na wyprzedaze sie czaic.
Na koniu:
Equiline x cool




I dla porównania inny Equiline

dar koszulki konkursowe ze Swarovskim ma Fera 🙂 NA zdjęciu słabo widać, cały ten biały pas to Swarovski

 Kolejny raz za duże zdjęcie
tulipan, -  to jest chyba nawet model, na który się czaiłam 🤣 Ten pierwszy to Astra, prawda? Strasznie ujęły mnie różowe/bordowe (ciężko mi na fotach kolor oceniać) wstawki, byłyby idealne do czapraka, jaki sobie strzeliłam na zawody.
Fb link krzyczy, że niedostępny.
Nie wiem co to za model  😡 Ale granat z różowymi wstawkami i różową podszewką  🙂
keirashara Ja polecam Equiline mam jakiś klasyczny model cały granatowy 😉
Anai  widziałaś może gdzieś te koszule konkursowe poza equishopem? W equishopie został tylko rozmiar xl.  😕  https://www.equishop.com/pl/koszule-konkursowe-damskie/7344-koszula-konkursowa-andalucia-damska-s15.html  Tak bardzo mi się one spodobały, że nawet z zagranicy mogę ściągać.  🏇
Misia, świetny zestaw na zawody, jestem pod wrażeniem jak dobrze jego elementy ze sobą grają!  🙂
U mnie właśnie problem polega na tym, że nie chcę granatu za nic, bo ani ja, ani koń w nim dobrze nie wyglądamy, do tego mam czarno-brązowy kask (ja durna, a brać cały czarny) i czaprak z różową lamówką, więc byłoby już naciapane totalnie. I oczywiście nawięcej interesujących fraków widzę w granacie 🤣 Chciałabym czarny/brąz, choć i brąz mi jakoś mało się ostatnio widzi, chyba na czworoboku czerń lepsza, taka bardziej klasyczna i elegancka 😉 Equiline póki co wygrywa jak patrze po fotach, opiniach, materiale, tylko cena boli, no i w żadnym sklepie nie widziałam większego wyboru modeli, a przy mojej sylwetce o kupnie bez przymiarki mogę zapomnieć - robienie wycieczki do dwóch modeli też słabo. I tak się bujam... jak materiał, kolor i krój niezły, to narąbane cekinami, jak bez cekinów to granat albo softshell z bluzy, albo nie leży na mnie. Jak mi się wszystko podoba i leży dobrze, to cena 1500 lub więcej, co jest ostrym przerostem formy nad treścią przy tych moich startach z 5 razy do roku 🙄 Byle czego też nie chcę, bo to już lepiej przepękać w tym moim starym Piekurze, z dziurami w podszewce, bo z zewnątrz ciągle wygląda dobrze - tylko musze go w stajni ubierać, jak nikt nie widzi 😁 I czegoś mało klasycznego, jedno sezonowego też nie chcę, bo prędzej z mody wyjdzie, niz zdąże w nim postartować...
Liczę na letnią cavaliadę, może coś znajdę. Tak samo co prawda liczyłam na zimowy Poznań, a wyszło jak wyszło :emot4:

tulipan, - na 100% Astra, był właśnie brąz i granat, oba z rówowymi wstawkami 😉 Na Tobie leży nawet ładniej, niz na modelce, widać taliowanie 🙂 Kurde, jakby był taki czarny, to chyba bym jakoś przeżyła cene i kupiła.
Misia - wyglądacie rewelacyjnie, mega klasyka, potwornie elegancko! Jak z katalogu normalnie 😀
Misia, przecudnie Wam w tym zestawie! Tak się powinno wyglądać na czworoboku. 😉 Swoją szosą jakby wyciąć z tego zestawu nauszniki, to czegoś by chyba brakowało, a tak to jest perfect!
Misia  😍 😍 😍 - kurcze ideał mój! 😉 Właśnie przymierzam się do ujeżdzeniówek i planowałam zamówić czaprak z granatowa lamówką albo sznurami oraz granat nauszniki i nie wiedziałam jak to będzie wyglądać - już wiem, że super 😉 Wyglądacie obłędnie 🙂
Tylko do tego fraka co ma Misia trzeba mieć też taką super figurę  😉
Minosia, w pl nie. [url=http://www.kingslandequestrian.co.uk/proddetail.php?prod=151-SS-032&nav=39&seo=ANDALUCIA+LADIES+SHOW+SHIRT+%283+colours%29]kl[/url]
Niektóre  rozmiary są  też  na hopevalleysaddlery czy spoilthorse.co.uk.  Są  też  na ebay'u.
Edit.  Gnl ma KL może  by  Ci ściągnął tę  koszulkę ?
Keishara a taki?
equi.dream, - a co to? 👀
keishara Fera, materiał techniczny, ale cięższy, bardzo klasyczny, nie ma żadnych dupsów i ozdobników, tylko blaszka na ramieniu. Jest w wersji z napisem na rękawie i bez.

equi.dream, - wrzucam do tych w kolejce do przymiarki, dzięki!
Czy ktos mi powie jak wypadają damskie bluzy Kingslanda? Miałam tylko kurtki Unisex, a nigdy nic strikte damskiego. Nie wiem czy celować w S czy w M (ESa mam wszystko Mki, Equilina też)
M
Dramka, dzieki 😉 zamówiłam M
Jakie przychodzą wam do głowy mniej spotykane marki robiące ładne koszule konkursowe ? Mam Equiline i je uwielbiam, ale jak w ostatni weekend wyszłam na parkur oglądać trasę to jednocześnie ze mną jeszcze dwie dziewczyny były w identycznych. Zawsze mi się wydawało, że tak powtarzają się raczej koszule bardziej popularne jak Horze, Fair Play, Pikeur, a tu Equiline jednak też.
Jakie inne firmy robią fajne koszule ?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się