Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Czy ktoś z używał albo miał w łapkach frak GPA Grand Prix? Prosiłabym o opinie. 
Frak spodobał mi się bardzo (widziałam go tylko na zdjęciu :wysmiewa🙂, ale nie mam gdzie go obmacać i przymierzyć...
Kiedyś miałam pożyczony, i długo o nim marzyłam. Ale dziś już bym wybrała co innego. Gdybym miała kupować, bo znalazłszy pod choinką - nadal skakałabym z radości. To klasyk, elegancki, ale są już fraki i ładniejsze, i bardziej komfortowe. Jasne, że kwestia gustu. Zależy, jaki styl wybierasz. Jakość była widoczna i wyczuwalna.
halo, dzięki wielkie :kwiatek:!
Zdecydowanie wybieram styl nieco bardziej klasyczny i ten frak to już będzie w moim wydaniu wielkie szaleństwo 😁. Zdecydowałam się jednak go zakupić (na e-bay'u, za szaloną cenę 40 funtów za nówkę sztukę z metkami 😀, bo 250 w górę to stanowczo za dużo...).
To ten model:






Będzie na skokówki, bo tutaj na zawodach WKKW-owskich nikt by mnie raczej w nim nie wpuścił na czworobok 😉. Na czworoboki i skoki wkkw-owskie dla bezpieczeństwa wkładam czarny fraczek Pikeur Epsom. Nudnie jak flaki z olejem, ale nikt się nie czepia, a ja się w nim dobrze czuję, bo dobrze na mnie leży.
Ten GPA z czerwonymi wstawkami bedzie chyba mi pasował do moich Ariatów z akcentami w tym samym kolorze 😉.

Tak swoją drogą widziałam kilka razy dziewczyny/panie w przyciasnych fraczkach z elastycznych materiałów.  Panie w zbyt opiętych fraczkach z wyraźnie odznaczającymi się spod materiału boczkami i fałdkami tłuszczyku wyglądają nieelegancko i przaśnie - takie jest moje zdanie. Podobają mi się (i to bardzo) fraczki o krojach kobiecych, zdecydowanie podkreślające figurę, ale ubrane w odpowiednim rozmiarze.
Fiu! Za 40 F to i ja bym nie pogardziła  😜
Jak wypada rozmiarówka kurtek SPOOKS ? Pikeur kurtki noszę w rozm. S i M 🙂  👀  :kwiatek:
nosząc M, kurtkę L. Szczególnie jeśli masz biust 😀
I biust i barki  🙄 Dziękuję bardzo  :kwiatek:
Czy ktoś wie gdzie mogę kupić czapsy? Nie sztylpy, tylko czapsy długie. Ocieplane, zapinane na zatrzaski. BR kiedyś takie miał.
Dada, a coś takiego? klik
Nie, to nie to. BR miał takie cudne, ocieplane, na zatrzaski, no cudo  😍
Mam z Horseware ale szukam cieplejszych.
Dada, z tego co widzę na stronie BR (holenderskiej) nie mają w ofercie, ale może tylko na stronie nie ma? Pisz do Animalii, może Ci dadzą ściągnąć, jeśli jeszcze je produkują. 😉
W którym sklepie internetowym znajdę koszulki polo Pikeur?  🙂
Wszędzie albo nie podobają mi się dostępne modele albo nie ma rozmiaru.
To ja wpadam z moim małym problemem. Mianowicie za nic nie mogę znaleźć fraku który odpowiadałby ludziom wysokim i szczupłym, długie patykowate ręce. Tak samo miałam z butami ale wygrałam bon do Hippici i zamówiłam sobie nowe oficerki. Ktoś tez jest taki niewymiarowy i ma firmy które mają rozmiary choć trochę tak dobre? Najlepiej właśnie fraki i bryczesy 🙂
Fraki Animo sa szczuple i maja dluzsze rekawy
Fraki long ma Fera (te z nowej kolekcji, niebieskie i beżowe)


Czy ktoś ma kurtkę zimową Pikeur Mara Sangria? Chciałabym zobaczyć jak wygląda na innych zdjęciach niż katalogowe. 🙂
Ja mam. Ale cały czas czekam.na zdjęcia które miałam w niej robione.
Jesteś z niej zadowolona? Na żywo bardziej wygląda na różową czy bordową?
Podeślesz zdjęcia jak już będziesz miała? 🙂
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
22 stycznia 2017 21:24
Szukam w dobrej cenie, ale i dobrej jakosci, kurtkokamizelek. w sensie kurtek z odpinanymi rekawami. Takich wiosenno-jesiennych, zadne softshelle czy podszyte polarem mnie nie interesują. Normalna sliska podszewka i wypełnienie. z wierzchu przeciwdeszczowka. taka,ze  na wiosne krotki rekaw i kurtka albo kamizelka, a zima grubsza bluza frak i kurtka. Wiec 80% roku ma byc do noszenia😀 Z mozliwoscia wyhaftowania. Z możliwością domawiania. Kolor granat z jakimś dodatkowym :kwiatek:
Czy jest ktoś, kto szył frak w całości u krawcowej?
Podrzucam fotki w golfie od Girl Power Clothing (znaleźć ich można na fb).
Całkiem wygodny, ładny golf w przystępnej cenie (59zł), idealny na wiosnę pod kamizelkę. 🙂


dairoxroxi, - widziałam już fotki na fb i podejrzewałam, że to Ty 😉 Cudowne zdjęcia! Pięknie wyglądasz na nich, koń również 🙂
keirashara Bardzo dziękuję za taki miły komplement  😡  :kwiatek:
Jesteś z niej zadowolona? Na żywo bardziej wygląda na różową czy bordową?
Podeślesz zdjęcia jak już będziesz miała? 🙂


Bardzo ją lubię. Ciepła i niezbyt ciężka. Kolor to dla mnie takie jasne bordo. Wstawiam zdjęcie które mi zrobiła Iza Gettel. Choć trochę je przyciemniła. W rzeczywistości jest trochę jaśniejsza.


Ale moją największą miłością jest ta puchową kurtka Pikeur. Bodajże znkolekcji sprzed 2 lat. Najcieplejsza jaka w życiu nosiłam. A mimo to lekka i fajnie skrojona.


Laguna, piękna ta beżowa <3. Choć ja mam przekonanie jedynie do Kingslanda jeśli chodzi o ciepłotę. Mam od nich dwie kurtki, mało wyględne co prawda, ale jest mi ciepło nawet przy dużych mrozach.
Fakt - Kingsland ma takie mega pierzyny  😁 😁
Ale ja zmarźlak jestem, a w tej beżowej nie marznę. Ale to dlatego, że ona jest z linii platinum. W zimowych kurtkach tej linii Pikeur używa naturalnego pierza i puchu. Ta bordowa jest wypełniona czymś sztucznym i już nie jest tak bardzo ciepła.
Tak naprawdę beżową założyłam specjalnie do zdjęć, bo do stajni mi jej szkoda  😁 Pomykam w niej na uczelnię i do pracy  😉
Ktoś ma kurtkę Pikeur Marleen? Niby kolekcja zimowa, ale wygląda jak wiosenna. Zastanawiam się czy byłaby dobra na wiosnę czy za ciepła?
Dla mnie to typowa jesienna kurtka 😉
Raz założyłam zima i myślałam, że zamarznę 😁
Na wczesną wiosnę i późną jesień jak znalazł
Mam pytanie, wie ktoś gdzie mogę kupić takie błyszczące czapsy? Tutaj mam jedne [url=https://www.google.pl/search?q=sztylpy+z+b%C5%82yszcz%C4%85cej+sk%C3%B3ry&client=firefox-b&source=lnms&tbm=isch&sa=X&ved=0ahUKEwir8eOJzf7RAhXGd5oKHXnzBMUQ_AUICSgC&biw=1525&bih=736#tbm=isch&q=czapsy+b%C5%82yszcz%C4%85c&imgrc=jScbpORP1VWmmM:]KLIK[/url] ale to dla dzieci...

Skróciłam ten gigantyczny link.
Dziewczyny jakie opinie o koszulkach Fior da liso? Warto?? 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się