Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
04 września 2017 12:41
ZygZakowa klik
ZygZakowa klik

super promocja, jeszcze rok temu bym brała bez zastanowienia bo mi się takie podobały ale odmieniło mi się i chcę klasycznie (jakoś mi to bardziej do ujeżdżenia pasuje) - więc szukam długiego i szarego a nie krótkiego i czarnego 😀 ale na szczęście chyba udało mi się znaleźć
Poszukiwany poszukiwana..... ładna ciemnobrązowa marynarka konkursowa ? Szukam, przeglądam i nic. :/
kamizelki z wielkimi kołnierzami - ktoś coś widział fajnego?
Moon   #kulistyzajebisty
05 września 2017 13:43
kotbury, w tym temacie u mnie przodują Spooksy - kocham je miłością wielką 😉
Spooks zdecydowanie króluje jeśli chodzi o duże kołnierze  🙂
No właśnie takie jak w spooksie... tylko, że ja spooksa nie lubię🙁 takie tandetne materiały i logasy dla mnie to są🙁, chciałam coś mniej "plastikowego"...
Ale w kamizelkach? Bo w bluzach to cekiny i jednorożce, ale kamizelki fajne, klasyczne są  🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
05 września 2017 16:14
klami  Cavaleria Toscana, Carma Italia
kotbury sprawdz w Kramerze maja fajne kamizelki. Ja mam swoja juz kilka lat i wyglada bardzo fajnie, a piore na okraglo.
Moon   #kulistyzajebisty
05 września 2017 20:01
kotbury, jak dla mnie Spooksy są super klasyczne "stypowe" 😉
O ile pamiętam, to podobną serię takich kołnierzastych kamizelek kiedyś miało Horze i Pfiff - z czego Pfiffowe były całkiem fajnie wykonane.
kotbury Felix Buhler
lusia722, są gdzieś w PL dostępne? Żeby popatrzeć, pomacać itd. ?
Moon   #kulistyzajebisty
07 września 2017 10:29
Klami, Cavalierę ma Salon Koński Świat na przykład 😉
Moon, dziękować. 😉
Dramka, dzięki za link, niestety 38 może duże być. :/

Widział ktoś / miał itd. którąś z tych dwóch marynarek ? Jaki mają tak na prawdę kolor i krój?
1. https://konik.com.pl/marynarka-damska-pikeur-saphira-braz
2. https://konik.com.pl/pikeurfrakdamski-ghia2
Widziałyście kolekcję jesienną Pikeur ?? Pomarańcz i Taupe  😍 coś pięknego, zwlaszcza kamizelki 😜
Czy jakiś sklep w PL ma obecnie marynarki Animo ?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
25 października 2017 02:23
Justriding
AWILHORSE i

CIACH
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] Reklama własnego sklepu
Racjonalna   Patrz w niebo, ale uważaj na kupy
25 października 2017 10:41
Czy ktoś wie czy jakiś sklep w Polsce posiada oficerki Alberto Fasciani, Franco Tucci albo Celerisuk?
dołączam się do pytania Klami , jakiś jeszcze poza justriding ( bo tam cienko z rozmiarami)  👀
lusia722, Dramka, dzięki, o tych dwóch wiem, ale mocno wybrakowaną ofertę mają niestety. Miałam nadzieję, że może jednak gdzieś jeszcze są dostępne.
Szukam ładnego głębokiego granatu z jakimiś ozdóbkami, ale takimi ze smakiem, bez przesady.
lusia722, Dramka, dzięki, o tych dwóch wiem, ale mocno wybrakowaną ofertę mają niestety. Miałam nadzieję, że może jednak gdzieś jeszcze są dostępne.
Szukam ładnego głębokiego granatu z jakimiś ozdóbkami, ale takimi ze smakiem, bez przesady.


Klami czytasz mi w myślach 🙂 jak znajdziesz coś takiego w it 40,europejskim 36 to poproszę o info 😉
alexiss, haha... to dam znać jak znajdę dwie. Szukam tego samego rozmiaru. 😉
Nawet na stronie Animo wybór dośc średni: http://usanimo.com/.

Moon   #kulistyzajebisty
26 października 2017 06:52
Klami, jest nas trzy :P Tzn ja chyba 34 musiałabym mieć.
Ale to fakt - nie ma ładnego odcienia granatu we frakach niestety 🙁 Jeszcze żeby wykończenia były estetyczne i minimalistyczne. Kolorem podobał mi się granatowy Spooks, ale te wykończenia... Ble.
Czekam naiwnie, że może Fera będzie mieć ładny granat kiedyś.
Dziewczyny, poszukajcie na niemieckim ebay. To jedyne miejsce gdzie jest jakiś tam wybór wśród rzeczy Animo  😂
Całkiem ładny granat miał Harcour 😉 Tylko za nic nie pamiętam, w której kolekcji...

Czy ktoś widział/użytkuje fraki zagorki? Wiem, że te pierwsze miały opinie kiepsko skrojonych, ale od jakiegoś czasu na zdjęciach wyglądają przyzwoicie.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się