Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Poszukuje nie za miliony koszulki technicznej z długim rękawem treningowej.
Znalazłam w sumie nie tanio wcale:
https://truerider.eu/air-mesh-long-sleeve-granatowy-cristal

Jakich firm warto kupić takie koszulki na trening ?
Decathlonu. 😀
flygirl, końska czy po prostu taka:
https://www.decathlon.pl/p/koszulka-do-biegania-damska-dlugi-rekaw-kiprun-skincare-light/_/R-p-327200

Nie no jeździeckie Deca kosztują widzę majątek i są zwyczajnie brzydkie. Jakaś firma Equestrian Queen.
Odpada to zupełnie.
Chcę dobre jakościowo, bez zlotych guzików 😉
Perlica, ale szukasz zimowej czy letniej?
Perlica, - mam True Ridera letnią i ją lubię 🙂 Tylko z tej starszej kolekcji. Ładnie się układa, nie jest na takie całkiem upały w moim odczuciu, ale na powiedzmy pogodę jak dziś czy do 20 stopni, ta podlinkowana przez Ciebie chyba jest cieńsza i z siateczką. Całkiem spoko wypadają schockemohle, przyjaciółka chwali też Silwear.
Fokusowa, takiej wiosennej bardziej.
keirashara, dzięki to obczaję Schockemole jeszcze, bo te zimowe legginsy super się sprawdzają co polecałaś.
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
18 marca 2023 21:40
Perlica, PSoS też są fajne, mam kilka takich koszulek różnych firm i te akurat sobie chwalę. Są fajnie uszyte, dobrze się piorą i ozdobniki nie blakną/odpadają tak jak w przypadku niektórych innych które mam (Aztec Diamond). Tyle że ona nie ma takich siateczek ale jest z takiego jakiegoś materiału w którym się nie zagrzewam praktycznie wcale, nie wiem jak to inaczej opisać ale w dotyku ten materiał różni się od innych koszulek które mam
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 marca 2023 21:55
Perlica, ja dopiero co, skuszona reklamą na fb, kupiłam taką https://roughradical.com.pl/pl/wyprzedaz-/890-damska-koszulka-treningowa-rabel-moro.html
I jestem zdziwioną, że za taką kase jest to całkiem spoko fajna, jakościowa koszulka. Tylko XS wypada na prawdę malutkie, musiałam wynienić na S, gdzie w większości jeździeckich firm rozmiary wypadają raczej duże.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 marca 2023 22:18
Perlica, ja też PS polecam zarówno wiosenne cieńsze jak i zimowe. Mam kilka i bardzo sobie chwalę. Podobnie jak donkeyboy termicznie bardzo komfortowo, przyjemny materiał, szybko schnie, ładnie się pierze nic nie odpada.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 marca 2023 22:21
Aleks, a podrzuć mi linka? Muszę pare już wywalić i jestem na etapie wymiany garderoby, chętnie luknę 🙃
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 marca 2023 22:35
zembria, linka podrzucam tylko one wypadają hmm no na Ciebie mogę być za duże.
Ja S zamawiam bo wypadają spore, a są też dosyć rozciągliwe, a i tak to S nie jest takie przylegające. Tak z resztą jak widać na zdjęciach z modelkami one mają taki raczej luźny krój nie dopasowany na maxa. Może jakbym XS wzięła to bym miała obcisłą.
Wiosenny model, który mam w kilku sztukach i fajny jest:
https://www.tackshop.pl/pl/p/Bluzka-Alessandra-Grey/839

Z zimowych mam Binaca, rozmiarowo podobnie, wypadają duże.
https://www.tackshop.pl/pl/p/Bluza-Bianca-Wine/560
zembria, wygląda spoko krój i cena, no ale nie mają normalnych kolorów tylko moro, a to mi nie pasuje.
Dobrze,że piszecie o rozmiarach przy PsoS, bo ja noszę xs i nie nawidzę luźnych krojów i właśnie strona oryginalna mi się zdawała dziwna,że te modelki mają takie nie dopasowane te koszulki, więc to nie moja bajka całkiem.
Na razie TR wygrywa , bo Schocke są droższe.
Perlica, - a Schocke ze starych kolekcji? XS powinny jeszcze być na promkach gdzieniegdzie.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
18 marca 2023 23:03
Aleks, ta Bianca wygląda bardzo ładnie, tylko ja faktucznie wolę takie bardziej dopasowane. Zwłaszcza, że takie koszulki noszę pod bluzę zazwyczaj. A szkoda, bo ładkna jest 😀
donkeyboy   dzień jak codzień, dzień po dniu, wciąż się dzieje życia cud
18 marca 2023 23:17
Perlica, to prawda, nie wiem czemu dają im takie luźne, może faktycznie nie mają mniejszych

Ja normalnie noszę rozmiary 36/38 i S PSoSa leży jak ulał (ale nie tak luźno jak na zdjęciach, też tak nie lubię, baselayer ma przylegać xd), więc XS pewnie będzie na ciebie za duża
To proste. PSoS to szwedzka marka, a skandynawowie są z reguły wyżsi/bardziej rośli, skandynawki też 😉
Im bardziej na południe Europy tym rozmiary mniejsze. Znowu modelki zwykle są już "global unisize".
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
18 marca 2023 23:39
Dokladnie, choc na niektorych pelniejszych modelkach tez wygladaja luznawo. W kazdym razie wypadaja spore.
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
19 marca 2023 00:05
Spoczko, to myślę że to zapewne nie dla mnie model.
keirashara, nie rzuciły mi się w oczy , ale przyznam że szukałam pobieżnie, bo wypłata 28 dopiero, wiec robię rozpoznanie.
Dzięki dziewczyny , PS nie.dla mnie na pewno , będę jak po starszej wyglądać 😁
Ja mam Psos i właśnie zimowe techniczne mam S. A ja naprawdę nie jestem Skowy rozmiar, zwłaszcza w cyckach a Ska jest ok i właśnie fajnie przylega. Mam Mke taki sweterek od nich to dla mnie jest ok, ale właśnie w tali luźno.
Ja kocham bluzki PSoSa, kupiłam Cecile z długim i krótkim rękawkiem i są super. Potwierdzam że rozmiar wychodzi trochę duży, ja mam duży cyc i wąska talię i mi tam trochę wisi. Ale jakość mega, mają doskonała wentylację.
W przeciwieństwie do Maximiliana, co mnie w ogóle pokusiło żeby kupować coś z tej firmy to nie wiem xd trzymajta się z daleka
Nie chwalić się dużymi cyckami, bo też bym chciała mieć takie 🙃😂🤣

Niby wybór wszystkiego, a jak człowiek chce coś konkretnie to zostaje mu True Rider 😜
Pati2012   Koński insta: https://www.instagram.com/mygreybay/
19 marca 2023 21:05
Perlica, ja bardzo lubię golfy z pikeura
Są cienkie ale bardzo fajny materiał
Szukam paska do bryczesów - czarnego, skórzanego, z klamrą rosegold. Tylko chciałabym taki zwykły pasek z jakąś delikatną klamrą, bez cekinów, udziwnień i generalnie wrażenia odpustowości. Rzucił się komuś może w oczy? 🙂
ooo, podpinam się pod zapytanie! 🙂 wszystko, co ma choć element rosegold jest poszukiwane i pożądane! 😍
Nie chwalić się dużymi cyckami, bo też bym chciała mieć takie 🙃😂🤣

Niby wybór wszystkiego, a jak człowiek chce coś konkretnie to zostaje mu True Rider 😜

Perlica, nie chwalić się, że się mieścisz w True Rider, bo też bym chciała.🙂

Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
21 marca 2023 17:43
Dziewczyny jak wypada rozmiarówka sztybletów Ariat ? Czy jak noszę 39 to w taki rozmiar butów celować ?
Aleks, według mnie normalnie. Ja mam 40 i sztyblety ariatowe też.
Poszukuję koszulki (technicznej- chodzi o jakiś fajny materiał- z półgolfem (że wyższa w szyi) ale bez zamka- bo mnie wszystkie zamki pod szyja doprowadzają do szewskiej pasji.
Aleks   Never underestimate the possibility for things to improve in ways you cannot yet imagine - Karen Rohlf
22 marca 2023 11:17
xxagaxx, Dzięki serdeczne za info 🌻
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się