Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Dołączam się do pytania o dobrą zimową kurtkę. Nie taką na jazdę w teren na -15, ale taką na treningi w hali. Ma nie ograniczać ruchów, zakryć nery, być ciepła, ale nie zagotowywać jeźdźca, no i w miarę elegancka. Jestem raczej zmarzluchem, ale w puchowej kurtce nie daję rady jeździć zimą.


Mi się w zeszłym roku na halę sprawdzał zestaw: termo koszulka z długim rękawem, cienki bawełniany golf i na to polar z kramera niemieckiego taki z wysokim kołnierzem (zasłonięta szyja) i długi (zakryte nery).
Pytanie za 100pkt  😅

Jak sie nazywaja te polary firmowe z wysokim kolnierzem na rzep?  :kwiatek:
Nie wiem jak się nazywają, ale aktualnie są w promocji w Aldi za 34,99 zł 🙂
Bardzo dobry jakościowo polar, są też modele z kapturem i ze stójką
Ja mam taki http://www.kraemer-pferdesport.de/STEEDS-Fleecejacke-Nanuk-Fashion.htm?websale7=kraemer-pferdesport&pi=651116&ci=251182
tylko w innym kolorze (był kiedyś większy wybór kolorów) i bardzo, bardzo sobie chwalę.
ash   Sukces jest koloru blond....
10 listopada 2011 12:59
ja mam takie 2 z lidla. Były dostępne rok temu.
Ale jak sie nazywaja te firmowki?  :kwiatek:
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 listopada 2011 18:29
zdjęcia koszuli z końmi i spódnicy z końmi od Happiowej






edit zdjęcia były za duże. Coś photobucket świruje, więc wrzucam w linkach
chyba nie mają "firmowej " nazwy, podobnie jak polar z kapturem czy polar ze stójką
Dramka, ja mam te polary z firmy BENCH.
BENCH  😀  :kwiatek:

Jak wypadaja kurtki soft shell rozmiarowo ANKY?
Zupełnie zwyczajnie, ani nie są zawyżone ani zaniżone.
A jak wypadaja rozmiarowo polary bench?  :kwiatek:
A jak wypadaja rozmiarowo polary bench?  :kwiatek:


Ja polowałam na te polary z bencha i nie uplowałam🙂 już nie było takich fasonów.
mam taki także z lidla- niestety szmata. Mam też taki fason z taboo i ... taki sobie. Te z kramera są b. dobrej jakości.
Może mi sie uda upolować 😉  🏇
Potwierdzam to co Kotbury napisała. Te z Kramera są bardzo fajne jakościowo. Mam też jeden z Tako Fasion i niestety nieudany zakup. Czy jest jakiś sklep prócz Equiversum, który sprzedaje ciuchy Horseware?
Dramka, mam rozmiar M i jest taki jak... Rozmiar M ;D. Drugi jest w stajni, nie pamiętam, jaki rozmiar. Mogłyby być trochę dłuższe, tak jak ten: http://allegro.pl/flash-lights-nowy-ecru-polar-32-34-i1932104929.html bo długość mają taką jak standardowe polary.

Jeśli to w czymś Ci pomoże, to mogę moją M wymierzyć.
Fajny ten ecri, moze kupie dla corki  😀
Frak X-cool Equiline czy animo?  🤔wirek:
zdecydowanie Animo  😉
Ponia   Szefowa forever.
15 listopada 2011 22:44
Dramka, oczywiście Animo 😎
tylko mierzylam dzisiaj i mam wraznie ze equiline mnie bardziej wyszczupla  🤔wirek:
Frania obawiam się, że ciuchów steeds nie dostaniesz poza kramerem bo to ich marka jest.
Werqa   Weź się za siebie , Człowieku !
16 listopada 2011 20:04
Siemka 😀
Ja mam pytanie czy ktoś jest w użytkowaniu tych oto oficerek PCV ''Flexo'' http://allegro.pl/oficerki-pcv-flexo-i1904837062.html
Jeżeli ktoś je ma bardzo proszony jest o opinie ; )))
Podpowiadam szukającym pomysłu na biznes - kolekcja jeździeckiej odzieży ciążowej... W nic się nie mogę dopiąć a nie mam ochoty chodzić w polarach xxl gdzie szwy od ramion mam na łokciach a rękawy muszę 5 razy zawijać!
No wlasnie to dyskryminacja! Dlaczego nie ma odziezy np sportowej dla kobiet w ciazy?  😤
No wlasnie to dyskryminacja! Dlaczego nie ma odziezy np sportowej dla kobiet wciazy?  😤


obstawiam, że będzie.
W stanach są bryczesy ciążowe a u nas nie ma (ani bryczesów, ani innych ciuchów nie tylko jeździeckich ale i sportowych)  z kilku przyczyn:
1. wszech panujące w społeczeństwie przeświadczenie o niebezpieczności jazdy konnej dla ciężarnych
2. Niemoda na bycie w ciąży - normalne ciuchy też są  robione tak, że mają brzuch maskować, a nie eksponować - wiesz- tuniki te sprawy, jakby bycie w ciąży równało się - bycie brzydkim, mnij sexy itd.
3. ogólna mniejsza zamożność społeczeństwa- jednak ciuch ciążowy to ciuch tylko na kilka miesięcy😉

prororkuję, że jeśli jakaś marka odzieżowa z doświadczeniem się za to zabierze i wypuści kilka serii ciażowych korzystając z już utartej marki (logo) i kanałów dystrybucji to na tym zarobi.
Warunek;
a) ubrania muszą być 30-40% tańsze niż te "nieciążowe"
b) w 80% muszą korzystać ze wzorów i wykrojów dla tych nieciążowych (obniżenie kosztów - dobre osoby po odzieżówce muszą tam siedzieć w szeregach)
c) muszą komunikować inne zalety niż typowe ciuchy jeździeckie, np - ocieplenie na brzuch, dodatkowe ocieplenie nerek itd.
Duża część kobiet w ciąży tyje i wygląda po prostu brzydko i grubo. I nie ma co eksponować brzucha, skoro jest się otyłym, tłustym i brzydkim.  😉
Nie każdy jest zgrabny, szczupły z fajnym brzuszkiem jak piłeczka.

A co do jazdy konnej w ciąży, to NIE- nie jest to bezpieczne. Cokolwiek by na ten temat nie mówić.  😉
Osobiście Cię rozumiem, bo pewno na swojego zaufanego konia też bym w ciąży wsiadała, ale mówienie, że to "normalne, bezpieczne i słuszne"nie jest chyba prawdą.  😉
zycie jest niebezpieczne  😉 dla mnie wiekszym zagrozeniem sa schody i chodzenie po plaskim niz siedzac na swoim koniu  🤦

I mysle ze nie chodzi o eksponowanie tylko o wygode.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się