Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Marianna, no to sliczna na pewno kurteczka!!

efka, hippica Italiano. Aktualnie mam takie i sprawuja sie super. Wczesniej mialam takie jak Ty oraz hippicy te twarde i wlasnie zamki co chwile sie psuly.
Tak wygladaja te Italiano na nodze:


efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
04 marca 2009 22:38
hmm one są chyba z bardzo miękkiej skóry co? ja bym wolała sztywniejsze chyba żeby nie układały się w takie fale :/

ale widziałam że hippica ma też takie sztywniejsze http://amigo-konie.pl/sklep/product_info.php?manufacturers_id=8&products_id=143

czy ktoś posiada? 🙂
efka, tak. One sa z takiej mieciutkiej skorki.
Te Hippicy, do ktorych link wstawilas mialam (i to dwie pary pod rzad), jak zreszta wiele osob tutaj. Sztylpy sa benadziejne. Zamki wytrzymuja krociutko.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
04 marca 2009 22:53
efka, tak. One sa z takiej mieciutkiej skorki.
Te Hippicy, do ktorych link wstawilas mialam (i to dwie pary pod rzad), jak zreszta wiele osob tutaj. Sztylpy sa benadziejne. Zamki wytrzymuja krociutko.


hhmm... może jednak zainwestuję w oficerki.. zależy mi żeby te sztylpy jak najlepiej imitowały oficerki, mam wrażenie że te z miękkiej skóry są bardziej "skokowe" w wyglądzie hmmm, chyba muszę po prostu na żywo oblookać... a może jeszcze jakaś inna firma robi oficerkowe sztylpy - porządne z dobrymi zamkami?
Hmm.... w sumie to to marszczenie  moze "dziwnie" wygladac na czworoboku.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 marca 2009 09:13
Hmm.... w sumie to to marszczenie  moze "dziwnie" wygladac na czworoboku.


no wlaśnie tego się boję 🙁
efka jak chcesz nienajdroższe a ze sztywną cholewką, typowo ujeżdżeniowe, to polecam kenigi favorit dressage 🙂
efka, a możesz na czworoboku mieć sztyblety + sztylpy? z tego co gdzieś czytałam tylko oficerki
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 marca 2009 09:59
efka, a możesz na czworoboku mieć sztyblety + sztylpy? z tego co gdzieś czytałam tylko oficerki


Myślę treningowo raczej 😉 ale lubię elegancko wyglądać  a rozpadły mi się moje sztylpy ukochane 😉

Ewo ja mam dokładnie te Hippiki - możesz sobie w stajni obmacać  😉 To te, które pożyczałam Anecie. Ale ostrzegam - mam je króciutko, a jeden zamek już nie raz mi się "rozjechał"  😵 ... tak więc nie polecam.
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 marca 2009 11:47
Aaa to te... 😉

ładne są ale jeśli faktycznie jakość jest jaka jest to chyba sobie odpuszczę 🙁


Choruję na sztylpy Kieffera. W realu widziałam takie , są z czegoś sztucznego, ale ładnie na nodze leżą i są wytrzymałe. Jednak na ich stronie są jeszcze te , są ze skóry, więc ok, ale nigdy nie widziałam ich na żywo, więc nie wiem czym się mogą różnić od poprzednich...mam na myśli wrażenia estetyczne. No i te pierwsze są na niemieckim ebaju za 40-50 euro...ech. Tylko nigdy nie kupowałam nic bez mierzenia ( no dobra jadą do mnie sztylbety, ale je widziałam u kogoś innego).  Ktoś ma, ktoś widział, ktoś używa? W sklepach jakoś nie bardzo widziałam żeby mieli w ofercie, ale ja może źle szukam  👀
Ja używałam tych pierwszych. Byłam bardzo zadowolona. Są bardzo wytrzymałe, po 2 latach jazd kilka razy w tygodniu przetarł się tylko szew od wewnątrz. Suwak, materiał są ciągle w super stanie i naprawdę nieźle prezentują się na nodze. Dla mnie ten sztuczny materiał ma dużo zalet, bo dobrze imituje skórę, a z zabiegów pielęgnacyjnych wymaga tylko mycia. Do tego mieli rozmiar odpowiednio wąski na moją łydkę.
Po kilku podejściach do Hippiki robionej na zamówienie (niewymiarowa jestem 😉  ) i ciągłej walce z suwakami były miłą odmianą, choć niestety słabiej udawały oficerki.
Dzięki. Właśnie zauważyłam, że mają w Zebrze w ofercie, tylko ciekawa jestem czy trzeba zamawiać, czy w sklepie też leżą...
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
05 marca 2009 13:55
Dzięki. Właśnie zauważyłam, że mają w Zebrze w ofercie, tylko ciekawa jestem czy trzeba zamawiać, czy w sklepie też leżą...


a jaką cenę mają??
efka 199 zł
Ja mam oficerkowe Bonidosa i jak na razie odpukać. Moim zdaniem mają fajniejsze zamki niż w Hippice, ponieważ są to większe ząbki (na wyglądzie nie tracą 😉.  Natomiast dobrze jest spojrzeć na jakość skóry w obu sztylpach. Ja to przegapiłam i jedna jest nieco miększa, więc obawiałam się że będzie słabsza, ale jak na razie - bez zarzutu.
Czy ktoś się może dowiadywał o resztki kurtek i płaszczyków Pikeura? Już nic nie będą wystawiać?
Lena, widze, ze ten plaszczyk jednak bardzo Cie dreczy.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 marca 2009 16:59
http://www.allegro.pl/item541817976_equishop_wyprzedaz_bryczesy_pikeur_kratka_8838.html

Czy ktoś z Was ma te bryczesy? Jak z jakością?
Mile widziane zdjęcia z owymi bryczesami 🙂

Na prośbę koleżanki 🙂
Mam podobne, tylko kratka jest wieksza.
Jakosc na prawde super, bryczesy sa jak druga skora.
Tak jak pisze Klami druga skóra 🙂 Kupiłam jedne z wyprzedaży equishopu i jestem bardzo zadowolona. Ekstra się układają i są bardzo ładne.
ja mam tez z equi bbryczesy  i swietne sa, takze polecam.
Dlatego na zimę kupiłam tę:

[img]http://i39.photobucket.com/albums/e172/equishop/bomberkrata.jpg?t=1229347126[/img]

i jestem super zadowolona. Za tę cenę świetna jakość. I coś przerewelacyjnego a tak prostego - oczko z gumki na napę, które z tyłu przewleka się przez szlufkę od spodni i kurtka nie podjeżdża do góry i nie odkrywa nerek, kiedy się schylę, kucnę, czy skaczę.
W ogóle coraz bardziej podobają mi się ciuchy Equiline. Może nie tyle ze względu na design, co na funkcjonalność właśnie.


A oto i wspomniana kurtka w akcji:


Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 marca 2009 18:47
aurelia, Gdzie stoicie, bo coś znany mi krajobraz za tobą jest... ;-)
Liściasta street, jak się wzbogacę przeniosę się na drugą stronę Szczecińskiej 😉
aurelia, świetna ta kurtka! mignęła mi na targach w Poznaniu, ale ja szukałam oczywiście pikeura i teraz męczę się z odkrytymi nerami...:/
Ada   harder. better. faster. stronger.
09 marca 2009 21:52
jak się wzbogacę przeniosę się na drugą stronę Szczecińskiej 😉


Rozwaliłaś mnie tym   😁

A kurteczka jest rzeczywiście super, sama miałam ją kupić  😉 ale padło na inną w końcu.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
09 marca 2009 21:54
aurelia, Stoisz w Oleńce? Matko boska ja tam w rekreacji przez pewien czas jeździłam...
Lena, widze, ze ten plaszczyk jednak bardzo Cie dreczy.


Aha, nawet już wiem, gdzie się ukrył! Jest mój rozmiar 🙂
PS. Twój też...
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się