Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

mam oferte na niebieska i w rozm 40 <- gdybym miala kupowac po normalnej cenie w sklepie na pewno nie pytalabym tutaj o wymiary, a poszukala sklepu w krk i przymierzyla. ...
Ja i tak wolałabym iść do sklepu sprawdzić jak wygląda coś na żywo przymierzyć i poszukać taniej ewentualnie używanego 😉
A ja dziś dostałam "preznt z lumpa" 😎
Znajoma mi przyniosła przepiękną czarną pikowaną bomberkę! I coś czuję, że to będzie mój hit jeździecki na przyszłą wiosnę.
Ja i tak wolałabym iść do sklepu sprawdzić jak wygląda coś na żywo przymierzyć i poszukać taniej ewentualnie używanego 😉


Pod warunkiem ze ktos ma blisko do sklepu i ten model jest w sklepie. Nikt nie sprzedaje taka kurtke  😁
Dramka a to już co innego.
PS. Jak zawody ?
kotbury Nie ma lepszej zdobyczy jak z lumpeksu  😎

Ja i tak wolałabym iść do sklepu sprawdzić jak wygląda coś na żywo przymierzyć i poszukać taniej ewentualnie używanego 😉


tak jak pisalam- nie mam takiej opcji aktualnie. Chyba oczywiste, ze gdybym takowa miala to bym ja wykorzystala.

a zainteresowalam sie ta kurtka wlasnie dlatego, ze trafila mi sie niezla okazja cenowa.
Dramka z tego co wiem, w Polsce jest jedna przedłużana 38 i to tylko w kolorze brązowym. Ja swoją też kupiłam znacznie taniej, bo cena sklepowa to mocna przesada
To jaka jest cena sklepowa tych kurtek w Pl? 👀
Wklejam obiecane zdjęcia dla Katji :kwiatek🙁przepraszam za jakość,ale mojego męża gryzie aparat jak ma nim zrobić jakieś foty)
Pierwsze 2 fotki to pikeur centuria(rozmiar 40),a kolejne 2 to pikeur carassina(rozmiar 42),może komuś pomoże to porównanie 😉
znalazłam fraczek marzeń, ale się cieszę  🏇 a myślałam, że animo mi się nie spodoba. Potrzebuje jeszcze bryczesy, których znaleźć nigdzie nie mogę ;(
Dawaj fotę fraczka🙂
mam netową póki co i przebieram nóżkami na paczkę  😍

szkoda, że kask jaki mi się do niego marzy kosztuje jeszcze raz tyle, co sprawia, ze jest poza zasięgiem ;(
A!!! ja też choruję na ten kask!!! Tyle, że albo czarny albo granat... sama jeszcze nie wiem...
A fraczek super!
dziekuje za ogrom pw w sprawie tej kurtki i za pomoc tutaj w watku  😅  :kwiatek:


a fraczek sliczny  💘    za to kask wyglada jak te zwyczajne stare toczki  😉
kotbury u mnie się skończy na czarnym, bo można kupić poniżej 400 zł, a ten brąz kosztuje tyle ile za mieszkanie płacę  🤔wirek:
iga07 centuria  😍
equi.dream gdzie masz te kaski poniżej 400? 🤔
Proszę o namiar! Bo ja jestem napalona jak szczerbaty na suchary i też mi się nie uśmiecha ponad patyka za kask płacić.
kotbury tu masz horze na przyklad, ale ładniejszy podlinkowała kiedyś disco, zaraz poszukam
Nie, to nie to samo jednak, te są boskie:
http://www.febro.pl/pol_m_Jezdziec_Kaski-153.html

ja widziałam podobny na cavaliadzie na stoisku gdzie była kolekcja inter api... i też brzydaśne w porównaniu do owenów... ach ale ta cena mnie dobija.
no właśnie ten z horsehouse też miał wzmocnioną  potylicę i był ładny, ale strona nie działa
edit: nie ten wątek  😵
jest od tego wątek "końska rewia mody"
no właśnie ten z horsehouse też miał wzmocnioną  potylicę i był ładny, ale strona nie działa


Oooo to ja muszę to zobaczyć!... i musze zobaczyć czy te charlsy na e-bay nie będą tańsze...


No i są tańsze! I to zauważalnie!!!
http://www.ebay.de/itm/Charles-Owen-Reithelm-Reitkappe-Helm-Hampton-NEU-/260845671540?pt=Kopfbedckung&var=&hash=item8265862547
150 euro przy dzisiejszym kursie to i tak nie nie jest 1100 zł
brązowy kosztuje ponad 2000 tys  👿 ale czarny dla kieszeni milszy, a nie jest zły. Jakbyś zamawiała daj znać, tylko nie w grudniu proszę 😉
🤔 gusta gustami ok, ale rany, za zwykly toczek licza sobie tyyyyyle kasy?  🤔wirek:
brązowy kosztuje ponad 2000 tys  👿 ale czarny dla kieszeni milszy, a nie jest zły. Jakbyś zamawiała daj znać, tylko nie w grudniu proszę 😉


No ja widze na e-bay brązowe w takiej samej cenie🙂 ale u innego sprzedawcy.
W grudniu nie będę zamawiać  - raczej jakoś w marcu.

Katja to nie jest zwykły toczek tylko kask z b. dobrymi atestami, który wygląda klasycznie.
Mi się osobiście wszystkie pikeury GPA kojarzą z kapeluszami na techno - party🙂 i długo szukałam czegoś "innego"... aż tu nagle oglądam sobie Eurosport, skacze Edwina Aleksander i bach- pierwsze skojarzenie- jak ona super wygląda.
no pisze , ze gusty gustami... ale sama cena mnie zaskoczyla.
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
15 grudnia 2011 21:20
Zamówiłam koniakową Calistrę  💃




Na zdjęciach jest ona pokazana z jasną bluzą. Ktoś wie jaki to model?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
15 grudnia 2011 21:21
equi.dream, ehh,nienawidzę Cię 😉 jak będę jeździć GP,to sobie taki granatowy sprawię 😉
co do kasków - czaiłam się też na tego Charlsa Owena,zaraz po tym,jak wrotki kupił sobie swój krosowy (btw,w Anglii te kaski są dużo tańsze) - ale mi przeszło...strasznie dużą głowę w nich miałam 🤣
ciekawa jaka cena w stanach, czesto stamtad rzeczy jezdzieckie sa tansze niz w europie  🤔
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się