Jeździecka Rewia Mody (odzież, obuwie i reszta sprzętu)

Może jutro zrobię zdjęcia, przy lepszym świetle. Na razie mam tylko czerwony kołnierzyk  😀
na fotce wyglada na bordowy  😉
Z bliska jest czerwony, z daleka rzeczywiscie ciemniejszy. W każdym razie ładny  😁 , tylko zastanawia mnie zdjęcie ze strony, gdzie kołnierzyk jest granatowy.
twoja wyglada tak? wszystkie granatowe maja takie wykonczenie czerwone, nie wiem dlaczego na zdjeciu katalogowym pikeur  kurtka jest cała granatowa  😤
Dokładnie tak. A kołnierzyk jak widać kameleon 🙂 Zdjęcie z katalogu odbiega troszkę od rzeczywistości. Ale jestem zadowolona, kurtka jest zrobiona z fajnego materiału, na wiosnę będzie idealna  🙂
Kampari Świetna, gdzie ją dorwałaś i czy mają jeszcze w rozmiarze 36/38 ?  😍
asds   Life goes on...
23 lutego 2012 18:40
Albo 44?
Dorwałam ostatnią 36 (swoją drogą chyba muszę kupować 34 Pikeura, bo mogłaby być mniejsza), z przeceny w sklepie okser.pl. Na ebay'u jest 36, ale w normalnej cenie klik ,a tu 40 czerwona, licytacja 🙂
Była kiedys za 200  w lamri  😉
Cz y eurostar trzyma rozmiarówkę jeśli chodzi o kurtki? Podoba mi się parka z nowej kolekcji i się zastanawiam jak rozmiarowo moga wypadać 🤔
Przybyłam się wyżalić - nie mieszczę się w żadne swoje bryczesy! W żadne poza ciążowymi. I nie ukrywam, że łapię z tego powodu lekką depresję 🤔
asds   Life goes on...
24 lutego 2012 12:43
Cz y eurostar trzyma rozmiarówkę jeśli chodzi o kurtki? Podoba mi się parka z nowej kolekcji i się zastanawiam jak rozmiarowo moga wypadać 🤔

Trzymaja się rozmiarówki 🙂
kotbury, głowa do góry, ja wchodzę tylko w jedne, mega rozciągliwe 🙂 z doświadczenia wiem, że chwilę potrwa wracanie do starego rozmiaru 🙂

zależy od modelu.

kotbury to normalne! Przecież dopiero urodziłaś kobieto!
No 3 tygodnie temu urodziłam i po ponad tygodniu jeżdżenia (przedwczoraj) dałam na beret na krosie a realnie na dupę i zmoczyłam te moje jedyne wchodzące na mój zadek bryczki i wkurzyło mnie to okropnie, że nie mam portek na przebranie.

Może powinnam sprzedać te swoje wszystkie lansiarskie bryczki i kupić za to normalnego konia.
kotbury dopiero 3 tygodnie 😉 Spokojnie..bedziesz jeszcze chudsza niz przed ciąży 😉
ash   Sukces jest koloru blond....
24 lutego 2012 13:18
kotbury szalona kobieto!
daj sobie czas, schudniesz na bank.
Chodzi mi o taką http://www.horse-trade.pl/pl/p/Kurtka-EURO-STAR-Bente/1102, chyba będę celowała w 38 niż 40, zobaczymy 😉
kotbury opanuj się kobieto, schudniesz na pewno, ale daj sobie chwilę 🙂
Była kiedys za 200  w lamri  😉

Dramka, ta kurtka to brzydka jakaś czy co z nią jest nie tak, że takie ceny niskie  😉

hanoverka ja mam pare rzeczy normalnie noszę 36/38 a w eurostarze biorę S i nawet rękawy są ok a raczej wysoka jestem  😀 też taką kurtkę zamówiłam jeszcze we wrześniu, ciekawe kiedy do mnie dotrze. Jaki kolor ci się podoba? Ja zamówiłam granatową, ale teraz ze zdjęcia to chyba ta jasna ładniejsza.
A co w takiej kurtce jest zeby była warta więcej?
Znaczek pikeur ?  😉
Nie wiem mi ona się nie podoba, ale to kwestia gustu. Ani nie jest to typowa bomberka ani ładna kurtka do jazdy tzn. dla mnie.
Mi sie nie podoba, nie chciałabym jej za darmo  😉
KarolaLiderowa   Lider moj dobry smok
25 lutego 2012 08:44
kotbury z doswiadczenia mamy wiem ,ze z tym spadaniem z wagi to nie az tak szybko , poczekaj jeszcze chwileczke 🙂
Powiedzcie mi!
mam rudego konia, jestem w trakcie wymieniania wszystkiego sprzętu dla niego i dla mnie 😉
myślałam o tym aby kupić siodlo london i całą resztę, a siebie na brąz(czekolada) będzie to pasowało ???

czy może konia na czekolade i siebie też???
Żartujesz? Kontrast ładnie wygląda  😉
Fajna

http://allegro.pl/ae-od-abercrombie-fitch-kurtka-zimowa-czerwona-s-i2172155926.html

Doszłam do wniosku ze nie tylko pikeur kosztuje ale kazda markowa rzecz kosztuje..

Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 lutego 2012 11:35
czy ktoś z was ma rajtrok z softshellu?
jak to się sprawdza latem?
Ktoś, ja jechałam raz w pożyczonym jedne zawody. Jechałam w sierpniu, nie pamiętam żeby było mi goręcej niż w zwykłym fraku, wydaje mi się że jest fajniejszy.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
29 lutego 2012 11:43
rtk, dzięki 🙂 to bardzo cenna informacja!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się