Geografia urody - temat dla panów (czy tylko..?)

Okropny watek.
Popieram Infantil. Dajcie dzieciom decydowac o tym o czym moga, zgodnie z ich wiekiem.
Dziecko imituje doroslych wiec jesli masz dobry gust to jest prawdopodbne ze jednak tez bedzie mialo. I bedzie jadlo tak jak ty jesz i reszta rodziny. A jak zaczniesa narzucac sila to pewnie odniesiesz wrecz odwrotny efekt.
wątek zamknięty
Przeczytałam wczoraj na telefonie całość i wierzyć mi się nie chciało w to co widzę...
Cóż, stara i ślepa jestem...
Dzisiaj jeszcze raz, na spokojnie, na dużym ekranie...
I dalej wierzyć mi się nie chce. Miałam się nie odzywać, ale muszę:
Przeraża mnie to, dziewczyny co twierdzą, że to okropne, nie do przyjęcia - zgadzam się z wami w 300%. Z betonem dyskutować nie będę, bo się zdrowo poobijać można.
A dzieciom współczuję skrajnych postaw opiekunów. Żal, ale cóż zrobić, świata nie zbawię.

I piszę to z perspektywy matki 16-latki, która:
- uczy się świetnie, dla siebie choć nikt jej nigdy kijem do nauki nie zaganiał
-ma gust (odmienny po części od naszego - czyli rodziców) a przeszła etap różu, złota, cekin i falbanek
- ciekawa jest nowych smaków, ale są potrawy, których nie je, bo nie lubi i nigdy nie lubiła (to i nie była zmuszana, bo po co)
- rozmawia z nami, dyskutuje, ma własne zdanie, często odmienne - ale walk nie ma, co najwyżej dyskusja
- zawsze miała dużą swobodę, mieliśmy i mamy do niej zaufanie, którego (jak do tej pory) nie zawiodła
- były też sprawy "niedyskutowalne", trzaskanie drzwiami, "źli rodzice, bo inni mogą" - naturalny etap rozwoju, bardzo potrzebny
wątek zamknięty
Edit.: Moderuje na prośbę wielu użytkowników.
Za ten post użytkownik otrzymał: Ban 10 dni
Komentarz moderatora: Na prośbę wielu użytkowników.
wątek zamknięty

Zdecydowanie wolałbym fizyczną konfrontację. Oj zdecydowanie! Póki jeszcze pary w łapie nie brak.

jkobus,

Fuck, co za patologia.
Żona to się pewnie nigdy nie odważy sprzeciwić, dopóki pary w łapie nie brak.
Ale jak się nie ma w głowie, to trzeba w łapie. Argument siły zawsze silniejszy od siły argumentu.


będę tresował póki mi tchu w piersiach starczy...),

już sobie wyobrażam tę tresurę.

Ja bym była za zamknięciem tego wątku za mowę nienawiści, bo to już przekracza wszelkie granice.
wątek zamknięty
Jak tak nie lubisz Panien Re-voltowiczek to co tu robisz masochisto?
wątek zamknięty

Ja bym była za zamknięciem tego wątku za mowę nienawiści, bo to już przekracza wszelkie granice.

infantil, o tym samym pomyślałam.
wątek zamknięty
Dlaczego w ogóle taki obleśny wątek wisi legalnie na forum? Seksizm, nawoływanie do przemocy, to tak na szybko, halo mod...
wątek zamknięty
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
26 sierpnia 2021 21:48
Jak tak nie lubisz Panien Re-voltowiczek to co tu robisz masochisto? <br>
kare_szczescie,

Może bloga już nikt nie czyta, więc musi się gdzieś brandzlować 😉
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.