Siodło skokowe

flygirl, Wydaje mi sie, że oznaczenie jest tylko na podtybince nawet w ciemno będzie to jakas wiedza 🙂 dzięki!

Hermes, no to słabo 🙁 niemniej moj koń ma podobno do bólu prostą budowę więc mam nadzieję że jeśli się zdecyduje to bedzie ok 💩
flygirl, u pracodawcy masz raczej modele na zamówienie robione. Nie ma ich w normalnej sprzedaży...
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
02 marca 2023 19:11
azzawa, nasze tez były, proste jak konstrukcja cepa😅
Gaga nie wydaje mi się, one są dość klasyczne i jest ich chyba 6 albo 7, różnią się lekami na pewno, No ale 100% pewności nie mam, że to zwykle modele, zapytam. Antares jest każdy robiony indywidualnie, bo teraz Wojtek jest ich ambasadorem.
flygirl, tak mi mówili nasi sprzedawcy Kentaura , jak szukałam siodła (wtedy staliśmy w jednej stajni). Ponoć właśnie dla Wojtka był jakiś nie-seryjny model. Mi nie podpasował 😉 ale ja nie skaczę 160 (jeszcze mnie nie pogięło 😉 )
Aaa to bym na to nie wpadła, bo w porównaniu do tego jak są porobione te Antaresy, to Kentaury wychodzą bardzo pospolicie.😅
jeszcze pytanko Euroriding/Prestige Roberto - ktoś zna to siodło? W internecie praktycznie brak informacji i nie mogę sie doszukać czy ma wypełnienie wełniane czy lateksowe 🤔
azzawa te egzemplarze, które ja widziałam miały wypełnienie wełniane, co nie znaczy, że nie wychodziły też z lateksowymi panelami (prestige ma dużo modeli w których dostępne są obie opcje).
Czy ktoś jest w stanie mi powiedzieć czy jest duża różnica w szerokości twistu między Daw Mag GP a Ikonic Evo 02?

Obecnie mam na młodego konia Daw Maga GP, ale on się tak zmienia, że mam trochę dość, bo więcej szukania siodła niż jazdy...
Myślałam, żeby kupić mu nowego Ikonica, żeby chociaż trochę sobie ułatwić, ale nigdy nie miałam z nimi styczności.
Możecie podpowiedzieć czy duży szok przeżyje po takiej przesiadce? 🙄 Kocham mojego GP 😩
IskraADHD, twist w Ikoniku jest obrzydliwy. Jezdzilam w różnych siodlach ale tak szerokiego to w żadnym się nie spotkałam.
Ja na moją trudna plecami obecnie mam Seabis, tez system wymiennych łękow a duzo milsze dla tyłka. Podobnie już lepiej mi leżało Pessoa niż Ikonik.
IskraADHD, ja polecam po prostu spróbować. Mi się mega dobrze w Ikonicu siedzi, a byłam team Meredith. No i te wymienne łęki na młodej to zbawienie, a już 3 razy łęk wymieniałam.
czy ktoś posiada siodło acavallo i może coś na ich temat powiedzieć? Ciekawy system mając kilka różnych koni. Nigdy nie widziałam na żywo tego siodła, a nie ukrywam ze bardzo mnie ciekawi.
Zależy mi na miękkim siedzisku. Na co dzień miłuję się w siodłach Prestige, ale jednak nie ma regulacji lęku, a jak już kupować, wolę coś co posłuży mi w wielu przypadkach.

Wpadło mi w ręce ostatnio siodło Ikonic hybryda, ale siedzisko twarde ;/
crookers, nasza lokalna saddlefitterka je ma od niedawna. Biorąc pod uwagę cenę to niestety obawiam się ze nie są zbyt miękkie
Ikonic jedynie elite jest w miarę, ale szeroki twist mnie dobija. Mi pasuje jeszcze Seabis ale tylko najwyższy model.
Może Pessoa? One są miekkie
Post został usunięty przez autora
Hej, orientuje sie ktos moze czy w siodłach devoucoux jest możliwość zmiany łęku? ciężko znaleźć info w internecie🙈
ola16755, nie. Ale rymarz ci o ten -/+ jeden rozmiar powinien ogarnąć.
xxagaxx, dzieki wielkie!!
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się