Prestige

Ile kosztuje nowy Prestige Black Star?
ok 4600zł, było w cenie golden

Podobny model jest:

http://www.equishop.pl/zobacz,888,kat,63,prestige-archimede
dziękuję.   🙂
Wisi na allegro i do mnie gada, menda.  😁

Właśnie chciałam zobaczyć cennik w equishopie, ale nie mogę się zarejestrować, wyskakuje mi, że e-mail jest nieprawidłowy.  🤔wirek:
To zerknij na stronie ihaha.

http://allegro.pl/siodlo-skokowe-prestige-black-star-17-i1514425060.html

To bardzo dobra cena za to siodło. Dobrze mi sie w tym siodle skakało.
Szkoda, że jestem spłukana. Mógłby już być jakiś koniec roku albo coś w tym rodzaju, zrobiłabym maślane oczka do tatusia, bo "miałam takie dobre oceny, i to w jednym z najlepszych LO w województwie".  😁
Tylko nie wiem, czy łęk 32 nie jest za wąski.  🤔 Nie za bardzo się orientuję w rozmiarówkach łęków tych zagranicznych firm, każda ma coś innego.  😡
Gillian   four letter word
24 marca 2011 22:17
Altiria, łęk 32 jest wąski, co by nie powiedzieć bardzo wąski. Ale ma ten plus, że da się go poszerzyć w razie czego 🙂
Jak on się ma np. do łęków w Daw-Magu?
I ile kosztuje takie poszerzanie?
Poszerzenie ok 600zł.

Tylko czy to rzeczywiście łęk 32. Najlepiej sprawdzić numery siodła bo ludzie często nie znają się i nie ten rozmiar podają.
To znowu ja z kolejnym pytaniem  😀, tym razem: czy numer takiego siodła mogę sobie gdzieś sprawdzić z miejsca, czy to jakiś długi i skomplikowany proces?  👀
altiria łęk 32 Prestige odpowiada łękowi M daw maga (tzn na moje oko tak to wygląda). Mam w tej chwili oba-moge cykąć fotke.
Jeśli nie sprawi Ci to kłopotu, to bardzo dziękuję.  🙂  Porównywałam sobie właśnie dzisiaj właśnie dawmagowskie M i siodło, w którym chodzi "mój" koń ze zdjęciami, które wysłała mi dziewczyna z allegro i nie różniły się aż tak bardzo.
Czy to normalne, że ktoś wystawia 3-miesięcznego Black Stara za 1600 zł? Znalazłam chyba z 6 tanich Prestige'ów w super stanie i się zastanawiam, czy to nie jakaś podpucha. Jeśli nie, to chyba idę roznosić ulotki żeby dozbierać to tych dwóch tysięcy.  😁
jutro wrzuce fotke.

Jesli to portal poza Allegro to ja bym uważała z zakupami..
allekonie. Muszę poprzeglądać niemieckie portale albo poprosić o więcej zdjęć. Na jednym z tych aukcyjnych jest widoczny numer siodła, więc w zasadzie można sprawdzić.
"Czy to normalne, że ktoś wystawia 3-miesięcznego Black Stara za 1600 zł? Znalazłam chyba z 6 tanich Prestige'ów w super stanie i się zastanawiam, czy to nie jakaś podpucha"

Bywa..

Ja kiedys chciałam sprawdzić nr siodła prestige przed kupnem i niestety nie udało mi się..
Poproszę sprzedawców o zdjęcie jakiegoś dowodu zakupu/gwarancji czy czegoś w tym guście, ciekawe, ilu odpowie.  👀
Moga nie miec dowodu zakupu jezeli nie sa pierwszym właścicielem siodła.

Jeżeli masz taki problem kup sobie nowe siodło.
Czy gdzieś w Poznaniu lub Wielkopolsce mogę poszerzyć Prestiga? Tak żeby siodło na tym nie ucierpiało ... Czy lepiej do ihaha wysyłać??
Ja wysyłałam 2 razy do Equishopu.
martyna0112, jedyna maszyna do poszerzania Prestige znajduje się w Equishopie. Przy pozostałych nie masz żadnej gwarancji, że wszystko będzie zrobione zgodnie z zaleceniami producenta. Ihaha także wysyła do Equishop - więc lepiej bezpośrednio, szczególnie, że cena niższa chyba.
Niższa o 100zł  😉
Ktos mi moze poradzi cos.  🙄

Ustawilibyscie mi po koleji ktore siodlo bardziej trzymajace:

1) Meredith
2) Elastic
3) Michel
4) Arezzo

Przesiadam sie z wszechstronnego i ujezdzeniowego,  i chcialam bym miec duzo swobody w skokowce ale bez przesady, n.p. Versailes jest za plaski.
1) elastic
2) arezzo
3) michel
4) meredith

Co wygrałam?  😀
tak wlasnie sobie myslalam ze albo arezzo albo michel 🙂
wygralas milion podziekowan  🤣 :kwiatek:
Ja będę testować Elatica i Arezzo jak tylko wrócą z testów  🙂
to zdaJ relacje 🙂  😉
Ja mam zamiar na lato testować michela robertsa I i II  😉.  Na pewno podzielę się moimi opiniami  😉
Oczywiście na pewno się podzielę-może akurat komuś pomoże.
Arimona Ja mam arezzo i jestem zachwycona  😍 trzyma tyle ile trzeba
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
19 maja 2011 07:29
, n.p. Versailes jest za plaski.

jedna z wrotka juniorek ma to siodło...i ostatnie co bym o nim powiedziała,to to,ze jest płaskie.ładne,bardzo łapiące za oko siodełko (ona ma w wersji brązowej),ale nie jest płaskie.
Mamy to siodło i jest płaskie bez poduch
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się