Prestige

amazonka89 Widać za długo się zastanawiałaś.. 😂

naciau litości.. 😵
Dramka: Widocznie nie było mi pisane 😉 a sprzedane zostało błyskawicznie i nie ma co się dziwić w sumie.
A ja czekam na mojego daw- maga grand prixa, podobno też fajne 🤣
a ktoś ma sidneya? bo nie widać żadnych ogłoszeń o sprzedaży tego modelu i w ogóle mało o nim słychać,a siodło jest rewelacyjne Z tego co mi się przypomina to wydaje mi się że Sidneya już nie produkują i nie sprzedają..
no tak, ale maxymalnie od roku
Sydney był niedawno na allegro i poszedł za ok 2400 zł, w bardzo dobrym stanie.
Tez słyszałam pozytywne opinie i tak się zastanawiam, dlaczego już nie produkują... 🤔
Golden Star np został bardzo zmieniony, czy ktoś już go testował? Ciekawe czy lepszy od starego Goldena.
Bo ludzie często decydują się kupić jak już nie ma.. 🙄

Ja bym sekundy się nie zastanawiała

daw- maga grand prixa - super odparzył na kłębie konia kolegi.

16" http://www.allegro.pl/item789042214_siodlo_sydney_prestige.html

http://www.allegro.pl/item807089445_siodlo_skokowe_prestige_sydney.html
Gillian   four letter word
11 grudnia 2009 17:11
daw- maga grand prixa - super odparzył na kłębie konia kolegi.


no ale to raczej nie wina siodła, tylko niedopasowania. Mi Prestige wyłączył konia z obrotów na prawie dwa miesiące nie dlatego, że to Prestige tylko dlatego, że był zbyt ciasny 🙂 czyż nie? 🙂
grand prim, polecam, kocham miłością przeogromną, wyratował mnie gdy kon koleżanki usiłował mnie wysadzic na końcowym stepie ;/  sorry za  🚫


edit. Jaki ujeżdżeniówki prestiga polecacie z tych trzymajacych,  tych naprawdę trzymajacych  😁
A ja mam pytanko: który pan to Kostrzewa? To jest ten pan z Equishopu z Katowic?
Ktoś tu pisał, że dobrze siodła potrafi dobierać do koni i ludzi
Ja siedziałam na Elasticu- trzyma mocno, dla mnie ma za duże klocki, trochę "narzuca" ułożenie nóg (mam już jedną skokówkę z dużymi klockami i chciałam coś typu closecontact).
Jeździłam raz w siodle Paris D kolegi i marzyło mi się od kilku lat ( ale cena 8900  🙇 ) ...
I trafiło mi się całkiem niedawno właśnie takie prawie nówka ( używane kilka razy) za 4500 zł  😜 !
Wiem, że powinnam się powstrzymać ale nie mogłam  😉.
Najlepsze jest to, że ma być ono tylko na jednego z naszych koni i to w przyszłym roku będzie dopiero używane (młody ogr).
Na reszte koni mamy inne siodełka.
Pytałam wielu osób i taka okazja jak mi trafia się na prawdę bardzo rzadko ( najlepiej nie planować wcześniej zakupu siodła), testówki są w dobrych cenach czasami ale nie prawie nówki prawie 5 tyś. tańsze. Nie mogłam nie skorzystać z okazji zwłaszcza, że to było jedno z moich marzeń
Paweł Kostrzewa jest z Ihaha. www.ihaha.pl
Ja też jestem zakochana w Paris'ie D, jedno z niewielu siodeł Prestige'a w którym mi się dobrze jeździło, lubię jeszcze Elastic'a, i Michel Robert był dosyć przyjemny.
no tak, ale maxymalnie od roku
Wg mnie trochę więcej niż rok, bo rok temu to ja kupowałam Meredith i wtedy dowiedziałam się o zaprzestaniu produkcji Sidneya.
to nie zmienia faktu, że wcześniej ktoś te siodła chyba kupował?
Forta najwyraźniej ludzie są nimi tak zachwyceni, że nie sprzedają 😁
mnie to w tym momencie firma zadziwia. Co chwilę wprowadzają jakieś unowocześnienia, przestają produkować konkretny model, by za chwilę wypuścić coś podobnego albo chociaż unowocześnić  to co maj. Kreatywnych muszą mieć projektantów. 😁

Poza tym.... chwalę się 😅
wpłynęła zaliczka, silver star leci do mnie z equishopu. Mam nadzieję, że w końcu znajdę siodło idealnie pasowne.
Tak się właśnie zastanawiam bo mam Paris D w kolorze tabacco. I patrzyłam na puśliska i popręgi innych firm i nie bardzo pasuje kolorek. Nie orientujecie się czasem które firmy mają osprzęt w podobnym kolorku (tj. ciemniejszy brąz). Nie uśmiecha mi się kupować puślisk za 300 czy 400 zł a popręgu jeszcze droższego. Chyba, że warto zainwestować w jakieś używki. Może ma ktoś używane puśliska w kolorze tabacco ( koniecznie miękkie) na sprzedaż?
popręg Daw-Maga dobierzesz na pewno, puśliska myślę, że też.  😉
Puma- popręg Daw maga mam skórzany tylko, że czarny jak na złość...  🤔
No nic będę szukać jak coś
Aries pamiętaj że do siodeł Prestige'a musisz mieć te miękkie puśliska bo inaczej stracisz gwarancję na siodło.
adriena, ke? o_O To trzeba mieć miękkie puśliska do siodeł Prestige? Popręg i strzemiona też trzeba mieć "z kompletu"?
Tylko puśliska, jeśli do Prestige'a się zamontuje zwykłe twardsze puśliska to tybinka się strasznie przeciera bo to bardzo miękka skóra.
do jasnych brązowych siodeł pasują puśliska z decatlonu. I nie zauważyłam,żeby coś sie z tybinką działo  😉
Adriena- tak wiem, mówili mi właśnie przy kupnie tego siodła. Chodzi o miękkie puśliska i koniecznie z zaokrąglonymi bokami. Nie muszą być Prestige'a. Podobno wszystkie puśliska z twardymi bokami bardziej psują tybinki- zwłaszcza siodeł z cielęcej, miękkiej skóry.
Jak moje siodło było na teście to ktoś raz założył zwykłe czarne puśliska czego efektem jest przebarwiona skóra w miejscu przez które przechodziły ( jeszcze go nie czyściłam ani nie pastowałam- możliwe że wtedy zejdą, zresztą jakoś strasznie nie przeszkadzają). Widać to w załączonym zdjęciu.
Więc albo zapoluję na używki Prestiga w tym kolorze albo będę szukała jakiś podobnych...
Aries, trudno będzie Ci znaleźć jakieś zastępniki, ponadto pewnie używki też nie znajdziesz, bo ten kolor w którym masz siodło jest dość nietypowy. Chyba jednak niestety będziesz musiała kupić te puśliska za 300 zł bo szkoda niszczyć siodło zwykłymi puśliskami. Sama widzisz jak szybko się odbarwiło po jednokrotnym założeniu zwykłych, twardych.
adriena- chyba masz racje  🙁. Myślałam jeszcze o tym żeby wziąć siodło do sklepu jeździeckiego i na miejscu coś dopasować. Podobno mogą być daw- magowskie miękkie. Przecież nie tylko Prestige robi miękkie puśliska? Szkoda, że nie mogę nigdzie używanych Prestiga dostać...jeszcze będę szukała
A czy ktoś może jeździł w Hippos Dresage??
Z tymi puśliskami trochę prawda.
Jezdziłam jakiś czas ze zwykłymi puśliskami, nawet nie wiem jakiej firmy i widzę że ta skóra się poniszczyła 🤔
Teraz kupiłam miękkie passiery, mma nadzieje że to coś da
arivle   Rudy to nie kolor, to styl życia!
13 grudnia 2009 17:33
Ja już dłuższy czas jezdze na zwyklych pusliskach, fakt nie są jakieś super twarde, ale super miekkie tez nie, a z siodlem nic mi się nie dzieje.
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
13 grudnia 2009 18:44
Mam siodełko prestige i jest superooooowe !! Kocham je ale niestety muszę je sprzedać 🙁
a jakie masz ?  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się