Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Ponia   Szefowa forever.
26 kwietnia 2010 23:30
Cyntia a czy twój znajomy jak wysyłał paszport do zmiany właściciela usiścił wszystkie opłaty na konto PZHK?
Bo ja tak czekałam na paszport a zapomniałam zrobić przelew, jak przelałam to za kilka dni odesłali 😉
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
27 kwietnia 2010 07:54
Oczywiscie ze zrobil 🙂 Tez myslalam ze zapomnial... Ale widzialam wczoraj potwierdzenie przelewu! Wszystko sie zgadza... A paszportu dalej nie ma.
deborah   koń by się uśmiał...
27 kwietnia 2010 09:34
cyntia, u nas zadziałała pisemna potwierdzona przez nich  pieczątką z datą odbioru prośba o opisanie źrebaków. opisywali nam roczniaka ;/
ale pojawili się po 2 dniach ..
cyntia   Musisz uwierzyć w siebie, bo wiara czyni cuda...
27 kwietnia 2010 10:55
Deb tez mialam juz taka sytuacje! To jest obled. Przyjechali opisac mi 9 miesiecznego odsada a paszport dostalam po 14 miesiacach!!! Czyli sumujac czekalam 2 lata na papiery konia!!! Na nic osobiste zjawianie sie w Zwiazku, na nic telefony, prosby itp. A afere nam zrobili jak rok temu opisal nam konie doktor Chajęcki hehe bo przeciez to nie Kopczyk i mogl nie zauwazyc niektorych rzeczy!!!
deborah   koń by się uśmiał...
27 kwietnia 2010 11:09
trzeba pisemnie wszystko składać. poza wnioskiem prośbę o opis
wtedy trochę się boją
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 kwietnia 2010 18:57
Pisze tutaj bo w sumie najwiecej osob z okolic sie udziela w tym watku. Kto oprocz doktora Babinskiego diagnozuje problemy z konskimi plecami? Pewnie dr Chajecki ale tutaj wolalabym ominac jego osobe.
Ponia   Szefowa forever.
27 kwietnia 2010 19:02
dPisze tutaj bo w sumie najwiecej osob z okolic sie udziela w tym watku. Kto oprocz doktora Babinskiego diagnozuje problemy z konskimi plecami? Pewnie dr Chajecki ale tutaj wolalabym ominac jego osobe.


Dr Piekałkiewicz 😉
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
27 kwietnia 2010 19:18
Zapomnialam napisac ze poki co dojazd w okolice Grudziadza 😉 pozniej moze okolice Stg badz Kwidzyna. A jak sie maja ceny? Tzn wiem ze ciezko powiedziec ale z tego co pamietam za np. ostrzykiwanie u dr Babinskiego to kolo 180 zl jesli oczywiscie byloby potrzebne.

Ponius dziekuje :kwiatek: tylko on pewnie ciezko z dojazdem bo to Rzeczna nie?
cyntia, w kartuzach jest wet Jan Zieliński i opisuje konie to numer do lecznicy (58) 681-10-48 niestety nie mam numeru kom
Ponia   Szefowa forever.
27 kwietnia 2010 19:58

Ponius dziekuje :kwiatek: tylko on pewnie ciezko z dojazdem bo to Rzeczna nie?


Tak rzeczna,  musiałabyś przedzwonić.
Wiem,że ma być u mnie w tym tygodniu do jednego z koni w stajni, a tak to podobno jest nieźle zajęty.
Jak większość dobrych weterynarzy 🙂
Witam serdecznie,

Podczas majówki w Starogardzie będę rozdawała zawodnikom Pomorskiego Związku Jeździeckiego, którzy mają drugą licencję, koszulki polo i zaległe bluzy.
Bardzo proszę się zgłaszać 🙂 🙂

Pozdrawiam
Kaja
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 kwietnia 2010 08:34
bardzo się cieszymy  🤣

p.s. a parasole przeciwsłoneczne? 😎
Kwestię parasoli poruszę na kolejnym zebraniu Zarządu 🏇
Polówki niestety mocno "bez szału" ale dostaliśmy od sponsora a "darowanemu koniowi... " 🙂
jutro jestem w Stadzie cały dzień, w niedzielę tylko na N.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 kwietnia 2010 21:42
jakieś 30 minut temu wróciliśmy ze stada...ciepło,owadów pełno,ale nie pada i mam nadzieję,że nie będzie... 👀
zerknęłam na listy,duży optymizm co do godzin rozpoczęcia konkursów 😉 chyba się zdrzemnę pomiędzy  😵
Grunt to dobry PR, znalazłam baner na zawodach jeździeckich i pozostawiam z wymownym milczeniem 😎
http://www.petro-metr.pl/charukteam/
Są gdzieś może wyniki ze Starogardzkiej Majówki? 👀 Czy wie ktoś co się stało dokładnie z ogierem Good Luck? 🙁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 maja 2010 20:40
iga07, nie ma,całkiem niedawno dopiero skończyło się C,sędzia też człowiek,dojechać do domu musi 😉


Good Luck odszedł na wiecznie zielona pastwiska wczoraj,widocznie nadszedł jego czas.
Ktoś :kwiatek:
[quote author=Ktoś link=topic=129.msg573710#msg573710 date=1272829246]

Good Luck odszedł na wiecznie zielona pastwiska wczoraj,widocznie nadszedł jego czas.
[/quote]

A co tam się stało?  😲
deborah   koń by się uśmiał...
02 maja 2010 20:58
Padł na rozprężalni po ukończeniu konkursu.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 maja 2010 21:00
dla mnie największym chamstwem było kręcenie dość długo kamerą przez pewnego pana całej sytuacji,niesmaczne to dla mnie było...wydarzyła się bardzo przykra sytuacja,niestety buractwo rodem z "Faktu" znajdzie się wszędzie.
Oj🙁 To musiało byc straszne 🙁 A wiadomo z jakiego powodu padł? Ile miał lat? I czyj to był koń?
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 maja 2010 21:03
Słyszałam, ze zawal.GL urodzil sie w 1993 roku.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
02 maja 2010 21:04
Alice, był własnością SO,chyba w dzierżawie...był synem Grand Asa.
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
02 maja 2010 21:07
Ze strony Voltahorse.pl:

W dniu dzisiejszy, na wiecznie zielone pastwiska odszedł siwy Good Luck (Grand As - Gondolera po Arak). Ogier urodził się w 1993 roku w SK Nowa Wioska. Próbę dzielności ukończył z wynikiem bardzo dobrym.
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 maja 2010 11:00
czy ktoś wie,kiedy nastąpi "jutro" na portalu zawodyjezdzieckie.com ? 😉  👀

i czy przed ZO* w Starogardzie są jakieś skokówki?najlepiej tydzień wcześniej? 🤣
Tydzień przed Starogardem są Dziemiany, a 16 maja Owczarnia
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 maja 2010 11:47
Tweetie, dzięki 🙂
16 to jest Racot niestety...😉
Są gdzieś wyniki Starogardu?
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
05 maja 2010 12:57
chyba są jakieś tajne,bo nawet "jutro" na zawodachjezdzieckich się nie pojawiają 🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się