Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Nie wierze, ze na zastepczym forum jeszcze nie pojawil sie pomorski watek.

I przy okazji pytanko, kogo z forumowiczow bedziemy jutro goscic na odznakach na hipo??
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
21 listopada 2008 19:54
A w jakich godzinach są odznaki? Co prawda jutro mam potwornie zawalony dzień, ale może udałoby mi się wpaść. Ktoś by chciał jakieś fotki?
Podobno zaczynaja sie o 10. A o 9 ma byc jakis egzamin w zwiazku z tymi kursami uzupelniajacymi dla instruktorow.
pozwole sobie odpowiedziec za kumpele - daszminowa bedzie 🙂
Jutro jest ponoć od 10 teoria.
Ogólnie obiło mi się o uszy, że do 15 mają się wyrobić, aczkolwiek na samą brązową jest ok. 50 ludzi, no i potem egzamin z tego kursu...

Edit:
Aaa, czyli w godzinę się uwiną z kursem doszkalającym?
Szaleni
Ja bede towarzysko od rana. Przed musze wsiasc na mojego zwierza a potem bede sie krecic na hipo i wypatrywac jeszcze nieznanych mi forumowiczow.
a ktos potrafi mi odpowiedziec czy sa i skoki i uj jutro? czy jeszcze w niedz? 40 osob podobno. o ktorej to sie skonczy?
a ja nie mam gdzie jezdzic (i nei ma tu mojej ulubionej zrzedzacej emotki!)

edit. za duzo czasu mi zajal ten post, bo juz odp na moje pyt sa
A ja sie teraz zaczelam zastanawiac kiedy w sumie pojezdzic. Czy raniutko przed odznakami czy poczekac i wsiadac po. Hmm....
Po, po, będę miała towarzystwo!

A kto się wybiera na skokówki za tydzień?
Lena, ale co znaczy po?? Znaczy sie czy to jeszcze jakas ludzka godzina bedzie?? O ile dobrze pamietam to odznaki nigdy im sprawnie nie szly...

Startujesz za tydzien??
Na razie planuję wystartować za dwa tygodnie. A coz tego wyniknie - zobaczymy. Za tydzień zapewne przylazę z aparatem.
A za dwa tyg "Mikołajkowy Puchar Sopotu w ujeżdżeniu?" 🙂 Kto się wybiera oprócz Leny? 😉
ja
Ja sie wybieram, ale w roli hmm.... kibica/widza/fotografa tudziez luzaka.....

Czy ktos ma jakas wizje co do tego, o ktorej sie ta cala odznakowa zabawa jutro skonczy??
sigma - co jedziesz? 🙂
sama jeszcze nie wiem. P albo N zapewne

edit. a jak dojde z malym do porozumienia to moze jeszcze L
Super 🙂 Więc do zobaczenia na czworoboku 🙂
Ponia   Szefowa forever.
21 listopada 2008 23:36
Klami napisał: Startujesz za tydzien??

a są już jakies propozycje? Poprosze linka jeśli tak😉
To może i Ja się pojawie😉
Ja też będę na Mikołajkowych ujeżdżeniówkach😉

I mam pytanko, wiecie może go kogo dzwonić w sprawie boksów? Nie moge znaleźć odpowiedniego numeru:P widze tylko, że biuro nie rezerwuje... ;]
1/ Rezerwacji boksów należy dokonać telefonicznie lub osobiście w biurze Hipodromu Sopot sp. z o.o. tel
(058) 551 78 96 do PONIEDZAŁKU poprzedzającego zawody.
😉
Ponia, sa na stronie SKJ. Wstawilabym linka, ale na razie nie moge (jestem zbyt krotko zarejestrowana).
Hera, dzięki. Mam nadzieje ze to tez dotyczy ujeżdżeniówek.
Qaida, najprosciej bedzie zadzwonic. Jesli rezerwacja w biurze to zarezerwujesz. Jesli nie to na pewno dowiesz sie gdzie masz sie zglosic.


A tak przy okazji, info ze strony glownej VOLTY:


PR pro publico bono: Greytree i Lexgo mają nowych klientów

Greytree (www.greytree.pl) oraz Kancelaria Prawna Lexgo (www.lexgo.pl) podjęły się reprezentowania Szkółek Jazdy Konnej i Hipoterapii w sporze z Zarządem Hipodrom Sopot Sp. z o.o.

Czy na Hipodromie w Sopocie przestanie istnieć hipoterapia i szkółki nauki jazdy konnej?
Na Sopockim hipodromie trwa spór, którego finałem może stać się likwidacja dwóch istotnych elementów sopockiego krajobrazu, przyciągających na Hipodrom co roku wiele tysięcy osób - mowa o hipoterapii oraz szkółkach jazdy konnej.
Czym jest hipoterapia - http://pl.wikipedia.org/wiki/Hipoterapia
Wraz ze zmianą Zarządu Spółki rozpoczął się proces forsowania nierynkowych i aspołecznych zasad współpracy, których efektem będzie nie tylko działanie na szkodę (łącznie z likwidacją) szkółek i hipoterapii, prowadzących działalność gospodarczą na terenie Hipodromu, ale również na szkodę społeczności lokalnej, w tym setek dzieci niepełnosprawnych korzystających z terapii ze zwierzętami.
Spór dotyczy wielu aspektów, w tym: zasad najmu boksów i podwyżek czynszów, zasad prowadzenia działalności gospodarczej na Hipodromie, kwestii uprawnień do prowadzenia zajęć, jednostronnie zabezpieczonych umów, jakie spółka Hipodrom od lat podpisywała z najemcami, i wielu innych kwestii.
Warto zauważyć, iż szkółki i hipoterapia działają na Hipodromie od wielu lat, świadcząc usługi tysiącom ludzi - zaskakujący jest fakt, iż współpraca przebiegała w sposób zrównoważony, korzystny dla obu stron do momentu wybrania nowego Zarządu Spółki.
W tym miejscu warto podkreślić, iż szkółki i hipoterapia są bardzo otwarte na współpracę, są skłonne podjąć dyskusję nad zwiększeniem bezpieczeństwa, standardu i atrakcyjności Hipodromu - w tym celu sformułowały m.in. własną propozycję współpracy z uwzględnieniem interesów obu stron. Działania Zarządu Spółki, podejmowane pod hasłem zwiększania bezpieczeństwa, standardu, rentowności i konkurencyjności, prezentują tymczasem postawę, którą bez wątpienia można określić mianem konfliktowej, nieprofesjonalnej, zamkniętej na dyskusję i rzeczową argumentację.
W związku z tym, że szkółki i hipoterapia nie były w stanie reprezentować swoich racji w sporze ze Spółką Hipodrom, sprawą zainteresowały się Greytree (www.greytree.pl) oraz Kancelaria Prawna Lexgo (www.lexgo.pl), które po zapoznaniu się z dokumentacją zdecydowały się na reprezentowanie tych podmiotów.
Zakres współpracy obejmuje:
- zestawienie i analizę dokumentacji pod kątem zgodności z prawem, swobodą prowadzenia działalności gospodarczej, szeroko rozumianym dobrem społeczności lokalnej,
- reprezentowanie szkółek i hipoterapii w kontaktach z Zarządem Spółki oraz Miastem Sopot, które posiada 100% udziałów w Spółce,
- sformułowanie stanowiska szkółek i hipoterapii, w tym alternatywnych zasad współpracy, których celem miałoby być wypracowanie standardów korzystnych dla obu stron i społeczności lokalnej,
- współpraca z mediami, w tym udostępnianie pełnej informacji na temat sporu, uczestnictwo w wywiadach,
- obsługę prawną.

Greytree i Kancelaria działają na rzecz szkółek i hipoterapeutów nieodpłatnie - pro publico bono.
Dzięki działaniom Greytree 7 listopada 2008 doszło do spotkania przedstawicieli firmy z Panią Prezes Spółki, w trakcie którego zaprezentowane zostało stanowisko szkółek i hipoterapii oraz oczekiwania Spółki - efektem spotkania było wycofanie się Pani Prezes z niektórych postulatów, a także kilka istotnych ustaleń w kwestii wzajemnej współpracy - można było odnieść wrażenie, iż mimo wcześniejszych działań podejmowanych wobec podmiotów prowadzących na Hipodromie działalność, Spółce Hipodrom również zależy na racjonalnym i uczciwym rozwiązaniu sporu.
Miejmy nadzieję, że za słowami pójdą czyny. Ostateczny wynik sporu zależał będzie bowiem od postawy Zarządu i jego otwartości na rzeczywistą sytuację na Hipodromie. Bez wątpienia zarówno szkółki, jak i hipoterapia stoją po stronie realnych, korzystnych dla obu stron i społeczności lokalnej rozwiązań - nawet jeśli wiążą się one z podwyżką kosztów ich działalności.
Aktualnie wszystkie szkółki jazdy konnej znajdują się w sytuacji wypowiedzenia umów na prowadzenie działalności gospodarczej na Hipodromie.
Jeśli jesteś zainteresowany/a tematem, chcesz pomóc, napisać o tym lub pokazać - skontaktuj się z nami - udostępnimy Tobie szczegółowe informacje.
Napisz lub zadzwoń:

Grzegorz Tuszyński
g.tuszynski@greytree.pl
+48 667 544 333





Jutro od osmej odznakowe skoki.... czyli hala znowu zajeta.
Ponia   Szefowa forever.
22 listopada 2008 20:19
Klami Thank You a lot😉
Prosze.... 😉

Teraz juz moge wkleic link.

Propozycje najblizszych skokowek: http://www.skj-sopot.pl/29301108phzrb.pdf
29-30.11.2008r.
Ponia   Szefowa forever.
22 listopada 2008 22:25
Niewykluczone iż pojawię się w sobotę, gdyż w nd mam zajęcia😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 listopada 2008 22:27
Koniki do Cioci przyjadą?
Ponia   Szefowa forever.
22 listopada 2008 23:10
Strzyga napisał: Koniki do Cioci przyjadą?
No ba Jak się ciocia pofatyguje.
Powiem CI w tyg, jak pogadam z coach😉

ps. te propozycje mi sie nie otwierają
Klami do ktorej hala zamknieta? znow bede po nocy jezdzic
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
22 listopada 2008 23:31
Może wpadnę na godzinkę, jak będę miała wcześniej basen.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się