Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2010 10:28
Ktoś się wybiera w ten weekend do BOBOWA? Albo chociaż wie, jak się tam przetransportować nie posiadając cholernego prawa jazdy ? =/
Co to za Bobowo? kiedy zawody? podlinkuj cuś plizz
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2010 12:41
buu, w sobote nie mogę.
Jestem zainteresowana pobytem w Sopocie 3 osób (w tym małżeństwo), w pierwszym tygodniu sierpnia.
W grę wchodzą dwa pokoje lub jeden, najchętniej z możliwością samodzielnego grillowania.

Czy macie jakieś kontakty z osobami, które dysponują tego typu kwaterami? Będę wdzięczna za informacje. Oczywiście chcemy też pojeździć konno 
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
30 czerwca 2010 14:36
Ktoś się wybiera w ten weekend do BOBOWA? Albo chociaż wie, jak się tam przetransportować nie posiadając cholernego prawa jazdy ? =/
ja-bo nie ukrywam,że dzięki Tobie dowiedziałam się o tych zawodach,więc się zgosiłam 😁 skuter albo wkrętarka  🏇 przybywam  😂
Ktoś - to walka będzie zażarta bo słyszałam, że wiele znanych osób będzie, skuter robi swoje  🙂
jak dogram transport to również się pojawię
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
30 czerwca 2010 19:26
I nikt nie wie jak komunikacją miejską dojechać?
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
30 czerwca 2010 20:02
I my tez bedziemy. jak sie uda trajtka zalatwic 😤

Edit: no i poczatek na 10 przelozony z 9  😉
Ponia   Szefowa forever.
30 czerwca 2010 21:31
Zgłoszenia poszły, więc jeślli nie stanie sie jakiś kataklizm pewnie i ja dotrę ;-)

Z ryżym i z czarnym koniem 😎
Ja także pokaże się z Fobosem ;D
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 lipca 2010 20:54
To przyznawac sie u kogo bedzie mozna liczyc na fotki? 🤣
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
01 lipca 2010 21:01
ja chyba będę z aparatem ; p ale przypuszczam, że ciężko będzie mi co niektórych rozpoznać. : )
ja chyba będę z aparatem ; p ale przypuszczam, że ciężko będzie mi co niektórych rozpoznać. : )


a Ty babo kiedy chcesz odebrać swój czaprak co??
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 lipca 2010 21:07
Bee nas mysle ze latwo. jedziemy LL i L (szalone) kobyla nazywa sie Basma. gniada w siwiznie, z reszta kilka fotek masz w watku kacik sportowca amatora jak wejdziesz w moje wiadomosci 😉 bedziemy z czerwona kokardka w ogonie🙂 z reszta pewnie bedziemy zaiwaniac z predkoscia swiatla bo kobyla ostatnio ma taki pomysl na zycie 😲
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
01 lipca 2010 21:09
no właśnie jest problem, bo wybyłam z Trójmiasta. nie wybierasz się do Bobowa?  😁 pff, ja tam Ci ufam, może leżeć u Ciebie do października  😂


EDIT: okay, zapamiętam imię kobyłki i idę zajrzeć do zdjęć. ale nie obiecuję, że coś z tego wyjdzie, bo to będą moje 1? zawody. nie, drugie, pierwsze były na hali  🤣
ktoś jeszcze moją pseudo-fotografie chce?
EDIT2: no i mam krótki obiektyw tylko.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 lipca 2010 21:13
Bee bardzo sie ciesze 😀
ktos jeszcze bedzie focil? 😀iabeł:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
01 lipca 2010 21:15
domiwa, ja mam zamówienia, wiec jadę z aparatem, ale nie obiecuję, bo jako Prezes i Sponsor Lans Jumping Team, muszę mieć zawodniczkę na oku.
domiwa   W poszukiwaniu prawdy, mojej prawdy...
01 lipca 2010 22:18
Strzyga rozumiem 😉 ale jakbym ci gdzies tam wpadla w obiektyw to juz z gory dziekuje🙂

grr bedzie sie komus nudzilo na tych zawodach i jak bym potrzebowala pomoze mi przy koniu? :kwiatek: moja pomocna prawa reka wyjechala i bede sama....
Bee. spoko, spoko 😀 Jak będziesz chciała si umówić to pisz.

A kiedy w okolicy będą jakieś skokówki?? Nie licząc Bobowa 😀😀
Ponia   Szefowa forever.
01 lipca 2010 23:15
Bee., ja bym tez chciała fotki jeśli dotrę ,  LL - Persja D,  P,N Lawirant.
a jeśli będziesz z Pauliną F. to się raczej poznamy😉

Strzyga, Preses spoko loko damy radę! Coprawda ja bez luzaka raczej, ale kto jak kto członkowie LJT zawsze sobie dobrze radzą 😎


Własnie kiedy  jakieś następne skokówki?
Zawody w Golubiu 24 lipca. Fajne nagrody i fajne miejsce. Parkur przed samym zamkiem 😀
Propozycje dziś wysłałam na volte i do ŚK, więc powinny się niedługo pojawić. ewentualnie mogę na  maila podesłać jak ktoś chce :-)
I nikt nie wie jak komunikacją miejską dojechać?

PKSem z gd. do starogardu a potem również PKSem z stg do bobowa, jakbyś chciała jechać rano to moge Cię odebrać z pks w starogardzie  😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
02 lipca 2010 11:32
Cimeries, dzięki, odezwę się w razie czego =)
Bee.   przewodnicząca chaos serce ma przebite strzałą.
02 lipca 2010 11:35
Ponia, ta druga opcja, chociaż bez Pauli też wiedziałabym kiedy zdjęcia robić.  🤣
Są ujeżdżeniówki w Przywidzu 10-tego czy nie ma?
Ponoć nie ma:/ Te 26 czerwca to były w zastępstwie. A tez chciałam jechać...

To najbliższe uj w sierpniu?
No to chyba najszybciej Kwidzyn 🙁
i jak tam dziewczyny wam poszlo w Bobowie ?
kto wygral skuter ?  👀
i jak tam dziewczyny wam poszlo w Bobowie ?
kto wygral skuter ?  👀

skuter w pięknym stylu wywalczył Przemek S.
ja byłam 1 i 3 w p i 3 w n 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się