Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Moon   #kulistyzajebisty
24 marca 2014 15:29
Śmiech przez łzy... "Tu je hipo"! - tu się nie udostępnia powszechnie nic, co można odkręcić, wykręcić i jednocześnie schować do kieszeni!  😜
Niestety.
I nie ingeruje się w mury podobno 😉 ale fajnie było sobie po torze postępować. Stare dobre czasy się przypominały.
Moon   #kulistyzajebisty
24 marca 2014 16:21
Ja to z jednej strony jestem w stanie zrozumieć. Żeby nie było jak w starych stajniach - że mydło i powidło, połamane wieszaki, jakieś stare tabliczki na wpół wiszące i ogólny syf.
Ale z drugiej strony... Nawet nie chce mi się komentować.
Moon, ja ten aspekt też rozumiem.  Ale skoro samemu nic nie można,  to powinny być pewne rzeczy zamontowane odgórnie.  Wszędzie takie same,  żeby było estetycznie. Swoją drogą,  mimo że gubię się w nowej części hipo, czuję się tam ciągle jak w domu,  dzięki starym pracownikom, z którymi zawsze miło mi się rozmawia 🙂
Majówka w Stadzie jednak tylko 3-4.05, za to są już propozycje ZR w Połchowie: http://www.voltahorse.pl/varia/201404/polchowo10p.pdf
Dwudniowa majówka ?? Chyba pierwszy raz takie skrócenie tej imprezy.

Jeszcze powinny sie propozycje BB pojawić. Zapomniałam niestety zapytac w jakim właściwie terminie maja byc te zawody. :/ Wiem tylko, że w maju.
Klami BB oficjalnie 10-11.05 🙂 też się wybieram.
A do Wyczechowa w sobote za tydz sie ktos wybiera ? 🙂
wichrowelove, od nas pewnie do BB nikt nie pojedzie. W tym samym czasie jest podlinkowane powyzej Polchowo. O wiele blizej a podloze tez maja. 😉
Czy ktoś wie od której jest otwarte biuro SKJ? Szukam gdzieś info w necie i albo nie ma, albo słepa jestem (druga opcja bardziej prawdopodobna :P)
xxagaxx, jeszcze jakiśczas temu wszystkie sprawy SKJ załatwiało się u Agaty, czyli od 9 do 15 (jakoś tak 🙂😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
28 kwietnia 2014 08:58
To skj jeszcze istnieje? Kto jest teraz prezesem?
Istnieje, prezesem jest P. Paszkowski (aż sprawdziłam pieczątkę na wniosku o licencję 🙂😉
Czy są już opublikowane listy na jutrzejsze, majówkowe zawody w Stadzie w Starogardzie Gd.? Byłabym wdzięczna za info.
RioBrawo, ja też chętnie bym zobaczyła już 😉
Na co wy liczycie ?
Jeśli dobrze pamiętam to listy w Stadzie zazwyczaj są z rana, ewentualnie bardzo późnym wieczorem.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 maja 2014 16:12
UWAGA!
Listy startowe będą dostępne w przed dzień zawodów-tj. 02.05.2014 (piątek) około godziny 18.00.

będą na kalendarzjezdziecki.pl czy na jakiejś innej stronie? a może jak już ktoś je zdobędzie, to wstawi link tutaj? byłoby super. :kwiatek:
Sa juz listy na www.voltahorse.pl
Calkiem bogato ilosciowo.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 maja 2014 19:25
Zaskakujące zważywszy na jakość podłoża i powstające nowe lokacje.
Ja mimo ogromnego sentymentu uważam, że to jedne z gorszych dla koni zawodów. Mam nadzieję, że nadal będziemy omijać szerokim łukiem.
lusia722, no niestety, a szkoda. Wystarczyłoby zrobić rozprężalnie na trawie a nie na tej piaskownicy. Wyższych konkursów też by tam nie chciała jeździć. A L i P to myślę że koniowi krzywdy nie zrobię.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
02 maja 2014 22:58
xxagaxx z tym, że trawa od xx lat nie równana, nie bronowana i podlewana bardzo rzadko.

Edit. Przy okazji wrzucam propozycje KJ Jackiewiczów- Połchowo
Czy listy na jutro do Stada to się dziś pojawią? ;/


edit:

Zgłaszał się już ktoś mailowo do Połchowa? Gmail mówi mi cały czas że błąd adresu ;/ Próbuje wysłać na ten:

zgłoszenia@pensjonat-hippika.pl
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
04 maja 2014 21:02
No przez "ł" to na pewno Ci wyjdzie, że błąd 😀
Spróbuj przez  zgloszenia@pensjonat-hippika.pl
Strzyga, dzięki, nie zauważyłam ;/ Skopiowałam ze strony i się dziwię że nie działa :P
xxagaxx, M. pisała na facebooku, że jest błąd w propozycjach, bo nie zauwazyli, ze automatyczna korekta wstawiła polskie znaki.
Klami, na fb to se można pisać tylko jeszcze wszyscy zainteresowani muszą to przeczytać... po to jest strona z propozycjami żeby takie info zamieścić. A nie człowiek się zastanawia co jest nie tak z mailem.
xxagaxx - ja przed chwila mialam to samo, dostalam maila zwrotnego, ze nie dostarczono. Ale jakims cudem ogarnelam, ze tam jest polski znak w adresie ;p
Ale fakt, powinni to zmienic na stronie z propozycjami, tez nic nie widzialam na fb.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się