Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

deborah   koń by się uśmiał...
26 maja 2014 10:45
Moon :kwiatek: :kwiatek:

anai, no jest dalej, ale tam jest po co jechać. Bliżej jest Połchowo i to tyle jeśli chodzi o zawody, które coś sobą reprezentują i warto się wybrać.  


Apropo, są gdzieś może wyniki z Połchowa ?
Klami, oj,  zgadzam się,  tylko sama tam się nie wybiorę 😉
anai, prawda. A nikt nie będzie od nas do BB jechał ?? Już chyba po sesji studenci będa mieli.
Monoc   Kaski GPA dla wszystkich! :)
26 maja 2014 23:27
Klami, wyniki z Płochowa 🙂
http://www.kalendarzjezdziecki.pl/wyniki/
Monoc, dziękuję.


Nareszcie odezwał się ktoś oficjalny.
https://zabookuj.eu/l/sport/do-sympatykow-jezdziectwa-na-pomorzu.html
Znajdę gdzieś wyniki z Damaszki? 😉
Podbijam. Sa gdzies wyniki z Damaszki ?
Są na swiatkoni.pl 🙂
Dzięki. JA to jednak ślepa jestem, sprawdzałam na stronie SK i tych wyników nie widziałam.
Dziewczyny wy chyba jesteście z tej samej stajni. Tam ze sobą nie rozmawiacie? 😉
Wybacz, ale nie nocujemy w stajni.
Dziewczyny wy chyba jesteście z tej samej stajni. Tam ze sobą nie rozmawiacie? 😉


Wybacz, ale nie nocujemy w stajni.


anai, 10😲 😀
Sajan, wybacz, że nie mieszkamy wszyscy razem w stajni i mamy inne zycie.
są już gdzies wyniki z Połchowa?
Gratulacje dla pana Grzegorza Psiuka za wywalczenie vice-mistrzostwa Polski.   :kwiatek:

Przy okazji skopiowana poniżej informacja z gł.strony pomorskiego związku- czy oni są w temacie  🤔


Gratulacje dla G. Psiuka!
Data: Lipiec 6, 2014

Miło nam poinformować, że na rozgrywanych dziś Mistrzostwach Polski w skokach, w Warce, Grzegorz Psiuk na koniu Ares zajęli III miejsce, zdobywając brązowy medal.

Ogromne gratulacje!!!




Bischa   TAFC Polska :)
12 lipca 2014 17:20
Chyba II? Sądząc po zdjęciu na podium 😉
Pytanie trochę z innej puli, ale "trójmiejskie". Gdzie sprawnie i porządnie wymienią mi zamek w oficerce ??
Z tylu swietojanskiej, z boku batorego jakby , na takiej malej waskiej uliczce...
crazy, dziękuję. 😉
deborah   koń by się uśmiał...
29 lipca 2014 08:27
[s]czy ktos widział gdzieś propozycje Damaszki ?[/s]

znalazłam
deborah, tu są propozycje
Mam pytanie o Biały Bór... Oczywiście nie ma już wolnych miejsc w Hubertusie w pensjonacie - są tylko domki- i tu moje pytanie jak ze standardem tych domków...?? Zdjęć nigdzie nie ma, Pani z recepcji średnio mi je opisała... Boję się, że będzie jak w komunistycznym ośrodku wczasowym... Nie jestem księżniczką (  😂 ), ale jakiśtam standard bym chciałą mieć... 😉 Z góry dzięki dziewczyny 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
03 sierpnia 2014 12:33
...jest bardzo przyzwoicie.wszystko działa i nie śmierdzi 😉
Luksusów to nie ma, ale zdecydowanie jest przyzwoicie. 😉
To rezerwuję, na Waszą odpowiedzialność... 😉 Dzięki  :kwiatek:
jaskierkowa, na trzy łóżka,  które miałam w domku tylko jedno się nie rozpadało. Standard zdecydowanie sprzed kilkudziesięciu lat.
Ale był remont,  i tak w Bb nie ma lepszych,  innych noclegów,  nad jeziorem jest jeszcze gorzej
Dokładnie. Tam z pobliżu to pustki totalne jeśli chodzi o noclegi.
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
03 sierpnia 2014 14:26
Nie wiem jak wygląda to obecnie, ale dwa lata temu domki to była masakra.
Nie byłyśmy w stanie nawet jednej nocy tam przespać, łazienka dramat i wyniosłyśmy się do pokoików u takiej pani za rondem.
I od tamtej pory na ogół u niej śpimy, co prawda łazienki i kuchnia wspólne, ale czyste i schludne.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się