Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

Dzięki za opinie 🙂 Tak właśnie czułam, że może być wesoło w tych domkach... 😉 no nic... narazie jestem zapisana na domek... a jak się coś zwolni to na pensjonat jestem pierwsza w kolejce... 🙂 A jaktam w samym pensjonacie. Nowa część ładna, a ta stara?? 🙂
To nie hotel 5* , jedziesz startować czy do spa?  Woda jest,  czysto,  schludnie i da się 2 noce normalnie przenocować
jaskierkowa, domek mimo wszystko da się przeżyć. Lepsze to, niż nic.  Ja miałam trochę pietra, bo spałam tam sama, dlatego teraz zarezerwowałam pokój w pensjonacie jakiś miesiąc temu 😉
Terminy zawodów skokowych na hipo (część była w kalendarzu już wcześniej, ale nie wszystkie) :

30-31.08 ZR
13-14.09 ZR
18-19.10 ZR
08-09.11 ZR
14-16.11 HZO i ZR
I teraz pytanie podstawowe. Czy one się odbędą ??
Tego dowiemy się w piątek poprzedzający każdy z tych terminów 😉
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
18 sierpnia 2014 17:57
mam nadzieje, bo oprócz pierwszych (termin Kwiek) chcemy jechać wszystkie inne 😁
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
13 października 2014 20:06
to kto atakuje Sopot w weekend?
anai? Klami? aga? Blue Horse?
Ktoś, ja tak! Od nas jak zwykle kilka koni 🙂
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
13 października 2014 20:42
Od nas jedna sztuka idzie.
Ktoś, od nas jak zwykle grupka koni. 😉 Ja się wybieram.

edit.... Czy ktoś wie czy jak by sie przyjechało wcześniej w piątek, to można będzie wejść na halę ?? Czy już nie?
Post pod postem, bo podbijam.

Jakie sa terminy zawodów na hipo na grudzień ? Serio tylko raz sa zaplanowane ?
Tak,  pierwszy weekend cavaliada, później ujezdzenie regionalne i skoki na koniec
Orientuje się ktoś czy w najbliższy weekend (22-23.11)  sa zawody regionalne w Sopocie?
Kasija, w kalendarzu nic nie ma. Nic mi tez nie jest wiadomo by miało byc coś w dodatkowym terminie poza kalendarzem.
Podbijam.
Jak z podłożem na halówkach w Kwidzynie ? Mam na myśli rozprężalnię.
Klami, rozprężalnia jest na tej samej hali co parkur (fizelina). Oprócz małej rozprężalni za trubunami są wyznaczone dwie przeszkody na parkurze, które skacze się w grupie rozprężeniowej.
ekhem, dziękuję za info.
Czy ktoś z revoltowiczów wybiera się jako wolny słuchacz na konsultacje z Kasią Milczarek?  Miło byłoby posiedzieć z kimś znajomym 🙂
Hanula,  ja prawdopodobnie bede 🙂
Ja niestety chyba tylko w piątek  🙁
Ja będę - muszę zaliczyć szkolenia do licencji 🙂
Po za tym lubię zazwyczaj szkolenia 😉 jestem dość otwarta na wizje najprzeróżniejszych trenerów i w ujeżdżeniu i w skokach 🙂

A kto się szykuje na ZR w skokach w Sopocie? 😉 ciekawa jestem czy będzie znowu tak dużo osób jak na ostatnich halówkach 🙂
Ja juz sie zglosilam 4 konmi🙂 ale nie wiem czy tyloma dojade🙂
Ktoś   Dum pugnas, victor es...
07 grudnia 2014 21:11
ja się zgłosiłam i mam nr 1 na zgłoszeniu :P nadgorliwość jest gorsza od faszyzmu, poganiałam nawet Agatę, bo jeszcze panel nie działał  😁
Zgłoszę się później bo jeszcze nie wiem co i jak i czy 😀 Ale się możliwe pojawię 🙂
I tez zawsze jak się zgłaszam sprawdzam ile zgłoszonych 😀
Ja tym razem późno się zgłosiłam, mam dopiero nr 12 😉 Ostatnio 3.
My ze Smokiem na pewno będziemy na skokówkach. 😉

Dziś natomiast rozbawiło mnie zwieńczenie kursu naturalsów. Pakowania do przyczepy chyba nie przerabiali, bo mieli "drobny" problem z odjechaniem wieczorem z końmi do domu. Ups....
To specjalnie, zeby mieli nad czym rpacowac;P

Do kiedy musze wycofac ewentualnie jakiegos konia zeby nie poniesc kosztow? przed 20-21?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się