Zawody Hipodrom Sopot i okolice.....

O której się jutro zaczyna?? O 7.30 czy o 8?? 🙂  🤔 :kwiatek:
jaskierkowa, według Zawodykonne o 8
Poproszę o zdj mojego quaidunia
A ja Jaskierka - 26 i 28 nr w LL 🙂
Czy to możliwe, że został już osiągnięty limit zgłoszeń na HZRB 07-08. w Sopocie? Czy po prostu panel zgłoszeniowy szwankuje? Ewentualnie do kogo uderzać z zapytaniem o możliwość zgłoszenia? help :kwiatek:
joakul, możliwe, że już się wyczerpał limit. Pisz do agatajarzycka@gmail.com
anai dziękuję  :kwiatek:
Myślę, że zgłoszenia są już zamknięte po prostu. Nic dziwnego zresztą, zaraz zawody.
Hipo opublikowało już listę zgłoszeń i rozstawienie koni na te zawody.
Klami, nic dziwnego?  Jest wtorek,  zgłoszenia  do wieczora do środy.  Można się  zdziwić  według mnie. Tym bardziej  że  ostatnio tłumów  nie było  na hipo.
anai, no nic dziwnego. Przecież w zeszłym sezonie bywało nawet tak, że lista zamykana była tydzień przed zawodami i tworzyła się lista rezerwowa a boksów nie było wolnych 2 dni po opublikowaniu propozycji. Na poprzednich nie było tłumu, bo się terminy pokrywały mocno z innymi z tego co kojarzę. Zresztą z tego co pamiętam, to właśnie od listopada zaczynał się szał i listy na ponad 100 koni w niemal każdym konkursie.

Edit....
Na kolejne zawody ZO +ZR tez juz są zamknięte zgłoszenia.
Jest gdzieś jakaś rozpiska godzinowa na jutro?? 🙂
Moon   #kulistyzajebisty
08 stycznia 2016 08:59
Ogłoszenie parafialne: Czy byłby chętny ktoś z Trójmiasta na wizytę dr Marty Warzechy, końskiego okulisty? :>
Info na priv ;-)
[s] Jadę na zawody ujeżdżeniowe do Sopotu w ten piątek, z Pepowa. Mam jedno wolne miejsce w przyczepie, mogę kogoś zabrać. Kontakt na priv[/s]
edit. nieaktualne
Będąc ostatnio na zawodach w Sopocie zasłyszałam informację, że za 2 tygodnie (6-7. lutego) będą kolejne eliminacje Jump Off, natomiast tydzień później będą zwykłe skokowe regionalki. Prawda to? Bo na stronie hipo nic na ten temat nie widzę. Ktoś się orientuje?
lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
27 stycznia 2016 21:21
Przecież JumpOff to regionalne.
Tak, ale podobno mają być jeszcze jedne regionalne, które nie liczą się do cyklu Jump Off.
Angeel, mają być 3 dniowe regionalki  13,14 i 15 lutego. Ze względu na ferie  mają  być  aż do poniedziałku.  Są w kalendarzu na stronie hipo i dwa dni temu chyba  pojawiła  się  ta informacja na fb.
Na stronie hipo są już propozycje tych zawodów 13-15 lutego.
Już wszystko wiem, zgłoszenie wysłane 😉 Dziękuję Wam dziewczyny za pomoc  :kwiatek:
Hej  🙂  ,czy wiecie o jakiś zawodach towarzyskich  które będą rozgrywane w najbliższym czasie w okolicy Trójmiasta (do 100 km) OPRÓCZ Sopotu ? Dzięki za jakiekolwiek info  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
17 lutego 2016 17:07
Dobry rymarz w trójmieście? ew. rumia/reda/wejherowo?
Czy gdzieś w necie znajdę informację o której jakie konkursy się zaczynają? Chodzi mi o HHPP w Sopocie. Z góry dziękuję 🙂
Czy gdzieś w necie znajdę informację o której jakie konkursy się zaczynają? Chodzi mi o HHPP w Sopocie. Z góry dziękuję 🙂


http://www.htezawody.pl/main.php?zawody=117
Finał Jump off
Bardzo przybliżona godzinówka na piątek:
mini LL - 07😲0; LL - 07:40, L - 10😲0, P - 13:30, N - 17😲0, C - 20😲0, CC - 21😲0, RidersParty 21:30
Kto będzie? My przyjeżdżamy z zaprzęgiem 🙂
Atea, kiedy będziecie? JA startuję we wszystkie dni P, N.
anai O, super 😀 Z tego co wiem, a wiem niewiele 😉 startujemy w sobotę i niedzielę. Chociaż "startujemy" to może za dużo powiedziane, bo mają to być zawody typowo pokazowe. Do tego prosili nas o zabranie pary, a nie singla, więc jedziemy parą zrobioną z dwóch singli w ostatnich trzech tygodniach  😁

Chyba będziesz startować po nas - fajnie, bo będę mogła spokojnie obejrzeć 🙂

EDIT: Kicha, ja jednak nie jadę. Możecie w razie czego małża zaczepiać 😉 Nam niestety nie udało się znaleźć nikogo odpowiedniego do opieki nad końmi (zwłaszcza, że mamy trzy w treningu), więc muszę zostać i się śmierduchami zająć.
[s]Są już gdzieś listy startowe?[/s]

Edit: już widzę  :kwiatek:
Behemotowa, to zdradz  gdzie są listy?  edit: już się pojawiły na zawodykonne.com 😉
Atea,  szkoda 🙁
anai Bardzo żałuję 🙁 Małżu też niezbyt szczęśliwy, że z innym luzakiem pojedzie. Ale co zrobić, taki los z kopytnymi. Powodzenia w startach, czekam na relacje 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się