praca

Dopiero to przeczytałam... Mery jestem w szoku!

Ale może jak za Tobą tęsknią, to może się wstawią/nie wiem, wspomną przy szefie o takiej jednej i się do Ciebie jeszcze odezwą..?
A nawet jeśli nie, to na pewno znajdziesz jeszcze taką pracę, a może nawet lepszą 😉
moze mialam za dobrze?? bardzo duzo ludzi narzeka na swoja prace, na ludzi, atmosfere a ja oprocz niezrownowazonej dyrektorki mialam wszystko super...

a teraz wszyscy mi mowia, ze maja zwolnic dyrektorke i od razu pytaja czy do nich wroce...ale moze nie warto pchac sie gdzies, gdzie Cie nie chca??
mery walcz! Jakby zwolnili dyrektorke i przyjeli Cie z powrotem, to wrócilabys z tarcza 🙂
nie ukrywam, ze chetnie bym tam wrocila... ale coz... wszystko zalezy od tego czy tamta zwolnia czy nie...
mery a jakbysmy napisali maila do empiku ze zniknela Maria lubiona sprzedawczyni i ze milo by bylo jakny wrocila bo sie martwimy  i takei tam??
heh, mysle, ze by sie tym specjalnie nie przejeli... ale moze mozna sprobowac 😉 ??
mery spróbowałam 😀
hehehe, a wyslalas na maila empikowego ogolnego, czy do GM? 😉

jestes wielka... za sam pomysl masz u mnie kawe/herbate lub piwo jak sie nastepny raz gdzies spotkamy 🙂 !!
do GM i do glownego😀 podpisane z imienia nazwiska🙂 a co!!
heh... Ty to masz pomysly Kobieto 🙂 dziekuje bardzo za zainteresowanie  :kwiatek: :kwiatek:
Mary, ale ja nie jestem "u nas" tylko w Anglii... wszędzie kartki wiszą, a  🤬

ale najgorszy problem wiem niestety, że jest tak naprawde w moim CV, które ogranicza się do prac przy akcjach promocyjnych (nie do ulotek, tylko do takich większych akcji, jak happeningi, eventy), kontaktów z ludźmi, negocjacji, projektowania graficznego - takich rzeczy. Nie nalewałam nigdy piwa i jak tak dalej pójdzie to nigdy nalewać nie będę i co gorsza nie będę też robić nic innego. Bo z takim CV nigdzie mnie nie chcą, bo albo nie mam doświadczenia, albo jak już do takich prac które wykonywałam to niestety, ale nie studenta, za młoda itp.

Po prostu nie da się, ja nie wiem co ja zrobię :///
Lotnaa   I'm lovin it! :)
30 stycznia 2009 20:28
Kapri, wg mnie w Polsce może być teraz łatwiej o pracę niż w UK.
Nie wiem dokładnie jak jest w Anglii, ale w Walii jest tragicznie. W okresie październik-grudzień sama trochę CV roznosiłam i widziałam na jak wysokie sterty je odkładali. W jednym sklepie manager powiedział mi, że nie będę w stanie przejrzeć tych wszystkich podań i po prostu wybiorą losowo z 20, i z pośród tych 20 zaproszą kilka osób na interview.

Ja strasznie się cieszę, że znalazłam tę pracę w stajni (w sumie praca znalazła mnie  😉 ), spadła mi jak z nieba.
So far so good, tylko chodzić dziś nie mogę bo wczoraj miałam pierwszą porządną jazdę od początku września    🏇  😁

mery, trzymam kciuki, i nie martw się, będzie dobrze!!

Lotna, Ty mnei nie strasz, szczególnie że ja tu nie z wyboru i nie do końca za pracą  😲 😲 😲 z tym że jak sie Luty skończy to nie będę miała co jeść
opolanka   psychologiem przez przeszkody
31 stycznia 2009 15:41
Niestety i w Polsce nie jest łatwo o pracę. Jest fala zwolnień masowych... Kryzys i nas dosięgnał, a winę za to ponosza równiez banki. Postanowiły nie dawać kredytów, więc wiele firm pada... Aż strach sie bać.
nie bać się, tylko działać  😉
łatwo mówić, działać. kurcze jak na każdym kroku coś komuś nie pasuje, a to w doświadczeniu, a to w wieku, a to w studiach , a to w czasie pracy.
to zależy czego szukasz
szczerze? czegoś lepszego niż teraz
to dla mnie brzmi dość enigmatycznie 🙂 a konkretnie czego?
wiesz nie mogę tak oficjalnie narzekać, podpowiedzią niech będzie mój avatarek. ;P
Tak na prawdę, to póki co dla ludzi w wieku 18-28 lat nie ma problemu z pracą... Ale z taką, której wynagrodzenie sięga max. 1200zł...

Takie jest moje odczucie.... Bo jak student zarobi więcej?
to są tzw przekonania ograniczające 🙂
edyta, ograniczające czy nie, ale takie są realia🙂
Nie mówię, że każdy, ale większość na pewno......
Mery, daj namiary na ten Empik, bo aż mam ochotę jakiś e-mail im wysłać, że zachowali się jak banda tępych idiotów.... sorry ponosi mnie
Tak na prawdę, to póki co dla ludzi w wieku 18-28 lat nie ma problemu z pracą... Ale z taką, której wynagrodzenie sięga max. 1200zł...

Takie jest moje odczucie.... Bo jak student zarobi więcej?



Jesli bbb.dobrze poszukac, to mozna miec farta i znalezc prace na 3/4 (!) etatu za 3 tys. na reke  😉 Bez znajomosci.
jak sie czlek sprezy to na studiach wyciagnie duzo ponad  2 tysiaczki- nawet na dosc ciezkich dziennych...
jak tak teraz patrze z jakimi roszczeniami rzucaja sie do ofert mlodzi ludzie to mnie zatyka...sa etaty w inspekcjiwet - db platne, w pcimiach dolnych , wawie itp. ale nie..taki przydup po studiach chce od razu 3500 i zero odpowiedzialnosci- a tak na prawde nie umie nic
zabilo mnie jak sie dowiedzialam, ze panie  po kasach w marcpolu poszly do okregowego zwiazku hod koni i blokuja wykwalifikowanym ludzikom miejsca...znajomosci...rzygac sie chce po prostu
ja wyszlam z zalozenia- malymi kroczkami  do przodu i po bokach i jest super🙂
trzymam kciuki za wszystkich, ktorzy odczuwaja kryzys
kciuki sie przydadza, w funduszach inwestycyjnych pogrom. Ja na razie sie trzymam, mój dzial i tak sie skurczyl o jakies 60% w ciagu roku, a przejmujemy nowy projekt, wiec bedzie co robic - ale koledzy z Fund Accounting i inni znajomi po fachu trzesa portkami - jak im fundusze pozamykaja, to pojda na odstrzal. A fundusze sie zwijaja jak szalone  🤔
Ja tam mam luz - nie ma co sie stresowac na zapas. Ale powiedziano nam, ze nikomu nie moga dac gwarantu, ze nie zostanie zwolniony. Po prostu musimy sie przyzwyczaic do zycia w niepewnosci. No i niestety w 2009 (i pewnie 10) zero podwyzek (nawet tych kontraktowych!) i awansów, a zanim nastal kryzys bylam podobno pierwsza kandydatka na wypchniecie w góre... ech... ale wlasciwie nie ma co narzekac, wazne, ze jest praca 🙂
Mery, daj namiary na ten Empik, bo aż mam ochotę jakiś e-mail im wysłać, że zachowali się jak banda tępych idiotów.... sorry ponosi mnie


to moze dam, jak troche ochloniesz, bo nie chce wilczego biletu dostac 😉
[quote author=Karla🙂 link=topic=13.msg162879#msg162879 date=1233498095]
jak sie czlek sprezy to na studiach wyciagnie duzo ponad  2 tysiaczki- nawet na dosc ciezkich dziennych...

[/quote]

noo tylko jak to zrobic i gdzie szukac takiej pracy
Otóż to... 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się