wrzody żołądka

Ciekawe informacje o Ponease, warto poczytać 😅

https://horsegurl.com.au/ponease-scam-uncovered/
xxagaxx, ja pracowałam dla Glaxo, J&J i Johnnsonn baby... ten przekręt to małe miki, amatorszczyzna, dziecięce igraszki w porównaniu jak się w chu...a tnie matki przy sprzedaży kosmetyków dla dzieci (i nie tylko).
Ludzie sobie całe wsie na Mazurach za takie akcje pokupywali dekade temu🙂
kotbury, zdaje sobie sprawę że połowy nie wiemy, ale i tak jest to mega przerażające
xxagaxx, takich "rewelacyjnych produktów" sprzedawanych rewelacyjnymi metodami jest znacznie więcej na naszym i nie tylko rynku. I to są metody od lania zwykłego oleju mineralnego i złotego gówna do środka i rozdawania po dzieciakach na insta for free żeby się cieszyły i dopisywania do tego 'story' rodem z copywriterskiego mordoru: "głęboko nawilża, potęguje wzrost, wspomaga regenerację", I potem hordy nastolatek bronią każdej dyskusji jak cerber, przez takie właśnie bardziej sprytnie zakrojone akcje.

Dziś już nawet często się ciężko zabrać za porządny marketing bo każdy dureń umie sobie stworzyć farmę kont i pisać testymoniale. Niestety każda korpo medyczna umie sobie również zrobić "badania" i pociągnąć z tego takie artykuły popularno naukowe, które udowadniają, ich rację.
Do tego Polska jest krajem nr. 1 globalnie, który dla big farmy prowadzi monitoring mediów i publikowanie właśnie tego typu artykułów i marketing szeptany. Nawet Obamie pomagaliśmy w kampanii wyborczej 🙂 - 340 języków obsługiwanych na bieżąco, analiza sentymentu i semantyczna! Jedni z pierwszych tworzący pierdyliard artykułów przez AI zanim jeszcze przeciętny obywatel wiedział co to.
Ja przez swoją poprzednią pracę do dziś choruję bo imho nie udało mi się podjąć walki, stchórzyłam, bo mam dzieci.

Czesc wszystkim! Ostatnio nasz konik cos sie denerwuje podczas jazd, szczegolnie przy dodawaniu lydki, jest tez dosyc wrazliwy jak go dotykam w okolicach popregu, ale jesli chodzi o plecy jest git. Myslicie, ze to moga byc wrzody? 🤔
Konia, oczywiście, ze mogą byc to wrzody, problem na łydke i w okolicy popręgu jest dość charakterystyczny. Tylko gastroskopia ci potwierdzi bądź wykluczy.
Dzieki 😉 A co dziala lepiej helicit czy goprazol? Moze ktos z was probowal?
Konia, najpierw to diagnoza a potem zalecenia.
Leki które wymieniłaś są dla ludzi, dawkowanie dla koni jest tak duże, ze w większości przypadków nie opłaca się podawać ludzkich odpowiedników.
Gillian   four letter word
07 lipca 2024 10:45
xxagaxx, mój znajomy kupuje w aptece omeprazol, daje po 1 tabletce dziennie i uważa, że to pomaga 🤣 tak więc wiesz 😂
Gillian, chciałabym powiedzieć ze w szoku jestem... ale chyba już nie... masakra
zembria   Nowe forum, nowy avatar.
07 lipca 2024 14:23
Gillian, Ooo... Ale skoro pomaga 😜🤣
Gillian, i pewnie ten bez recepty, gdzie w ulotce jest napisane popijac sokiem pomaranczowym czy innym kwasnym🤣
siwaaa, Wzor do nasladowania 🤣🤣🤣
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się