matura

pony, też tam będę składać 🙂 A można wiedzieć jakie miałaś wyniki na tej poprzedniej maturze z tych przedmiotów? Może być na pw. Bo zastanawiam się czy będę miała jakiekolwiek szanse na dostanie się tam :/
kujka   new better life mode: on
03 maja 2011 20:53
pony, no to jedziemy na jednym wozku 😁 trzeba pisac jak dla polmozga i koniec. przypomne sobie tylko te wszystkie srodki stylistyczne i sru.

maturzystki, czy ktoras zamawia budzenie? na starej volcie, na mojej maturze vol 1 budzilam 3 voltowiczki. Moze tym razem ktoras jest chetna? 😉 jesli tak to zapraszam na pw 😉
pony   inspired by pony
03 maja 2011 20:54
Mia- leci PW 🙂
Kujka- dokladnie, tryb 'debi' mode on i jakos pojdzie😀
Właśnie jestem w trakcie przeglądania kluczy do wypracowań i aż mi się śmiać chce jak to czytam 😁
kujka, dobry pomysł 😉 Leci PW.
powodzenia dziewczynki 😅
badzmy dzielne 😁
pony a neuro nie jest tylko na prywatnej uczelni jak na razie? bo ja nie ogarniam, a znalazłam tylko w 1 miejscu i sporo kasy chcą za studiowanie tego 😉 a pytam, bo też mnie ten kierunek zainteresował 🙂
kujka no co Ty, zero żalu! Moim zdaniem super decyzja, jeżeli jest to jedyny sposób na przebicie się na arabistykę. Zamierzasz dobrnąć do końca swoich obecnych studiów?

Ja do mojej matury podeszłam bardzo lajtowo, bo mi na niej po prostu nie zależało. Gap year przywitałabym z radością i podeszła sobie ponownie po jakimś czasie. No niestety, udało się i jestem studentem 😉 Ale z tego co czytam to ja w ogóle tutaj nie pasuję z moją wizją edukacji 😂

Och no i POWODZENIA 🙂
breakawayy, odpowiem za pony: tak, tylko na prywatnej
disco, a na czym jesteś, jeśli można spytać? 🙂 Za gap year ja też bym się wcale nie obraziła, więc co ma być to będzie 😉
Mia dzięki  :kwiatek: to u mnie odpada, tyle kasy niestety nie jestem w stanie wybulić  🤔 będę polować na coś innego  😁
ja miałam Quo Vadis omawiane. Powodzenia! 🙂
Mia, kierunek (dla mnie) zapchajdziura: psychologia z wykładowym ang
pony   inspired by pony
03 maja 2011 21:32
Break, tak, tylko na prywatnej, SWPS jest prywatna. Chyba, ze chodzi Ci o neuropsychologie. A na UAM-ie jest kognitywistyka, dobrze mowie, Mia? 🙂
kujka   new better life mode: on
03 maja 2011 21:33
breakawayy, SWPS to jest wlasnie uczelnia prywatna 😉

disco, do tej pory mialam plan zeby zawiesic obecne studia na jakis czas bo pierwszy rok na dziennej arabistyce (przynajmniej tej na UW) jest (zwlaszcza z moim ulubionym G. jako prowadzacym - a w tym roku to on wlasnie bedzie prowadzil jezyk) dosc rzezniczy i raczej nie dalabym rady rownoczesnie napisac i obronic magisterki (i zarobic na konia i jezdzic i.. zyc :P). ale w tym momencie jestem bliska rzucenia ich w cholere i nie wracania tam nigdy... niezaleznie od wyniku matury.  🤔 bo ich szczerze nienawidze 😉 ale mam nadzieje ze mimo wszystko zostane "arabistkom"  🏇

dobra laski, budzik nastawiony, przypomnienia z poszczegolnymi godzinami rowniez. jestem zwarta i gotowa do walki  😎
pozostalo mi tylko zyczyc Wam powodzenia, bo kciuki ciezko trzymac z dlugopisem w lapie 😉
Lov   all my life is changin' every day.
03 maja 2011 21:35
Ej, matura zaczyna się o 9, nie? 😁
pony   inspired by pony
03 maja 2011 21:36
Mia, kierunek (dla mnie) zapchajdziura: psychologia z wykładowym ang


o, nie jest fajnie? Na jakiej uczelni? 🙂
kujka   new better life mode: on
03 maja 2011 21:37
Lov, sprawdzalam na stronie CKE i tak - o 9. jeszcze dzis rano bylam przekonana ze o 8 😁
Lov,o 9, ale nauczyciele każą być jakieś pół godziny wcześniej 😉

Również życzę wszystkim powodzenia! Będzie dobrze 😀
pony, tak, nawet bardzo dobrze 🙂
kujka, trzymam kciuki, żeby Ci się udało spełnić marzenie!
Lov, haha, tak :p ale trzeba być wcześniej (przynajmniej u mnie w szkole) o 8

Okej, ja też już idę spać. Mam nadzieję, że jutro wszystkie napiszemy, że jesteśmy zadowolone 🙂😉
Lov   all my life is changin' every day.
03 maja 2011 21:39
Cholera, mam nadzieję, że praca będzie na taki temat, że będzie można polać wodę. Najlepiej romantyzm, bo tam można bez końca jechać o nieszczęsliwej miłości i walce o ojczyznę, albo literatura obozowa, też rozpisać się o obozach i wojnie.
Z tego co się dowiedziałam, Quo Vadis nie jest wymagany 😉

W sumie, nie obraziłabym się za Makbeta 😎 albo Zbrodnię i karę!

Powodzenia również wszystkim 😉
kujka   new better life mode: on
03 maja 2011 21:43
Mia, ja tam wolalabym napisac to 30 czerwca 😁
i nie dziekuje oczywiscie 😉
Ja jeszcze tylko prysznic i czekamy na jutro 😲
Ściągi jakieś macie? Ja taką jedną, malutką, w razie w.. 😁
Powodzenia wszystkim. :kwiatek:
a ja jeszcze jakieś streszczenia poczytam!  😁
mam nadzieję, że będzie tak jak zawsze - będę odnosić się tylko do fragmentów, a nie do całości utworu  😁

powodzenia wszystkim!  :kwiatek:
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
04 maja 2011 04:49
<zieeeeeeeeeeeeewa> powodzenia!  😉
powodzenia! połamania piór!
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
04 maja 2011 07:19
Także życzę powodzenia!
Już za kilka miesięcy przyznacie, że to była jedynie formalność.  😉
martva   Już nigdy nic nie będzie takie samo
04 maja 2011 11:10
Tegoroczna matura z polskiego: "Granica" Zofii Nałkowskiej i wiersz Adama Mickiewicza zestawiony z wierszem Marii Pawlikowskiej-Jasnorzewskiej.

I jak?
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
04 maja 2011 11:17
porwalam sie z motyka na kamien i pisalam wiersze  😂

w pytaniu zamknietym, do tekstu, gdzie bylo trzeba zaznaczyc X-em, wybraliscie jedno  czy dwa zdania?
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
04 maja 2011 11:20
Zawaliłam, masakra - Granica to była jedna z tych lektur, których się zupełnie nie spodziewałam i nie przerobiłam należycie.

A że tak powiem: E tam. Cała ta matura już mi zwisa 😉 Jutro dwie maty, potem angielski, biologia, ustny polski (sic!) , ustny angielski to już formalność.
Dam radę!
ja dałam jeden X  bo było napisane zdanie, ale były 2 punkty za to ... w końcu które miało być ?
Wydaje mi się, że gdyby chodziło o 1 zdanie, to byłoby inaczej ułożone polecenie no i 1 pkt za zadanie. Więc na logikę, trzeba bylo zaznaczyć 2 zdania
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się