matura

Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 lipca 2011 13:39
Ninevet nie uważasz jednak, że 3 dni to trochę za krótko?
Możliwe, że wiszą tam od zawsze, ale miałam iść po zaświadczenie nie wiedząc nawet czy się dostanę? Nie wiem jak to jest u Was, ale ja za owe zaświadczenie będę musiała zapłacić 99zł.


A tak btw to umówiłam się na jutro. Jeszcze tylko zdęcia i będzie git 🙂
Jako, że żyję obecnie w innej galaktyce, wyniki z AGHu są dzisiaj, po 15. Ale nie mam parcia, więc sprawdzę sobie pewnie wieczorem na spokojnie 🙂
trzynastka   In love with the ordinary
12 lipca 2011 14:20
Uważam, ze 3 dni to normalny czas. Ja na doniesienie dokumentów teraz miałam niby 2 dni ale dziekanat z którego najpierw musiałam je odebrać był otwarty tylko jednego dnia przez 3 godziny. I bez zbędnego krzyku zrobiłam swoje poświęcając na to dosłownie cały dzień.
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
12 lipca 2011 14:56
Zdecydowanie normalny - uczelnia musi jak najszybciej zamknąć listę przyjętych z pierwszego naboru, żeby rezerwowi mogli uzyskać informacje i postanowić, co dalej robić.

Dlaczego musisz płacić za zaświadczenie?
Strucelka, dzięki ale niestety kolejna lista rezerwowa, znów jestem dość daleko, niemalże bez szans na studia w tym roku 🙁 No ale mogę mieć pretensje tylko do samej siebie. 😉
Nie martw się ja też na samych rezerwowych i moze mam szanse się dostac, ale nie na to co bym chciala niestety. No zobsczyny moze sprobuje na ten kier na zaoczne. Do piatku znow zyje w niepewnosci i mam nadzieje, że już tylko do piatku... Oby
A poza tym zaświadczenie to moment jest.
Idziesz do dowolnego internisty, raz,dwa i masz  😉
Pursat   Абсолют чистой крови
12 lipca 2011 17:50
Strucelka, jestem pewna, że info jakie dokumenty złożyć wisiało na stronie od dawna. 😉 Badania są bezpłatne, jeśli masz skierowanie z AWFu, a powinnaś je mieć. 😉 Ja robiłam wczoraj właśnie, bo kopię zaświadczenia muszę złożyć jeszcze przed potwierdzaniem magisterki. I nie jest to dowolny internista, jeśli nie chcesz płacić. Masz wykaz zakładów, gdzie ze skierowaniem robisz badania za darmo. Zaświadczenie musi być zgodne z jakąś tam ustawą, numer podany jest na skierowaniu.
Acha, to sorry, myślałąm, że wystarczy zwykły lekarz.Pewnie na AWF-ie jest inaczej.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
12 lipca 2011 18:36
Dzisiaj skończyłam już latać z tymi zakichanymi papierami, koniec i jestem przyjęta na UP we Wrocławiu  😎

A czy was też szlag jasny trafia, jak rodzic się setny raz pyta "a gdzie będziesz mieszkać, a kto jeszcze z twojej klasy się dostał (a tu nie utrzymuję z prawie nikim kontaktu!), a ile mieli punktów, a ile ty miałaś punktów, a jak wygląda rekrutacja, a czy dostałaś się gdzieś jeszcze..."
Ja pierniczę, latałam dzisiaj po Wrocławiu 5 godzin w największym upale + 6 godzin podróży pociągiem od 6 rano, łeb mnie boli, padam na ryj, a nikt nie może tego uszanować i na spokojnie jutro ze mną pogadać, jak już nie będę rozdrażniona... I wielkie sapy i wąty, że ze mną się niemiło rozmawia i ojaaa ja przecież jestem straszna.

Swoją drogą warto by było podziękować pewnej studentce geodezji, która mi pomagała znaleźć ksero, którego szukałam godzinę i już chciałam się poddać i wracać do domu  😁 Super wrażenie na mnie zrobił Wrocław!
Na co się dostalas? Trzeba było wczesniej pisac, że bedziesz na up! Pod up zostawiam auto, bo pracuje zaraz obok to moglas wpadac 🤬
Maddie, cd sytuacji w domu to mam identycznie 😉 Jutro jadę złożyć papiery do Poznania i jak zwykle mnóstwo wątów np. że nie chcę jechać z nimi tylko z koleżanką (no tak faktycznie dziiwne)  🙄
U mnie to samo  😵 Szczególnie tata, który non stop dzwoni, bo teraz nie ma go w domu...już się zorientował, że mnie to wkurza i robi to dla jaj-zabawne! 😀

Ja jednak jadę złożę te papiery do Gdańska, pożyjemy, zobaczymy. 😉
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
12 lipca 2011 19:10
Jun dzisiaj czasu i sił nie miałam, jednak od września... 😉 Na zootechnikę się dostałam. Mieliście rację - tam się dostaje każdy  😁

Sytuacja w domu jest świetna. Pal licho, gdyby to byli tylko rodzice, ale jak się rzuci babcia, ciocia x4, wujek x4, kuzynka, kuzyn, koleżanki, przyjaciółka... Idzie porypańca dostać  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 lipca 2011 19:28
Dostałam się też na AGH 🙂
Jutro lecę z papierami na AWF.
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
12 lipca 2011 19:47
Strucelka gratki!
Ja się dostałam jeszcze na Zootechnikę (Hodowla koni i ich użytkowanie, hodowla zwierząt) i na ochronę środowiska. Na 3 kierunkach jestem na rezerwowej. Nawet mi trochę szkoda tego Krakowa, że jednak nie idę tam, ale... Nieee  😎 Kupię sobie roczny karnet do zoo na pocieszenie  😁
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
12 lipca 2011 20:10
Maddie będziesz tego żałować, zobaczysz 😎
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
12 lipca 2011 20:14
Nie, nie! To WY będziecie wszyscy żałować, że nie poszliście do Wrocławia  😎
Lov   all my life is changin' every day.
12 lipca 2011 21:19
Mia, a na co do Poznania? 😁
Lov, na razie jestem na socjologii ale mam nadzieję przenieść papiery na kognitywistykę w drugiej turze 🙂


Dostałam się na UAM na gospodarkę przestrzenną  🏇

Na Uniwersytet w Kielcach na 3 miejscu w rankingu  😵

i teraz nie wiem kompletnie co dalej ...


Nastawiałam się na Lublin (UMCS i geografia) bardziej (znajoma , bliżej domu , lepszy dojazd) . W Poznaniu nawet nie byłam zwiedzać i też nikogo nie znam.  Rzucić wszystko i wyjechać na dobrą uczelnię daleko ?
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
12 lipca 2011 22:12


Dostałam się na UAM na gospodarkę przestrzenną  🏇

Na Uniwersytet w Kielcach na 3 miejscu w rankingu  😵

i teraz nie wiem kompletnie co dalej ...


Nastawiałam się na Lublin (UMCS i geografia) bardziej (znajoma , bliżej domu , lepszy dojazd) . W Poznaniu nawet nie byłam zwiedzać i też nikogo nie znam.   Rzucić wszystko i wyjechać na dobrą uczelnię daleko ?


Zapraszamy! Ciotka Nalle chętnie Cię ze wszystkim zapozna na wydziale, mnóstwo zajęć będziesz miała z moim (przesympatycznym!) facetem, jedna wielka rodzina.  😉
ovca   Per aspera donikąd
13 lipca 2011 10:24
Maddie jakbyś potrzebowała jakiejś wrocławskiej pomocy albo po prostu chciała napić się kawy/piwa- daj znać 🙂
Ja też chętnie pomogę wrocławiakom 🙂 jakbyscie mieli jakies problemy, pytania albo w ogole potrEbowali pomocy, to piszcie 😉
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
13 lipca 2011 13:22
Ja też oferuję pomoc w Krakowie 😀

Złożyłam już papiery na AWF oprócz badań lekarskich, które mogę donieść. Teraz byle do piątku i już czuję, że mnie po prostu poskręca 😵 A jak u nich też nie będzie można się zalogować (na AWF nie mogłam, na AGH od razu się udało) to mnie chyba co trafi 😤
No nic, trzymam kciuki jeszcze za resztę niedobitków 😁 Ja mam jutro jeszcze wyniki z UEKu, ale teraz to już mi to 'rybka' 😉
Jun dzisiaj czasu i sił nie miałam, jednak od września... 😉 Na zootechnikę się dostałam. Mieliście rację - tam się dostaje każdy  😁

Sytuacja w domu jest świetna. Pal licho, gdyby to byli tylko rodzice, ale jak się rzuci babcia, ciocia x4, wujek x4, kuzynka, kuzyn, koleżanki, przyjaciółka... Idzie porypańca dostać  😁

W takim razie do wrzesnia! A z ta zootechnika to fakt, bo tak patrzylam na liste to dostali się ludzie, ktorzy mieli duzo mniej pkt niż ja, a ja tak naprawdę nie mam zadnego dodatkowego przedmiotu na up, bo zdawalam hist sztuki, a up jest dla mnie wyjsciem awaryjnym...
Lov   all my life is changin' every day.
13 lipca 2011 15:01
Ja jutro robię szturm na UP, i jak tylko spotkam jakieś 8 osób z weterynarii, to się ich pozbędę 😎 😁
kurechii   look at my horse, my horse is amazing!
13 lipca 2011 16:11
Zootechnika na UP Wrocław - ktoś się wybiera ? ;>
😉Przejrzyj watek jest pare osob
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
13 lipca 2011 17:22
kurechii ja, ja! 😀

EDIT.

A kto się będzie starał o miejsce w akademiku UPowskim? 😉 Super by było wylądować w pokoju z jakimś re-voltowiczem!

Nalle chyba się zdecyduję ! Przeważają + po stronie Poznania , dostałam się też na KUL ale tam to nowy kierunek , prawde mówiąc to 4 miejsce UAMu w rankingach zachęca  🙂 No i samo miasto , jak będę składać papiery przy okazji muszę zrobić wycieczkę po okolicznych stajniach i zaczaić się na jakiś pensjonat 🙂



ktoś idzie do Poznania ?
😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się