matura

To była jedna z prostszych matur jakie pisałam, mam źle tylko to zadanie na dowód, które jak teraz patrzę było banalne...  😵 Reszta spoko. 😉 No i nie wiem, że dobrze uzasadniłam trójkąt, ale ~90% myślę, że będzie. 😉
Z tym, że jak wróciłam do zadań robionych w stresie to połowa źle, nawet pierwsze (56%zaznaczyłam)


Piona 😉

dzięki flygirl

Wychodzi na to, że mam 24/25 z zamkniętych 🙂
grzesiek.1993 czytanie ze zrozumieniem się kłania  😉 Całe szczęście poprawiłam w porę.

Ja też tylko dwa błędy więc zdane🙂
tylko modlę się żebym czasami się na karcie odpowiedzi nie walnęła bo nie sprawdziłam drugi raz, czy dobrze pozaznaczałam odpowiedzi. Ale chyba aż takim debilem nie jestem?  😁
http://pliki.echodnia.eu/pdf/Matura2012Matematykaotwarte.pdf

Mam wszystko dobrze! 💃 💃
Mam tylko nadzieję, że nie pomyliłam się nigdzie w dziedzinie, albo nie przegapiłam drobnego szczegółu w treści... Jeżeli nie to będzie 100%! Pierwszy raz w życiu 😀
Kuuurde z tym ostrosłupem. Trzeba było pomnożyć razy dwa i już bym miała dobrze. 🤣 Nie wierzę, ale będę miała coś koło 80%. Aż sama nie wiem jaką emotę tu wstawić, bo pasują mi takie:  😲 😵 😜 😍 😅 🥂 🍴 💃 🏇
naliczyłam 78%, bez uwzględnienia zadania 27. i o tym kącie rozwartym, bo nie wiem, czy uznają mi takie tłumaczenie. cieszę się jak jasna cholera. szkoda, że mi się to do niczego nie przyda  🤣 jestem na siebie mega zła o zadanie z prawdopodobieństwem, miałam dobrze i skreśliłam.
Ja zdałam i tyle mi wystarczy. Czy na 40% czy na 50% to już nieistotne  😎
Hahahaha ja już widzę swoje świadectwo maturalne: ang 100%, matma 100% (mimo, że nie przyda mi się do niczego), biologia, pewnie na szalone 20 napiszę  😂 Ciekawe tylko, czy w dowodzeniu mi wypracowanie uznają... Takie piękne napisałam :p ale chyba tak ;-)
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
08 maja 2012 13:58
Tulipan-wielkie gratulacje🙂 ja mam tak minimum według moich rozkmin z 19pkt a max to nawet z 28pkt wiec zdać raczej zdałam, ale do czerwca w oczekiwaniu na oficjalne wyniki chyba jajo zniosę 🤣
Najlepsze jest to, że nie pamiętam w niektórych jaką odp dałam 🙄 😁
No oprócz tego, że zamiast policzyć objętość ostrosłupa policzyłam graniastosłup to mam wszystko dobrze, więc nie jest źle... Ale z czytaniem to u mnie nie za dobrze  😵
incognito podziękuję jak dostanę wyniki do ręki  😎 Ja też w niektórych nie pamiętam, dlatego mi się waha wynik  😉

Teraz czekam na piątek i moje utęsknione rozszerzenie z wosu  🙄
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
08 maja 2012 14:40
Naliczyłam ok 70% 🙂 jak na to, że jestem wyjątkowo tępa z matematyki, to nieźle 🙂 🙂
A ja mam pytanie odnośnie ustnego polskiego ;p po prezentacji komisja zadaje kilka pytań i co się dzieje jeżeli ktoś nie zna odpowiedzi na część z nich? Ustne to najgorsze zło i zastanawiam się czy da się tego nie zdać ;p
Ada   harder. better. faster. stronger.
08 maja 2012 15:22
O widzę że nie jestem jedyną, która nie doczytała że trzeba policzyć objętość ostrosłupa a nie graniastosłupa  🙄 No cóż... ale najważniejsze że zdałaaaaaaaam  🏇 🏇 🏇
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
08 maja 2012 15:24
kate1121 zadają pytania na temat Twojej prezentacji lub zagadnień pokrewnych, więc jeśli temat jest Ci znany to nie masz się czego obawiać 😉
No wiem już tyle,że zdałam, szykuje się około 50% ale w tym momencie już mi to wybitnie obojętne 😀
Matura była szokująco prosta 😲 Ucieszyłam się, że będzie 100%, ale zrobiłam jeden głupi błąd, więc 98% w najlepszym wypadku, w najgorszym 94%. Jestem zadowolona 🤣
Ja jestem w 2 klasie LO, zrobiłam sobie wczoraj maturę z 2011, dzisiaj tą aktualną i mam odpowiednio - 70 i 82 % - kilku zadań nie rozwiązałam, bo jeszcze nie miałam tych działów. Może jednak nie pójdzie tak źle i dostanę się za rok na wymarzone studia.  😍  😅
Rany.. czuję się przy was jak ostatnia idiotka 😡 Ja zawaliłam po całości. Kompletnie nie mogłam się skupić, miałam totalna pustkę w głowie, nagle nic nie wiedziałam.. No, a głupota to swoją drogą 🙄
Dla mnie to było trudniejsze niż zeszłoroczna czy próbne a dla was banał i takie wyniki.. Jestem jeszcze bardziej zdołowana 😵
gllosia Dla pocieszenia powiem Ci, ze nie jestes sama, ja tez sie czuje troche glupia jak czytam posty jaka to matma byla latwa 😁

Pocieszam sie ze ta majca do niczego mi nie potrzebna i od poczatku podchodzilam do niej raczej biernie.
Jutro za to ostatnie powtorki, chwila wypoczynku i do boju, ostatnie (dla mnie  :cool🙂 pisemne, Wos i angielski 😉
Kto jeszcze pisze Wos? Jakies domysly co moze sie pojawic?  😉
Lenna - ja pisze wos podstawowy 🙂. kompletnie nie mam pojecia co sie moze pojawic  i sie strasznie denerwuje.
a z matematyki zrobilam duzo głupich błedów( jak zawsze ) i tylko ok 66 % bedzie.
A ja nie widzę powodu, żebyście miały się źle czuć na tle osób, które mówią, że łatwa. W większości piszemy jutro rozszerzenie, więc podstawa z założenia nie miała prawa nas zaskoczyć 😉 To tak jak podstawowy angielski dla tych, którzy zdają też rozszerzony 😀
eterowa   dawniej tyskakonik ;)
08 maja 2012 18:37
fin, kurczę dowartościowałaś mnie, bo z moim nędznym ok.70% czuję się jak półgłówek przy Was... Jej w poniedziałek i wtorek rozszerzona biologia i chemia... chemii najbardziej się boję.  🙁 Ale jakoś to będzie 🙂
Ja się właśnie bardziej biologii boję, wszystko mi się zaczyna mieszać, a wczoraj zrobiłam arkusz z rozszerzonej chemii i nawet z kilkoma głupimi błędam (nie ma to jak źle przepisać dane  😵 ) było 87%  😅 może jednak coś umiem  😀
tyskakonik, to bardzo ładny wynik 🙂

Czy ktoś jeszcze oprócz mnie czuje jakąś ogólną niemoc do nauki? Tuż po zakończeniu roku jeszcze chciało mi się coś powtarzać przez kilka dni, robiłam zadania z geografii, czytałam streszczenia lektur, a teraz w ogóle nie mogę się już zebrać. A już szczególnie do nauki prezentacji na piątek...
A już szczególnie do nauki prezentacji na piątek...


Mam to samo, dodatkowo też nie ruszyłam jeszcze prezentacji, a również mam w piątek  🙄
wiosennaxd a gdzie sie wybierasz na studia, ze potrzebny Ci Wos podst?

fin
Ja to rowniez odczuwam 🤣 I nawet jakos nie mam do siebie pretensji, strasznie mi sie nie chce juz... Zreszta wiele osob mowi, ze teraz to juz tylko nalezy sie relaksowac  😎
Pasek w podpisie, który pokazuje jak mało zostało do upragnionych wakacji, w ogóle mi nie pomaga w nauce 😁
Też mam w piątek. Napisałam swoją prezentację 3 tygodnie temu, wysłałam mojej nauczycielce do sprawdzenia, odesłała mi sprawdzoną, nawet jej nie przeczytałam. 🤣 I ja w zasadzie się zachowuje jakbym miała wakacje, cały dzień House'a oglądam. 😁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się