matura

a ja jutro nie poprawiam chemii... gorączka 40st :/ 6 czerwca jest drugi termin. Na bioli postram się w piątek być.

2 termin? To matury dodatkowe można pisać w terminie innym niż maj razem z "całą Polską"? Pytam z ciekawości
robakt   Liczy się jutro.
13 maja 2013 17:43
Jeżeli przedstawisz np. zaświadczenie lekarskie, które potwierdza, że w terminie majowym nie mogłaś się pojawić to czeka na Ciebie termin czerwcowy.
tak, właśnie w takich nagłych wypadkach.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
13 maja 2013 18:17
A ja powiem że jako studentka II roku prawa i III politologii,po obejrzeniu matury z WOS stwierdzam że ktoś z komisji ostro zaszalał z zadaniami w teście dotyczącymi konstytucjonalizmu- znajomość np.procedury ref.ogólnokrajowego: konstytucja prawie że na pamięć  😁 nie sądziłam że ktoś będzie tego wymagał nawet na rozszerzeniu z wos,to materia II roku prawa 😀.Choć tematy wypracowań-mega,aż załowałam że nie piszę ;p


U mnie ta wiedza była obowiązkowa (i była w vademecum Operonu), zdawałam wos rozszerzony 2 lata temu.
(Eh, te piękne, maturalne czasy!)
Mam takie głupie pytanie: czy na ustnym polskim się siedzi, czy stoi?
Fatalita, u mnie można i tak, i tak. Ja tam wolę siedzieć. Nogi nie będą mi się trzęsły 😁
cavaletti - dzięki za odpowiedź, też zdecydowanie wolę siedzieć 😉
estena   Wariat nad wariaty.
13 maja 2013 18:59
Jutro chemia -.- nic nie umiem...


Podzielam Twoją opinię Fog. Jutro zanim wejdę na salę to zemdleję.. uczyłam się całe pół roku i recytowałam wszystko, a i tak mam przeczucie o kompletnym braku wiedzy..
Dobrze, że ustne mam dopiero pod koniec następnego tygodnia bo już w ogóle padłabym na zawał  😵
Zrobiłam jakiś pokręcony arkusz z chemicalforum na 63%  😂 módlcie się za mnie jutro  🏇
A ja właśnie tworzę tabelkę... + i - pójścia na jutrzejszą chemię  😁 Na razie - jest więcej...
hahaha, a ja zabieram się za manicure!
potem powtórzę trochę organiczną i pójdę spać. moje marzenie to 75% do zrealizowania! 🙂
a ja nie mam dostępu do tego arkusza 🙁 wyskakuje mi ciągle ze nie mam uprawnien
trzeba tam być zarejestrowanym. Ale była dość trudna...
ja nie mogę wgl wejść na chemicalforum, nie wiem dlaczego, wcześniej nie maiłam problemu  🤔
Byłam zarejestrowana ale nadal nic 🙁 no trudno
robakt   Liczy się jutro.
13 maja 2013 20:26
cavaletti też zrobiłam paznokcie z dedykacją dla jutrzejszej matury z chemii 😉
dobra, ja chyba powinnam iść spać, bo mi zadania z chemii kompletnie nie wychodzą 🙁
Ha! Ja też mam artystyczny manicure, szalone wzorki. Moje marzenie to 70 procent 🙂 A i mam ambitny plan, nie sprawdzać na odpowiedzi.
Ostatni raz przeglądam notatki i idę spać. Do boju laski!
estena   Wariat nad wariaty.
13 maja 2013 22:26
Damy rade ! Powodzenia !!! 😅
Powodzenia dzisiejszym chemikom 🙂 Dajcie później znać, jak poszło.
Powodzenia dzisiaj! Jak nie będę akurat na ustnym angielskim, to będę trzymać kciuki  😉

Edit. uffff, już po angielskim. 28/30, jest bardzo, bardzo dobrze  😅 Oby jutro na polskim też tak fajnie było  😁
o boziu. za rok poprawiam...
Ja za godzinę wychodzę na ustny polski, dzisiaj rano nauczyłam się prezentacji. Chyba wszystko zapamiętałam, chociaż pewnie przed komisją się zatnę.
Już po chemii?
a jak wrażenia ogólnie? ciężkie zadania?
od mojego nic się dowiedzieć nie mogę, bo mało obiektywny jest!

cavaletti, na pewno nie jest tak kiepsko!

edit: oczywiście chodzi mi o chemię PR 😉
Interbeta, tak. O 11.30 się kończyła.
Jaaaaaaaa, ale dobrze 😍 zrobiłam wszystkie zadania, po wstępnym porównywaniu wyników jestem zadowolona 🙂 straciłam na pewno jeden punkt, nie wiem jak z prawda fałsz, bo strzelałam 😁 jaki wam wyszedł wynik z glukozą?

cavaletti, glowa do góry! Może się jeszcze miło zaskoczysz w dniu odbierania wyników 🙂
mi wyszlo 23,4 albo 24,3, tylko tego zadania z obliczeniowych nie jestem pewna. a co Wam wyszło?
Był może jakiś organiczny redoks do rozliczenia jak w tamtym roku? 🙂
nie, redoks z nadtlenkiem wodoru i manganianem VII  🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się