matura

wyniki nie, ale odpowiedzi owszem. w twoim linku
yga   srają muszki, będzie wiosna.
18 stycznia 2009 17:56
i jak tam wyniki? 🤔 😵  😁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 stycznia 2009 21:47
Yga co zdajesz?
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 stycznia 2009 10:20
matme rozsz
ang podst
pl podst
i mysle nad gegra w podstawie 😉
a Ty?
słuchajcie czy ktoś z was pisał prezentacje na temat "rózne ujęcia motywu konia w literaturze i sztuce" ? i mogł by mi podesłac swoją prace ewentualnie konspekt? mam taki temat prace w sumie też mam, ale obawiam się, że w złym kierunku poszłam no i literatura podmiotu do tego nic kompletnie nie mam ;/ Z góry dziękuję za pomoc 🙂
kujka   new better life mode: on
19 stycznia 2009 13:44
hmm chyba jednak wypisuje sie z listy tegorocznych (powtornych) maturzystow. bede zdawac CEW na UW 🙂
86,6% z biologii rozszerzonej próbnej... Oby było tyle (lub wyżej) na tej majowej ❗
Scottie   Cicha obserwatorka
19 stycznia 2009 16:18
justyna napisz do Alice- czytalam jej prezentacje i wg. mnie jest swietna (o ile sie nie myle, dostala z niej tez b. duzo pkt 🙂

btw. mam podobny temat, bo "funkcja motywu konia w lit. i szt." 🙂
Miałam z biologii pdst 88% 🙂 Przydało by się tak (a nawet lepiej) w maju... 😀

Co z polskim rozszerzonym to nie wiem, bo w internecie były przecieki co do tematów. Nie mam pojęcia, czy to unieważnią, czy nie - w dwóch szkołach w moim mieście tych matur nie sprawdzają.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
19 stycznia 2009 16:44
Angielski podstawa- 98%, ale bł żenująco łatwy.

Achaja,  nie po to się męczyłam, żeby mi tego nie sprawdzali...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 stycznia 2009 16:50
łał,dziewczyny,niezłe wyniki 😲 ja swoich może nie będę przedstawiać  😁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
19 stycznia 2009 20:37
Chemia podstawa 68%, polski I czesc podstawa 17/20
Averis   Czarny charakter
21 stycznia 2009 16:35
81 % angielski rozszerzony 😀 miałabym jeszcze więcej, ale 4 pkt straciłam głupio za kompozycję, bo napisałam rozprawkę na 300 słów  😁
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
21 stycznia 2009 23:03
Yga ja zdaje
polski pdst
chemia pdst
angl pdst
biologia roz
i mysle nad wosem...
A ja..
hm, 53% polski podstawowy przy średniej klasowej 44%, gdzie mój wynik był czwarty w klasie, a wcale tacy głupi znowu nie jesteśmy 🙂.
83% rozszerzona biologia - co jest zupełnie przypadkiem, bo było to, co brałam do tej pory na korkach.
98% podstawowy angielski - no, głupie actually 🙂.
A jeszcze chemia rozszerzona mnie czeka.

Averis, to Ty dobra jesteś 🙂. Rozszerzony to nie taki mały pikuś.
oddali nam dzis biologie rozszerzona- 65% i tak jestem zadowolona.
wszyscy od rana w stresie, bo ktos rzucil ze jedna osoba z klasy nie zdala tej matury i kazdy byl pewny ze to wlasnie on 🙂 i faktycznie tylko 1 osoba nie zaliczyla tych 30%
Scottie   Cicha obserwatorka
23 stycznia 2009 17:41
Nesta Ty sobie ciągle coś dokładasz :P i ciągle na Volcie siedzisz.... kiedy znajdujesz czas na nauke? ja z samym WOSem nie wyrabiam xD

czuje sie przy Was jak jakis głąb :P co prawda nie mam jeszcze wyników matur, ale czuje, ze nie poszly mi dobrze.

nie moge się za nic zmoblilizować do nauki :/
Averis   Czarny charakter
23 stycznia 2009 17:44
U nas oddali rozszerzony polski-70%, nie jest źle, zważywszy, ze i tak zdaję podstawę, bo polski tam, gdzie chce iść, nie jest w ogóle brany pod uwagę 😉 A że nie zdążyłam zmienić deklaracji na matury próbne- cóż  😁
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
23 stycznia 2009 18:04
Averis, wymiatasz. ja tam pewnie ledwo 30% z polaka wyciągnę.


Scottie, mówię sobie, że będę się uczyć. za każdym razem jak oglądam kolejny serial...
Koniec, nie czytam tego wątku od tej pory 😉

Strzyga - mam tak samo, jak nie konie, to komputer, to jakiś film...
a ja jestem o tyle zadowolona z tej matury, ze nic a nic sie nei uczylam. nawet ksiazki nie otworzylam zeby cos powtorzyc. tyle co na spr w szkole, a i na to chyba nie zawiele bo same 2:P
Averis   Czarny charakter
23 stycznia 2009 19:01
Ja do matury jako tej próbnej też nic nie powtarzałam. Doszłam do wniosku, że to i tak niemożliwe, także po prostu próbną wplotłam w ciąg przygotowań ogólnomaturalnych. Doszłam do wniosku, że jak będzie to, co już przerobiłam- to będę mieć okazję do sprawdzenia się, a jak będą inne partie materiału- trudno, bywa.
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 stycznia 2009 16:06
Wos rozszerzenie - 82%

jeszcze jutro polski rozszerzony, ale nie jestem pewna czy zdam...
Avertis też bym chciała miec taki z rozszerzonego ang  🙂


zdaje ktoś z was rozszerzona matme i fiz?
Scottie   Cicha obserwatorka
27 stycznia 2009 18:04
Strzyga napisz za mnie mature, bitte :P (wos podstawa, nie bedziesz sie musiala wysilac :P)
Averis   Czarny charakter
27 stycznia 2009 18:08
Strzyga Gratuluję świetnego wyniku
wiorek Wszystko przed Tobą 😉

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 stycznia 2009 18:17
tematy mi podpasowały, poza tym na podstawie to trzeba chyba coś wiedzieć  👀 ( mija kolejny dzień, kiedy obiecuje sobie, że otworzę ten *** podręcznik od wosu...)
Scottie   Cicha obserwatorka
27 stycznia 2009 18:25
a na rozszerzeniu nie? 😉
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
27 stycznia 2009 18:33
jakby na rozszerzeniu potrzebna była wiedza książkowa, to bym ze 3% strzelając ugrała ;]
bierzecie udział w kursach przygotowywujących do matury?
ja wybieram sie na wiosenny Kursar, jako, że z moją motywacją jest baaaaaaaardzo ciężko i sama za powtarzanie pewnie bym się wzieła gdzieś w kwietniu  🤬
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się