Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

dorrrin   Jak chcesz zmieniać świat to zacznij od siebie.
09 lipca 2010 19:35
nie bije🙂 po prostu mi sie z tego chce śmiać bo to jest przezabawne🙂 fakt - skoro nie stać na ogłowie to po co koń. W sumie troche nie pomyślałam nad tym co pisze🙂 Jeśąli chodzi o to sioelko to ja na prawde nie rozumiem co w tym jest złego skoro to tylko na moment. Czy w takim razie uważacie ze koń z tego zdjęcia: http://www.photoblog.pl/#karolinawengerek/69257911/drapaczka.html też będzie miał problemy z kręgoslupem? Nosi wiekszy teraz ciężar niż siodlo i jestem pewna ze robi to nie raz. Źrebaki tak maja. Więc dajcie spokój z tym...
wątek zamknięty
widziałam na wlasne oczy jak taki źrebak się przeciska własnie tak przed matką, ale on nie ma zadnego cięzaru jak napisalas przeciez kon stoi na 4 nogach  😀  Nie wiem z czego aż tak bardzo Ci się chce śmiać, bo nie widzę tutaj nic śmiesznego. A ja nie rozumiem tego po CO zakładać siodlo dla źrebaka skoro nie ma takiej potrzeby? Ludzie czasami mają zbyt szeroką wyobraźnie.

edit: literowka
wątek zamknięty
09 lipca 2010 20:51
ale wy sie szczegółów czepiacie...
wątek zamknięty
te siodło na źrebaku to nie taki szczegół, bo co nie którzy ogłowia już zakładają i lonże robią  🤬
wątek zamknięty
ale wy sie szczegółów czepiacie...

nie czepiałabym się jakbyś takich glupot tutaj nie pisała  😉
EOT.
wątek zamknięty
10 lipca 2010 06:35
No fakt niektórzy tak robią, też takie rzeczy widziałam... Ok ludzie, sory za ten najazd🙂 :kwiatek:
wątek zamknięty
Bischa   TAFC Polska :)
10 lipca 2010 12:54
Edycję mamy  😉
Coraz mniej mi się podoba ten temat . Żeby czepiać się aż takich głupot ? Vide za krótkie strzemiona - jak ktoś lubi , jego sprawa , a koń na tym nie ucierpi .
wątek zamknięty
Nie mam pojęcia gdzie to wrzucić  🙄

Przyznaje się ktoś do tego demota?  😁
Fotka wygląda znajomo

wątek zamknięty
To jest na demotywatorach? Justyna robi widzę niezłą karierę ;d znana już wszędzie i wspaniały Repley : )

szkoda, że już nie są razem ; (
wątek zamknięty
jessy092.photoblog.pl

wątek zamknięty
no widzę, ale Ty dałaś taki opis pod zdjęciem ^^?
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
10 lipca 2010 21:37
Taaaak, zapewne Jessy dała zgodę na umieszczenie swojego zdjęcia na demotach :]
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
10 lipca 2010 21:53
Jakaś "felicjarau1997" to dodała.
Ciekawe czy to ktoś z re-volty .  😁
wątek zamknięty
ja nie widziałam tego nigdzie, oprócz tego zdjęcia tu : )
wątek zamknięty
Znalazłam w poczekalnie, więc pewnie w takim tempie trafiło na dalsze strony, że mało kto widział.
wątek zamknięty
Kawecan   Jeździec bez konia...
11 lipca 2010 16:44
Demotywatory to początek , wkrótce będą i na komixxach  😁
A na razie znalazłam jeszcze "szabloniarnię" w której są szablonem  👀
http://sntb.blog.onet.pl/13-In-the-heart-of-the-girl-wh,2,ID410110311,n
wątek zamknięty
busch   Mad god's blessing.
11 lipca 2010 21:02
wątek zamknięty
kujka   new better life mode: on
11 lipca 2010 22:03
busch, ale gnojstwo :/
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
11 lipca 2010 22:05
I puuuuf! Tak powstał socjopata. Niech żyje empatia.
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
11 lipca 2010 22:07
Kolejne pokolenie malolatów wchodzacych do pieców dla zdjęcia.

Żaaaal.
wątek zamknięty
Averis   Czarny charakter
11 lipca 2010 22:10
Ewolucjo! Czym Ci Polska zawiniła, że ją omijasz?
wątek zamknięty
brak słów 😲
wątek zamknięty
masakra :/
wątek zamknięty
Dobrze że zdjęcie z autobusu a nie z tego miejsca  😉
wątek zamknięty
chociaż kto wie, czy sobie nie porobili

ale komentarz pod spodem niezły "wycieczka jak każda inna"
wątek zamknięty
Jeżeli od małego w domu nie są wychowani w jakimś duchu patriotycznym, , to nawet szkoła nie pomoże. Pewne wartości i zachowania wynosi się z domu.  🙄
wątek zamknięty
no dokładnie
wątek zamknięty
12 lipca 2010 09:34
to nawet nie o patriotyzm chodzi, w Auschwitz-Birkenau sie trzeba zachowywac tak samo jak na Polach Smierci w Kambodzy... to o zwyczajne ludzkie odruchy chodzi o to jest bardziej przerazajace....
wątek zamknięty
Kujka , jeżeli w domu istnieje coś takiego jak poszanowanie drugiego człowieka nie zależnie od tego czy żyje umarł był męczennikiem itd to raczej nie powinno być dużego problemu z zachowaniem powagi  😉 Zresztą mniemam ze te dzieci są z gimnazjum, kto w ogóle wpada na pomysł żeby takie gówna niedojrzałe tam zabierać 🤔
wątek zamknięty
12 lipca 2010 09:48
Presja, ja w gimnazjum bylam i w Stutthofie i w Birkenau i potrafilam sie zachowac, pamietam ze przewodniczki jak sie dowiedzialy ktore ksiazki nam historyczka czytala na lekcjach to lapaly sie za glowe. ale ja mialam dobre gimnazjum moze to inaczej.
z reszta - tak na marginesie, to ostatnio co jakis czas w swoim starym gimnazjum bywam bo prowadze tam zajecia. rozmawialam z moja wychowawczynia i ona twierdzi ze te dzieciaki sa naprawde z roku na rok coraz gorsze i glupsze. troche przerazajace.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.