Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
04 lutego 2011 10:53
Nasza koleżanka od małe zapasu dodała mi komentarz na profilu, na YT:
chciałabym zobaczy c jak ty jeździsz moja doga.
spójrz lepiej na siebie
wątek zamknięty
"złaaa pańcia :P
zaraz cie zjedza internetowi instruktorzy xD "      😂


Ona jst przygotowana na takie " akcje " od wakacji 😉
wątek zamknięty
ale właśnie usunęła wszystkie negatywne komentarze  😂
taaa gotowa..
wątek zamknięty
ale właśnie usunęła wszystkie negatywne komentarze 
taaa gotowa..


najwyraźniej nie chce ,,zasmiecać" swojego idealnego profilu/konta takimi komenatrzami.
no cóż, tak jak już mówiłam: ,,poziom"  😂
wątek zamknięty
przepraszam  😁

O mnie
Hej ^^
Jestem Kinga i mam 13 lat.
Mieszkam w Krakowie,dokładniej w Nowej Hucie.
O moich zdjęciach
Mam 13 koni,z czego 3 "moje"sportowe.
Startuję w zawodach i jest g
wątek zamknięty
raczej sportowe powinna dać w cudzysłowiu... 🙄
wątek zamknięty
😂 🏇 🏇 🏇 🏇
jejku, kocham takie quniareczki!
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
04 lutego 2011 22:36
Ojeeej, ale mi to humor poprawilo!!
13 koni, co tak mało😀
wątek zamknięty
Ojeeej, ale mi to humor poprawilo!!
13 koni, co tak mało😀

w tym 3 sportowe !  🏇
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
05 lutego 2011 08:37
wątek zamknięty
galopada_ yyyyyy,  😵
wątek zamknięty
🙇 🤔
[img]/forum/Themes/multi_theme/images/warnwarn.gif[/img] pisanie postow skladajacych sie z samych emotikonow.
wątek zamknięty
Ło ludzie, to tak jakbym ja teraz była w ciąży. Nie wyobrażam sobie tego. 🤔wirek:
wątek zamknięty
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
05 lutego 2011 09:14
xxflygirlxx i dokładnie jakbym ja była  🤔
Przerażają mnie takie młodociane 'ciężarówki'  😲
wątek zamknięty
galopada_   małoPolskie ;)
05 lutego 2011 09:19
to tak jakbym ja juz urodziła  😂  😵
wątek zamknięty
incognito   W życiu należy postępować w zgodzie ze sobą.
05 lutego 2011 09:28
Ej dobra ma 18lat jej sprawa,zapewne i tak wykształcenia żadnego nie zdobędzie(może jakieś zawodowe) i nie przyczyni się do rozwoju kogo ani czegokolwiek to chociaż podtrzyma nasze społeczeństwo rodząc dziecko,bo mamy niż demograficzny.Poza tym może takie jest jej marzenie urodzic i niańczyc dziecko tuż po przekroczeniu progu pełnoletności,nie wnikam i specjalnie mnie to nie rusza,natomiast jej ogólny poziom-zdjęcia,notki jest dla mnie  śmieszny,wiadomo rozumiem,że nie każdym może byc inteligentny itd ale są jakieś granice 😁
wątek zamknięty
moja kumpela nie wiedziała, że jest w ciąży i imprezowała sobie na całego, teraz juz wie i z bobasem wszystko spoko (jeszcze nie urodziła) więc jak widać młodociane matki na pewno są mniej odpowiedzialne chociażby z tego względu, że ciąża najczęściej jest z zaskoczenia 😉 Ale jak tam kto woli, ja w sumie jakbym była teraz w ciąży to jakoś bym to przeżyła ale nie planuję na razie takich sportów ekstremalnych ;D
wątek zamknięty
Moja 26-letnia znajoma też nie wiedziała, że jest w ciąży, nawet nie miała faceta na stałe, piła, paliła, a potem nagle ZONK, mam coś w brzuchu i temu czemuś mój styl życia mógł zaszkodzić. Większość zależy nie od wieku, a od dojrzałości i charakteru kobiety - znam dziewczyny 19, 20-letnie, które mają już dzieci i wiele z nich to lepsze matki niż koleżanki mojej mamy, takie po 30, niby dorosłe i tak dalej.  🙄 Jeżeli to jest świadoma decyzja i dziewczyna zdaje sobie sprawę, że dziecko nie jest słodkim domowym zwierzątkiem, które zamknie się w klatce jak zacznie przeszkadzać, to niech sobie rodzi zaraz po 18-stce, jej sprawa. Byłoby mi może wstyd mieć mamę-plastika, ale jej dziecko i tak będzie ją kochać; już z dwojga złego lepiej taki plastik-fantastik niż kolejna rodzina pijaczków z nizin społecznych.
wątek zamknięty
[quote author=galopada_ link=topic=1320.msg885043#msg885043 date=1296895079]
http://www.photoblog.pl/dzanela/86319089/  😵
[/quote]

http://www.photoblog.pl/dzanela/80780843# czajcie te komentarze o ćpaniu  🤔
wątek zamknięty
Maddie   Hucykowa demolka na wakacjach
05 lutego 2011 13:24
Moja przyjaciółka w wieku 18 lat już urodziła. Nie było to planowane, na początku był płacz, ale potem załatwiła sobie indywidualne nauczanie (ciąża była zagrożona). Przez pierwsze trzy tygodnie imprezowała, bo nie wiedziała że jest w ciąży. Teraz kończy klasę maturalną, radzi sobie, ma wielkie oparcie w rodzicach, którzy jej pomagają, ma chłopaka, który opiekuję się dzieckiem jak ona jest w szkole. Na studia wybiera się zaoczne, chłopak też studiuje zaocznie. Chłopak pracuje, w Holandii był w wakacje, zarobił sporo. Planują się budować 😉 Życie mają praktycznie ułożone, ślub planują, kasę mają. Na prawdę miło jest patrzeć na taką szczęśliwą rodzinę 😉
Dziewczyna i chłopak na prawdę się kochają, pasują do siebie idealnie. Ja im wróżę baaardzo długie lata razem.
wątek zamknięty
[quote author=galopada_ link=topic=1320.msg885043#msg885043 date=1296895079]
http://www.photoblog.pl/dzanela/86319089/  😵


http://www.photoblog.pl/dzanela/80780843# czajcie te komentarze o ćpaniu  🤔

[/quote]

tylko tego dziecka żal...  😕
wątek zamknięty
dlaczego? przeciez napisala, ze tego juz nie robi. a w ciaze chciala zajsc.
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 lutego 2011 16:46
http://grono.net/chat/#gallery/photo/show/102849125/zdjecie1051/
wątek zamknięty
Hermes jest brak dostępu do galerii.
wątek zamknięty
Paskudna fotka chociaż dziewczyna niebrzydka i spokojnie mogła by sobie zrobić normalną.
wątek zamknięty
Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
05 lutego 2011 16:56
wygląda jak UFO 🤔
wątek zamknięty
Mi się kojarzy raczej z człowiekiem z porażeniem mózgowym czy coś. Taki bezmyślny wzrok i ogólnie mina.
wątek zamknięty
Hermes   Może i mam podły charakter, ale za to dobre serce.
05 lutego 2011 16:58
Dla tych co nie mogą zobaczyć :
wątek zamknięty
Wygląda jak taka laska, którą miałam okazję poznać. Jeśli to coś na zdjęciu to Klaudia, to dziewczyna jest tak samo pusta, jak wygląda...  😁
Masakra.
wątek zamknięty
Z jej profilu wynika, że to nie Klaudia  🤣
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.