Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

Misskiedis   Jeździj nocą, baw się i krzycz na całe gardło!
09 kwietnia 2013 22:01
Ja nie, może chcą cię zwerbować do rodzinki? 😂
wątek zamknięty
koniaraw   I want to give you kopas w dupas.
10 kwietnia 2013 16:16
Nie wiem czy było -> click
''Zaufanie'' ... Głupota  🙄
wątek zamknięty
było
wątek zamknięty
było

edit: Iskierkowa ubiegłaś mnie  😁
+ zdj

🤔
wątek zamknięty
13 kwietnia 2013 20:15
Time Czego to ludzie nie wymyślą...  😡

Co do naszej zmiloscidokoni -> http://www.photoblog.pl/zmiloscidokoni/148539109 Dyskusja w szóstym komentarzu od góry licząc, i ta wypowiedź ''Są teraz tego efekty, że kręgosłup mi wysiada;/'' ... Co się dziwić...  😉
wątek zamknięty
Time Ałć  😁

Jak się koni uczy na siłę sztuczek to tak jest 😉
wątek zamknięty
wątek zamknięty
http://www.photoblog.pl/zmiloscidokoni/148678528

tak sie przewozi 2 konie?

to są profesjonaliści, tego nie ogarniesz  😁
Time Czego to ludzie nie wymyślą...  😡

Co do naszej zmiloscidokoni -> http://www.photoblog.pl/zmiloscidokoni/148539109 Dyskusja w szóstym komentarzu od góry licząc, i ta wypowiedź ''Są teraz tego efekty, że kręgosłup mi wysiada;/'' ... Co się dziwić...  😉

kurcze jakoś mnie to nie dziwi, a tak na marginesie, dziwi mnie,że rodzice nie reagują ( może jestem w błędzie) to co ona wyprawia nie jest bezpieczne.
wątek zamknięty
ritowska88   Z moją słodką . ; )
14 kwietnia 2013 08:07
https://fbcdn-sphotos-f-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/601058_390031141095870_703606964_n.jpg     

Lubię tę dziewczynę ale to co robi z tymi końmi zaczyna robić się przykre  😡
Jeżeli było to przepraszam.  🙂
wątek zamknięty
14 kwietnia 2013 08:53
Coś tam o szpagacie na/przy koniu było wspominane, ale czy zdjęcie ktoś podlinkował to nie pamiętam. Tak czy inaczej na pewno bezpieczne to nie jest, wyobrażam sobie co by było gdyby ten koń się czegoś spłoszył i stanął jej na nodze, albo ją jakoś przewalił i poturbował. Ona naprawdę tego nie widzi?  😡 Żeby chociaż nie udostępniała takich zdjęć dla innych, jak już tak bardzo chce narażać własne zdrowie - Ale przecież z tego biorą przykład nawet 10latki, bo nie raz widziałam pod jej zdjęciami komentarz takich dziewczynek, typu ''Jak nauczyć tego konia? ''Jak to zrobiłaś?''
wątek zamknięty
generalenie...jeśli wejdziesz w archiwum zdjęc zmiloscidokoni to mozesz mieć pewność, że każde zdjęcie zasługujące na kwiatkowość, juś tu było🙂

....nie każdy czytał te kilkaset stron jak sie zapisał do re-wolty... tak jak ja.... :P 7 dni 😀 i noce też. Aż zmarszczki ze śmiechu mi się porobiły :P
wątek zamknięty
hszonszcz   wredny hszonszcz.
14 kwietnia 2013 20:36

"skoki"na kucyku w niedopasowanym sprzęcie zawsze ok 😉
wątek zamknięty
ło matko, koniec świata  😵
wątek zamknięty

napisz dziewczynie pw, że ma niedopasowany sprzęt, a nie d*pe jej obrabiasz.
wątek zamknięty

ale przeszkoda jaka profesjonalna!  🤣
wątek zamknięty
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
15 kwietnia 2013 07:35

napisz dziewczynie pw, że ma niedopasowany sprzęt, a nie d*pe jej obrabiasz.

A kto komu tu obrabia d..? Zdjecie  to kwiatek, który jak najbardziej się na ten watek nadaje.
wątek zamknięty
Może obrabianie to za duzo powiedziane, ale widząc taka fote, lepiej napisać dziewczynie,że ma źle dopasowany sprzęt, niz po niej jechać.
wątek zamknięty
15 kwietnia 2013 07:44
Ale kto tu po niej jedzie?????
Wstawione zostało zdjecie z podpisem ze ma niedopasowany sprzet- co jest w tym złego? Stwierdzanie faktu to  inaczej,,jechanie" po kimś?? Nie sądze.
wątek zamknięty
Dla mnie umieszczanie tego zdjęcia w tym wątku jest nieodpowiednie, dziewczyna może nawet nie jest świadoma,że ma źle dobrany sprzęt. kilka razy czytałam tu wyśmiewające komenty, bo ktoś ma coś źle założone/ dopasowane. Brak doswiadczenia nie jest "kwiatkiem".
wątek zamknięty
15 kwietnia 2013 08:18
Ale na tym wątku nikogo nie obchodzi  kto ma jakie zamiary itp itd.
Siodło żyje własnym życiem. Poza tym  nikt tutaj nikogo nie wyśmiewa, ani nie obrabia d..y.
wątek zamknięty
Nie nie wyśmiewają, wszyscy są mili i uprzejmi.
wątek zamknięty
15 kwietnia 2013 08:30
Brak doswiadczenia nie jest "kwiatkiem".

A co ma doświadczenie do niedopasowanego sprzętu? Znam ludzi którzy siedzą z końmi po 15 i 20 lat a dalej nie potrafią poprawnie dobrać siodła.

Dwa to że ludzie tutaj nie są mili w to już nie wnikam. Każdy opisuje swoje odczucia. Jednak w tym przypadku kwiatek jest jak byk i dlaczego niby inni mają tego nie komentowac?
Tutaj połowa zdjęć wynika z niewiedzy i niby przez to należy się nad autorami rozczulać? Jesli ktoś będzie chciał pomocy to ją znajdzie.
wątek zamknięty
15 kwietnia 2013 13:25
zgadzam się w pełni z zabeczka17  😉
wątek zamknięty
Czyli początkujący jeździec sam w sobie jest kwiatkiem, bo wielu rzeczy nie wie, kończę  🚫
wątek zamknięty
15 kwietnia 2013 16:50
Edy, wstawiłam zdjęcie, które jak nawet inni potwierdzą- jest kwiatkiem. Nie chcesz to go nie oglądaj, Chryste Panie. Trafiały tu zdjęcia, które nawet koło stwierdzania "kwiatek" nie stały, a ty czepiasz się, że na zdjęciu nic nienormalnego nie ma i że niedopasowane siodło, to nie kwiatek.
wątek zamknięty
15 kwietnia 2013 16:55
1. Skąd wiesz, że ta osoba jest początkująca?
2. Nie raz już trafiały tu takie zdjęcia, KWIATEK to KWIATEK, więc o co chodzi? Nie chcesz patrzeć, nie zaglądaj.
3. Jeśli faktycznie Ci to tak przeszkadza to napisz do dziewczyny, wytłumacz że ma niedopasowany sprzęt, co za problem.
4. Nikt jej tu tyłka nie obrabia, po to jest ten wątek, by wstawiać tego typu zdjęcia.

Edit; O, hszonszcz mnie wyprzedziła  😉

Nie robiąc już z tego całkowitego off topu, zdjęcie z końskiego fanpage: click
wątek zamknięty
15 kwietnia 2013 17:15
koniaraw, kiedyś już to tutaj było i dziewczyny namiętnie rozmawiały na temat miejsca, obok którego koń trzyma kopyto  🤣
wątek zamknięty
1. Skąd wiesz, że ta osoba jest początkująca?
2. Nie raz już trafiały tu takie zdjęcia, KWIATEK to KWIATEK, więc o co chodzi? Nie chcesz patrzeć, nie zaglądaj.
3. Jeśli faktycznie Ci to tak przeszkadza to napisz do dziewczyny, wytłumacz że ma niedopasowany sprzęt, co za problem.
4. Nikt jej tu tyłka nie obrabia, po to jest ten wątek, by wstawiać tego typu zdjęcia.

Edit; O, hszonszcz mnie wyprzedziła  😉

Nie robiąc już z tego całkowitego off topu, zdjęcie z końskiego fanpage: click

Na zdjęciu jest Krzysztof Czarnota, nie raz robił tego typu pokazy, chyba nawet kiedyś w Janowie Podlaskim. Problem tylko w tym,że zobaczy takie zdjęcie jakaś słit quniarka i zapragnie naśladować nie mając za bardzo o takiej pracy pojęcia :/
wątek zamknięty
15 kwietnia 2013 17:35
A, to w takim razie zwracam honor, skoro człowiek doświadczony.  🙂
wątek zamknięty
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 kwietnia 2013 17:36
To chyba on pisał książkę o sobie i tym arabie? Bardzo mi się podobała! 😀
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.