Nasza-Klasa, photoblogi itp. - "kwiatki" ;)

ja widzę różnicę między zdjęciami subaru a Twoimi http://www.photoblog.pl/asseek/153166999/2013-06-16.html
nikt małego nie popędza batem i nie trzyma go na uwiązie
wątek zamknięty
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
21 czerwca 2013 17:48
Noti - ona starsza ode mnie  😉


Nie mam pytań.... 😲
wątek zamknięty
ja widzę różnicę między zdjęciami subaru a Twoimi http://www.photoblog.pl/asseek/153166999/2013-06-16.html
nikt małego nie popędza batem i nie trzyma go na uwiązie


a ja różnicy nie widzę wcale. Grace skakała w terenie, na otwartej przestrzeni ograniczona była uwiązem. Subaru skakał na zamkniętej przestrzeni, ograniczonej ogrodzeniem. Dziewczyna dobrowolnie mogła go naganiać i jednocześnie robić zdjęcia ...  🤦 Po za tym najgorsza różnica leży w wieku !!!
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2013 18:53
Nie znudziło wam się jeszcze?  🙄 😵
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
21 czerwca 2013 18:56
Daruj sobie dziewczyno i kończ ten offtop.  😤
Czy jest na sali jakiś moderator?  :kwiatek:
wątek zamknięty
Facella   Dawna re-volto wróć!
21 czerwca 2013 18:57
Miyako, już zgłosiłam katiji, teraz tylko czekać.
wątek zamknięty
prosze też się poczepiajcie 🤣 źrebak pół roczny i półtora roczny ogier 😀 nikt go nie naganiał i nikt go nie zmuszał.a poza tym przy jednej wizycie dobrego weta(glinka) chłopak też skakał i nie usłyszałam kazania na temat skoków w młodym weku 😀 była przeszkoda i sobie skakał sam choć mógł ją minąć 🤣 śmiechu warte :kwiatek: gracee teraz ja usłysze kazanie ha ha
wątek zamknięty
prosze jeszcze jedno foto do debaty 😀
wątek zamknięty
Miyako   聞こえる昨日の叫びが。
21 czerwca 2013 19:12
kubusiowa wykaż się odrobiną inteligencji i nie zachowuj się jak dziecko. Idź spamować gdzie indziej.
Edycja postów nie jest aż taka skomplikowana.  😜
wątek zamknięty
Dziewczyno, jesteś nienormalna. Jak można chwalić się swoją głupotą.  🤔 To Już naprawdę zaczyna robić sie chore..
wątek zamknięty
Kobity skończcie, proszę ;<
Teraz będziecie się przeganiać, szukać na siłę po archiwach "kwiatków", bo ktoś tam zwrócił uwagę, a sam nie lepszy... Dajcie spokój, bo to do niczego nie prowadzi, każdy już się wypowiedział na temat Grace i chyba starczy? To, czy ktoś przyjmie do siebie uwagi innych to już jego sprawa i takimi ciągłymi wytykami nic nie zmienicie. A to czepianie się tego, że ktoś tam był przywiązany do konia i twierdzi, że widzi, że koń inaczej się zachowuje, jest osowiały itp. to już jest śmieszne i wyszukiwane na siłę, po to tylko żeby dokopać osobie, która aktualnie jest na tapecie do obsmarowania. Jakbyście same chciały żeby te bezsensowne dyskusje się ciągnęły w nieskończoność.
Co do dzieciaczków prowadzanych bez kasków - coś, to już jest odpowiedzialność rodziców/opiekunów.
A tak nawiasem, to są jakieś specjalne uprawnienia na oprowadzanki ? o.O
wątek zamknięty
Bardzo Ci dziękuję za tę odpowiedź, bo jest ona trafna do tego co tu się dzieje. 🙇 🙇 🙇  Ja już osobiście zdecydowałam się nie udzielać tutaj. A jeżeli panie "kwiatkowe" chcą tak bardzo zmienić świat na lepszy, niech zaczną najpierw od siebie 🙂
wątek zamknięty


Nawet nie wiem jak to skomentować...  🤔
wątek zamknięty
lacuna   Stąpamy we dwoje po niepewnym gruncie..
21 czerwca 2013 19:53
No!I to jest istny kwiatek 😵 🤔
wątek zamknięty
OMG... zastanawia mnie, czy ten koń ma taką fatalną budowę w wyniku takiej jazdy (czyt. w dwie osoby i do tego na koniu bez mięśni, wyglądającym na nieprzygotowanego do obciążania go chociaż jednym jeźdźcem), czy też jest jeżdżony w ten sposób POMIMO fatalnej budowy "wrodzonej", nazwijmy to... Tak czy inaczej... 😵
wątek zamknięty
Biczowa   tajny agent Bycz, bezczelny Bycz
21 czerwca 2013 21:41
Nie no mięsień pod szyją ma rozbudowany 😵. Jak by był tłuszcz i mięśnie budowa nie była by aż tak fatalna, wygląda to na wożenie się na nieprzygotowanym do pracy koniu, szkoda zwierzaka  😲.
wątek zamknięty
watek reprezentuje tak niski poziom, ze trzeba do niego kopac, zeby go znalezc. nie widze najmniejszego sensu w istnieniu watku skladajacego sie z jednego wielkiego offa, klotni i przyciagajacego trolle oraz uzytkownikow "jenego watku", ktorzy istnieja tylko tu, nic na forum nie wnoszac.
wątek zamknięty
Ten wątek jest zamknięty Nie można w nim odpowiedzieć.