Emigracja - czyli re-voltowicze i voltopiry rozsiani po świecie.

Czarownica, dętka to inner tube po angielsku 🙂 ja bym pytała w serwisie rowerowym, zeby ja załatali 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
15 czerwca 2014 08:36
Dzięki!!! :kwiatek: Jutro się z siostrą przejedziemy, być może naprawią... bez wózka prawie jak bez nogi :/
In.   tęczowy kucyk <3
15 czerwca 2014 09:34
CzarownicaSa, na zlej wyspie jestes :P my naszego w ogole nie uzywamy, to bym pozyczyla :P
mila   głęboka rekreacja
17 czerwca 2014 20:41
Witajcie,
od tygodnia wróciłam do jazd (opierałam się parę lat) więc się ujawniam 🙂 Stacjonuję w Niemczech w Verden (Dolna Saksonia). Mam dzieciaka lat 5, za rok idzie do szkoły, więc jakby kto pytał o dzieciakowo szkolne tematy to się wiedza podzielę.

Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
17 czerwca 2014 20:44
patrze sie na posta i pytam sie...gdzie jest do cholery Dolna Saksonia  😵 a przeciez to Niedersachsen  🤦
mila   głęboka rekreacja
17 czerwca 2014 21:11
[quote author=Gienia-Pigwa link=topic=1321.msg2121006#msg2121006 date=1403034284]
patrze sie na posta i pytam sie...gdzie jest do cholery Dolna Saksonia  😵 a przeciez to Niedersachsen  🤦
[/quote]
😀 Dokładnie, mieszkam tu od maja 2012 i gdyby nie bardzo duży spontan (jeansy i buty do biegania) na konikach polskich w Sierakowie, to bym nie wróciła do dawnego hobby. No i witaj re-volto 🙂
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
17 czerwca 2014 21:13
In no tak, lipa 😁
Podjechałam w końcu do tego serwisu rowerowego i dali mi nową 😀 I wózek działa 😉

Mam z kolei inne pytanie- mamy kogoś z Dublina? 👀 24 czerwca będę lecieć do Polski, autobus mam chyba 12:55 a samolot dopiero 17:40 😵 Więc z godzinkę czy dwie bym na jakąś kawę miała 😉
Kto z Londynu 😀 ?
slojma   I was born with a silver spoon!
17 czerwca 2014 21:51
Ja 🙂
majek   zwykle sobie żartuję
17 czerwca 2014 22:48
ja w sumie tez Londyn
I ja 😉
Ja w sumie też, ponieważ mieszkam niedaleko Londynu 🙂
slojma   I was born with a silver spoon!
18 czerwca 2014 11:39
Właśnie dziewczyny wszystkie blisko i co dupa spotkać się nie da 🙄
jej, nie wiedziałam, że tyle osób z rv tutaj siedzi 😀
która pracuje w Londynie przy koniach 🙂 ?
majek   zwykle sobie żartuję
20 czerwca 2014 18:11
cikarina, jak tam program imprezy?

Mój mąż zaprosił 10-15 lipca rodzinę z Polski, mam nadzieję, że uda mi się urwać
majek, wszedzie widac juz ulotki, ale programu jak na zlosc nie chca rozdac 🤔 Wiem, ze impreza zaczyna sie od 11-tej i przeciaga sie do pozniego wieczora. Narazie moge wam przyslac stronke

http://www.tewkesburymedievalfestival.org/

Ciebie i In mam na facebooku, to tam sie zmowimy, jakby co, a jesli ktos jeszcze chce przyjechac, niech wali do mnie na pw.
In.   tęczowy kucyk <3
20 czerwca 2014 21:12
Mi tam program az tak nie jest potrzebny, chce sie urwac z domu 😉
Ja pewnie wyjade miedzy 10 a 11, wiec najpozniej bym byla 12.30-13.
A ja w kolejną odsłonę mych pracowitych hiszpańskich wakacji będę miała tak:







😍
mila   głęboka rekreacja
21 czerwca 2014 09:14
A ja w kolejną odsłonę mych pracowitych hiszpańskich wakacji będę miała tak:



Jak pięknie 😍
Gdzie dokładnie w tej Hiszpanii będziesz?
Lotnaa   I'm lovin it! :)
21 czerwca 2014 09:22
buyaka, raj na ziemi 🙂 Gdzie to jest dokladnie?  😍
Godzina samochodem od Avili.
Sierra de Gredos  😉
http://en.wikipedia.org/wiki/Sierra_de_Gredos
buyaka, huhu, pieknie 😀 Patrz, a taka mialam niechec do Hiszpanii jako miejsce wakacji, moze jednak przemysle sprawe i tam kiedys pojade 😉

In., majek, zawsze, jezeli zacznie wam sie nudzic, mozecie wpasc do mnie na herbatke, na pogaduchy 😉
majek   zwykle sobie żartuję
23 czerwca 2014 14:37
🙂 Już oglądam i ich strone i stronę na fejsie.

Ciekawa jestem tylko, czy jak tam sie wybieram samochodem, to czy będzie trudno zaparkować (czy np. będzie taki hardcore jak nasz Grunwald, że żeby sie dostac trzeba wyjechać o 5 z domu).

Będe albo z rodziną, albo tylko z córeczką.


(Kurde, ta ich oficjalna strona wygląda jakby była zrobiona 20 lat temu na zajęciach z informatyki w podstawówce. W wordzie. )
oj tam, zalatwie wam parking pod domem tesciow 😉

(Kurde, ta ich oficjalna strona wygląda jakby była zrobiona 20 lat temu na zajęciach z informatyki w podstawówce. W wordzie. )

Hehehe, witaj w Tewkesbury  😂
Do Londynu mam niedaleko, też z chęcią bym się wybrała na voltowe spotkanie! 😉
A.   master of sarcasm :]
03 lipca 2014 14:31
Wielka szkoda, że mam za mało czasu na wycieczki, też nie jestem w jakiejś strasznej odległości od Londka  🙁
slojma   I was born with a silver spoon!
03 lipca 2014 15:35
Ej to organizujmy się szybciej bo ja niedługo już niedotrwam  😉
Może ktoś się orientuje... Dzisiaj skradziono mi portfel. W środku były karty (zablokowane już) i dokumenty- min prawo jazdy. Tak się niestety nieszczęśliwie złożyło, że we wtorek jadę na delegację do PL. Prowadzę sama, z AT do PL, nie ma mnie kto zastąpić, auto służbowe. Byłam na policji i dali mi 3 kopie dokumentów, dużo treści, ja niemieckiego nie znam, ale powiedzieli mi mili panowie, że niestety nie mogę tego traktować jako dowodu, że prawko miałam, tylko mi ukradziono i nie mogę na tym jeździć. Ale powiedzieli, żebym się zgłosiła do Ambasady polskiej, oni mi mają powiedzieć więcej. Jadę więc tam w poniedziałek... Ale stres mnie w tej chwili zjada. Oczywiście jak będę w PL to zahaczę o rodzinne miasto i złożę wnioski o wydanie nowych dokumentów, ale jakoś do tej PL tym autem muszę dojechać.
Co w takiej sytuacji? Ma któraś z Was jakieś doświadczenia?

edit. tzn kopie potwierdzenia zgłoszenia kradzieży dostałam 😉
A.   master of sarcasm :]
05 lipca 2014 22:21
wendetta ja zgubiłam polskie prawko i jeździłam bez fizycznego dokumentu przez 4 czy 5 lat 😉. W Polsce powinnaś widnieć w komputerze, a kopie potwierdzenia kradziezy powinny wystarczyć gdziekolwiek 😉
No to luzik 😀 uff... dziękuję A., ciut mi ulżyło 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się