Odchudzanie - wszystko o ...

aojej ale malutko ważysz, a ile masz wrostu?
AleksandraAlicja - cały czas jesz ok. 1200kcal? Możesz podać swój przykładowy zestaw posiłków?
Scottie   Cicha obserwatorka
13 grudnia 2010 09:32
zen, poszukaj proszę tego obrazka 🙂 Mnie też się wydaje, że jestem grubokoścista, mam "gruby" nadgarstek i zero podkreslonej kostki w nodze...
new.day, 160 całe ogromne 🙂 Mała jestem, cóż począć!

Co do nadgarstka, ja mogę spokojnie objąć, ze sporym zapasem nawet. Też chcę obrazek!
Już jestem 🤣 Ale miałam wywołań na PW 🏇

Nadgarstek mam, ale wzięty ze strony regimedukan.com. wpuściłam go na tłumacza google 😉

No to mam cienkie kości jak nic 😀 Albo długie palce 😉
Kurczę, muszę się zacząć odchudzać, bo spokojnie obejmuję nadgarstek i jeszcze mi zostaje spory zapas, a wcale nie mam super długich palców  🍴

może być ananas z puszki odsaczony i oplukany woda do dietetycznej salatki ?
Nalle   Klapiasty & Mała Cholera
13 grudnia 2010 14:29
Zależy, co poza tym do niej wsadzisz. Ale chociażby wszelkie owoce leśne mają o połowę mniej kalorii.  😉
Ja się zastanawiam nad kalorycznością ryżu.
Pochłaniam go wielkie ilości i zastanawia mnie czy suma kalorii w 100 gramach /1 woreczek/ jest przed ugotowaniem czy po? Przecież ryż po ugotowaniu wazy więcej, a z drugiej strony jest gotowany na wodzie a ta przecież nie kaloryczna?
Proszę mnie oświecić  😁 😜
to ja mam heavy kości :>

w zw. z piątkowo-sobotnim przeziębieniem i wrzuceniem w siebie rosołku i kilograma pomarańczy w ramach leczenia się odchudzanie zaczęłam od dziś 😉 I dobrze mi z tym 😉
A to ściskanie nadgarstka to w tym najwęższym miejscu? (Jeśli tak, to jestem totalny kurczak...)
tulip, a może ananas niepuszkowany?
tulip, a co na to dietetyczka? Na mojej rozpisce jest ananas dozwolony- ale dwa krążki maks.
U mnie nareszcie waga trochę leci w dół- cieszę się o tyle, że wiem, że to woda, którą nie wiedzieć czemu mój organizm tak pieczołowicie trzyma 🤔 Od dwóch tygodni nad tym pracuję i spadło tylko o kilogram 😵
Zen doktor Olga Paluchowska polecona przez Ciebie  🙂
Zen a Ty masz z czego się odchudzać ?
PS. sałatka z ananasa, kukurydzy i tuńczyka w sosie własnym.
Ńie mam, ale mam sporo wody niestety. Pozostałe parametry w normie.

Hmm, tuńczyka jak i łososia chyba powinno się unikać? Tłuste są dosyć. Dostałaś taką listę dozwolonych/niedozwolonych produktów? Moja przyjaciółka się odchudza z dr Paluchowską i ma naprawdę sukcesy. Wyszła uzbrojona w listę i modelowo gubi kilogram dziennie 🙂 Opowiedz jak wrażenia po wizycie u doktor :kwiatek:
Tuńczyka puszkowego w sosie własnym mogę, ale takie mrożonego lub świeżego nie 🙂
Poza tym nie mogłam otworzyć puszki z ananasem, więc w efekcie końcowym będzie brokuł z czosnkiem i łyżka oliwy...
Doktor jest przesympatyczna i zna się na rzeczy, mam również listę produktów i wszystko czarno na białym co wolno, a co nie.
U mnie jest natomiast woda idealna (pomimo antykoncepcji), a tłuszczyk w nadmiarze, ale za to są to warunki przy których ciężko o cellulit  🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
13 grudnia 2010 17:28
Mam fazę na gotowanie obiadów na parze 🤔wirek:
cieciorka   kocioł bałkański
13 grudnia 2010 17:29
o, ja mam średnie kosci, zawsze myślałam, że grube i tak też zawsze wychodziło z porównań.

Dzionka, jak już wyjaśniałam, nie odchudzam się, tylko walczę z podjadaniem. Podjadam głównie ze zdenerwowania, ale nawet nie w trakcie, tylko jak odreagowuję. 🙂
Też mam problem z podjadaniem 🙁 ale u mnie niestety/stety mam zdiagnozowaną nerwicę lękową i tak czasem mam..albo podjadam albo...nie jem 🤔
ja jak jestem zestresowana to nie podjadam, tylko pochłaniam naprawde wielkie ilości jedzenia. Jestem w stanie zjeść pizze i przegryźć to lodami np ...
Poza tym chciałam zachęcić do podzielenia się jakimiś light przepisami czy to na śniadanie, na obiad czy kolację, bo czasami pomysłów brakuje  🙂
A co możesz jeść na te posiłki? Jak masz godzinowo rozpisane?
startuję mniej więcej od 9 -śniadanie
                                11- drugie śniadanie
                                14- obiad
                                17- podwieczorek
                                20- kolacja
Śniadanie to zawsze 2 kromki ciemnego pieczywa fitness +serek wiejski light +pomidor + kawa z mlekiem 0,5%
Drugie śniadanie i podwieczorek zazwyczaj owoc +jogurt naturalny
Obiad i kolacja -tu może być różnie : dozwolona większość ryb, indyk, kurczak, warzywa, jajka (2 żółtka tygodniowo) 
ja mam wyjątkowo długie palce, a nadgarstek obejmuję "na styk", więc albo mam normalne ramy albo heavy kości 😁 Że nie jestem drobnokoścista to wiedziałam na pewno.
Scottie   Cicha obserwatorka
14 grudnia 2010 07:24
Mnie też "normalne ramy" wyszły... co nie zmienia faktu, że nadgarstek jakiś taki gruby a i paluszki krótkie...
Ja mam chudy nadgarstek i spokojnie zawijam go palcami, kciukiem nawet nakładam na palec środkowy do pierwszego stawu paliczkowego. Więc co to oznacza? że jestem "chudokostna"?😀
i zbliża się 20 i po całym dniu jedzenia z głową zaczynam wariować. W głowie pojawia się pizza, lody, chipsy i wszelkie głupoty...
tulip-nie jesteś sama!  😉
hej , szukam dobrego, sprawdzonego dietetyka z Krakowa.
Ktoś może mi w tym pomóc?
ja 3 dzień i oprócz jakichś mini grzeszków jestem dzielna 😉

czy Wy też macie tak, że jak zaczynacie jeść regularnie to żołądek autentycznie co 3h się domaga jedzenia?...
ja rano budzę się z żołądkiem bolącym z głodu... o.O
Anaa-tak, tak właśnie jest.
Tak jak zawsze całe życie śniadanie jadałam około 12😲0, tak teraz przy systematycznych porach spożywania posiłków o 8😲0 aż mi niedobrze z głodu.
A potem w ciągu dnia, nawet jeśli się zagapię, to ssanie w żołądku przypomina mi, że - minęło 3,5 godziny. Jak w zegarku. Nie miałam tego kiedyś.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się