pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Wizja   Skąd wziąć siłę do dalszej walki...?
31 maja 2011 19:27
A czy ktos jest w stanie polecic fryzjera w szczecinie, ktory zrobi dekoloryzacje ciemnych wlosow i ich nie zniszczy przy okazji?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
01 czerwca 2011 22:06
Ja chciałam zrobić odrosty i nadać ciut cieplejszy, złotawy odcień moim włosom. Właśnie mam jakieś nie-wiadomo-co na głowie 👿 :emot4: Na paczce było jasny blond złocisty, aaaaaaa! Jestem wściekła, jutro z płaczem dzwonię do mojej fryzjerki, żeby mnie ratowała 😕
yga   srają muszki, będzie wiosna.
02 czerwca 2011 06:00
gdzie jest jakiś tani i w miare dobry fryzjer w Lublinie? zdecydowałam się na dekoloryzację  😜
Cariotka   płomienna pasja
02 czerwca 2011 06:37
Strucelka czyżbyś weszła w jakieś wyblakłe rudości? ja tak miałam po złocistym blondzie z odrostami blond 😵
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
02 czerwca 2011 22:59
Nie, moje coś na głowie przypominało stare siano z rozwodnionym gó*nem 😵
Tak więc zadzwoniłam dziś z płaczem do mojej fryzjerki, która znów strzeliła dekoloryzację, tym razem delikatniejszą w piance. Włosy puściły, a potem poszła farba blond. Włosy są ciut ciemniejsze niż wcześniej, ale są też bardziej 'złote' a nie żółte.
Mam sobie wymyć łeb 2 razy szamponem przeciwłupieżowym i ma być git 🙂

Póki co moje włosy są niezawodne 💘

yga do dzieła! 🏇
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
02 czerwca 2011 23:46
Zadebiutuję w wątku. A co mi tam

Proste kłaki:
Czy kręcone:
Cariotka   płomienna pasja
03 czerwca 2011 06:06
Notarialna a które to naturalne?
są jakieś preparaty do włosów, psikacze czy coś, z filtrami? słońce mocno już przygrzewa, chronimy skórę kremami z filtrem, a włosy?
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 czerwca 2011 15:17
Cariotka, Naturalne są proste.
Cariotka   płomienna pasja
03 czerwca 2011 17:11
Notarialna bardziej mi się podobają proste, ale spróbuj je podnieść u nasady na szczotce🙂
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
03 czerwca 2011 17:20
Cariotka, natura taka moich włosów, że nie ważne co z nimi zrobię to po 2-3 godz oklapną zupełnie i wyglądam jak ulizana 😵

Więc jak coś na stałe miałoby być to tylko trwała x.x
Dobra, potrzebuje porady. Dajcie coś super hiper na przetłuszczające się włosy bo mnie szlag trafi :kwiatek:
pony   inspired by pony
03 czerwca 2011 18:01
[quote author=fruity_jelly link=topic=1358.msg1030052#msg1030052 date=1307110483]
są jakieś preparaty do włosów, psikacze czy coś, z filtrami? słońce mocno już przygrzewa, chronimy skórę kremami z filtrem, a włosy?
[/quote]

przejdz sie do apteki, jest tego sporo :-)
Dobra, potrzebuje porady. Dajcie coś super hiper na przetłuszczające się włosy bo mnie szlag trafi :kwiatek:



umyj wlosy soda oczyszczona, po umyciu ich szamponem najlepiej
mam w domu twardą wodę, w poprzednim domu (daaawno, ok 6-7lat temu) miałam wodę miękką i włosy ładne i gładkie, teraz mam takie siano, ze się w głowie nie mieści. Wystarczy, że po umiciu włosów zostawię je do wyschnięcia i im bardziej schną tym bardziej się puszą...Nie mogę ich nawet związać w kitka nie prostując. I tu moje pytanie. Czy są jakieś szampony zapobiegające osadzaniu się twardej wody? Czy wystarczy jak po umyciu włosów twardą wodą spłuczę je wodą przegotowaną czy powinnam cały czas myć przegotowaną?
karolina_ i tak za każdym razem, czy wystarczy raz na jakiś czas? Jakie proporcje?
karolina_ i tak za każdym razem, czy wystarczy raz na jakiś czas? Jakie proporcje?


ja bym na pocztku myla za kazdym razem, potem raz w tygodniu jak juz bedzie ok. Dwie-Trzy lyzki powinny dac rade na cala glowe.
W takim razie spróbuję, dzięki :kwiatek:
Jest sposób żeby włosy szybciej odrosły?  :kwiatek:
Psycha ♥   okrutna rzeczywistość .
04 czerwca 2011 21:05
Witam. Przyłączam się do tematu  :kwiatek:
Ja teraz mam fazę na koczki 🙂. Teraz w te upały ta fryzurka jest przydatna 😉
korsik, z szamponów znalazłam tylko coś takiego: http://torebka.kafeteria.pl/index.php?mode=view&id=11986
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 czerwca 2011 10:49
hanoverka, na mokre włosy dobrą piankę do włosów i wysusz 😉 Nie dotykaj, czesz jak najrzadziej. Szczotki i grzebienie również myj szamponem do włosów przetłuszczających.
Słyszał ktoś o keratynowym prostowaniu włosów? Naprawde efekty są takie jak opisują?
Hanoverka- Do tłustych włosów jest fajny szampon PANTENE AQUA LIGHT.
Ja mam bardzo cienkie i rzadkie włosy z mocną tendencja do przetłuszczania.
Powyżej wymieniony szampon troszkę pomaga, ale nie stosuję też już niestety odżywek.
Gillian   four letter word
05 czerwca 2011 12:39
o Aqua Light bardzo niefajne opinie czytałam na wizażu, generalnie większość ludzi odradza. Ja go próbowałam i też nie byłam zadowolona. Włosy były tragiczne, kompletne siano i bez błysku.
Gillian- No właśnie zobaczyłam parę opinii w necie i się zdziwiłam.
Jeśli chodzi o połysk, to faktycznie nie lśnią najmocniej, ale co mi odpowiada- włosy nie sa obciążone i nie przetłuszczaja się tak bardzo.
W sumie chętnie bym spróbowała czegoś nowego. Co polecicie na objętość?
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
05 czerwca 2011 13:29
Używam szmponu Pantine Aqua Light i jest świetny.
O dziewczyny dzięki za odzew! Tak, używałam pantene aqua light, przyznam, że przez pierwszy miesiąc efekty były super, niestety potem wszystko wróciło do ''normy''.  Teraz kupiłam nowy loreal collagen coś tam, niby tez unosi włosy i jest do przetłuszczających, efekt miałam przez tydzień. Mam krótkie włosy, grzywkę mam taka po skosie nachodząca na czoło, cos takiego jak masz Ty JARA i ciężko mi jest jej nie ruszać, bo a to wpada do oczu, a to lezy nie tak i muszę poprawiać. Chętnie wypróbowałabym coś z wyższej półki cenowej byleby działało, tylko tak w ciemno to nie chcę wydawać forsy. Ostatnio nawet w3 ogóle nie używałam odzywki, żeby moja grzywka wytrzymała od rana do wieczora w jako takim stanie, ale po miesiącu zrobiło mi się siano na głowie więc coś tam uzywać muszę.
Hanoverka moim zdaniem jeżeli problem z przetłuszczaniem jest duży (plus włosów na głowie jest mniej), warto jest zainteresować się mniej doraźnymi rozwiązaniami, bardzo polecam wizytę u dobrego trychologa. Gdzie tylko mogę powtarzam, że moja trycholożka uratowała mi sięgające pasa włosy 😉
Z szamponów jakie używałam, po tym jak skóra głowy została doprowadzona do stanu funkcjonalności, mogę polecić Dermenę, Klorane i Vichy.
Disco, super! Gdzies w jakimś programie ogladałam jak przebiega taka wizyta, a sama jakoś nie pomyślałam, że mogę się do niego zgłosić. Muszę poszukac jakiegoś we Wrocławiu i się umówić. Dzięki :kwiatek:
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się