pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Pandruska u mnie faceci zaczynają koło 30stki, kobiety po 40stce... Ale słyszałam, że można tak nagle osiwieć od stresu  🤔

Sankaritarina naturalne mam takie:

więc jak byłam dzieckiem to w szkole ochrzaniali moją mamę, że dziecko farbuje 😉 więc zaczeła dziecko farbować, żeby się odczepili 😀

czarne powodują wygląd czarownicy:


no i zostaje mi suczyblond, jedyny wyglądający u mnie naturalnie 😉




ja chcę mieć już długie włosy, wrrr, chyba się nigdy nie doczekam... 🙁
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
13 listopada 2011 13:21
escada, w suczymblondzie wyglądasz zjawiskowo, zwłaszcza w realu 🙂
yga   srają muszki, będzie wiosna.
14 listopada 2011 19:56
łykam od tygodnia magnez+B6 oraz tabletki vitapil - juz wypada mi mniej kłaków.
Ponadto polecam kosmetyki Pantene z serii 'pantene zdrowy kolor'. Mam maskę- wygładza bosko! Słyszałam, że po samym szamponie włosy są juz bardziej gładkie.
[img]http://t0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTpkafIM93iIdVdqrVU4jKYNB0bK77aW9r24yNkjAdkj-puCXgzjw[/img]
Dodofon, kumpela zaplacila okolo 5tys. profesjonalny salon w Toruniu. Dopoki wlosy miala doczepione, bylo przepieknie i 0 problemow, ale niedawno, zdjela po 4 chyba miesiacach i nie dosc, ze ma wlosy krotsze niz jak miala doczepiajac, ale tez ma ich o polowe mniej. Wykruszyly sie bardzo mocno, a to podobno byla najlepsza metoda, ktora wlosow nie niszczy 😉 Dlatego, ja sie takiemu zabiegowi nie poddam. Bo na prawde, bylo super, jak je miala, ale po zdjeciu, masakra 🙁


może to indywidualne odczucie
człowiek po prostu przyzwyczaja sie do włosów dłuższych i grubszych - naprawdę
to tak jak ze sztucznymi rzesami - jak mi wypadły pierwszy raz - stwierdziłam, że NIE MAM RZES - że jestem ŁYSA...
co było kompletną bzdurą - ale po długich wypasach wrażenie jest masakryczne - gołego oka....
noen   A story of a fighter of our human race
14 listopada 2011 20:13
Dodofon, widzialam sama na zdjeciach, i na prawde ma polowe tego co miala przed przedluzaniem 🙁 Bardzo zalowala, miejmy nadzieje, ze u Ciebie po zdjeciu bedzie okej :kwiatek:
cieciorka   kocioł bałkański
18 listopada 2011 23:58
jestem po darmowym cięciu tutaj: http://www.freehair.pl/
znowu dałam sobie pocieniować włosy, ale na szczęście z tyłu. bardzo mi się podoba!
ale młodo wyszłam na zdjęciach "po" 🤣
cieciorka, Ekstra! 😍 Świetnie Ci w tej fryzurze!

escada, Łoł, faktycznie, w blondzie wyglądasz tak, jakby to był Twój naturalny i pasujący kolor włosów. Swoją drogą, paradoks niemożliwy! Sporo dziewczyn kombinuje jak ten koń pod górkę, żeby mieć taki kolor czerwieni jak Ty masz naturalnie, a Tobie samej to nie pasuje. 🙂
Cieciorka zdecydowanie lepiej w tym cięciu  😀 bardzo mi się podoba  😉
cieciorka   kocioł bałkański
19 listopada 2011 18:00
mnie też się bardzo podoba, chciałam czegoś nowego.
stanu z "przed" nie można nazwać cieciem, bo fryzura nie miała nawet kształtu- długo zapuszczałam. chodziłam zawsze w gumce i nie miała prawde mowiąc czasu zajac się włosami 🙂
cieciorka, super zmiana, niby subtelna, ale jednak różnica jest widoczna 😉

A ja wczoraj zrobiłam sobie maseczkę na włosy z jajka i odrobiny oliwy (bo olejek rycynowy się skończył).
Powiem Wam, że efekt naprawdę fajny, tylko dokupię sobie rycynowy i zobaczę jakie da rezultaty przy dłuższym stosowaniu.
Cieciorka, fryzura świetna!
Oni są jakoś ograniczeni terytorialnie (nie mogę znaleźć), bo mam ochotę też się zgłosić. 👀
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
19 listopada 2011 23:17
cieciorka, nastęnym razem ciachaj mocniejszego boba :P
cieciorka   kocioł bałkański
19 listopada 2011 23:27
Aprilla, pardon?
za komplement dziękuję bardzo 🙂

JARA, czyli mocniej co?
Na stronie, którą podałaś: http://www.freehair.pl/pl/, jest zakładka "gratisowe cięcia". Pytam, gdzie takie cięcie się odbywa w razie wyboru zgłoszenia.
JARA   Dumny posiadacz Nietzschego
20 listopada 2011 08:51


JARA, czyli mocniej co?


To co masz na głowie nazywa się BOB.

cieciorka   kocioł bałkański
20 listopada 2011 13:24
Aprilla, w salonie, a gdzie się ma odbywać? na noakowskiego 12.

JARA, w sensie że powinno być bardziej w tył i do góry? średnio mi się to podoba prawdę mówiąc. w sumie tył wolałabym nawet  żeby nie był tak bardzo pocieniowany jak mam teraz, ale na szczęście to tył.
Cieciorka, dzięki, nie mogłam znaleźć. Stara i ślepa się robię.
pony   inspired by pony
20 listopada 2011 13:59
a ja też wysłałam swoje zgłoszenie, a co mi tam🙂 Czekam aż mi odpowiedzą bo chcę się dowiedzieć na czym to dokładnie polega. Nie chcę oddać swoich włosów w czyjeś ręce i nie mieć np. kontroli nad tym, co na nich powstanie😉
madmaddie   Życie to jednak strata jest
20 listopada 2011 14:02

A ja wczoraj zrobiłam sobie maseczkę na włosy z jajka i odrobiny oliwy (bo olejek rycynowy się skończył).
Powiem Wam, że efekt naprawdę fajny, tylko dokupię sobie rycynowy i zobaczę jakie da rezultaty przy dłuższym stosowaniu.

serio widziałaś efekt po jednym razie? ja chyba dłużej muszę poczekać na rezultaty. albo jajka mam jakieś lewe  👀
cieciorka   kocioł bałkański
20 listopada 2011 14:04
ja chodziłam też tu: http://www.jld.com.pl/zostan_modelka/?a=293
strzyżenie przez studenta kosztuje 10zł, przez styliste za darmo, ale rzadziej odbywają i mniejszą masz kontrolę nad wybieraną fryzurą.

jeżeli napisałaś, jakie masz włosy i co dasz sobie zrobić to zadzwonią jak będą cię potrzebowali akurat- żeby uniknąć nieporozumień- że chcą ćwiczyć długie i proste włosy, a ty wymyśliłaś sobie jeża
pony   inspired by pony
20 listopada 2011 14:36
kurcze, nie napisałam im co dam sobie zrobić. Wypełniłam tą ankietę (czyli : jakie mam włosy- długość itp.) i wysłałam swoje zdjęcie, tak jak prosili. Chyba w takim razie jeszcze napiszę im jeszcze jednego mejla.
Cieciorka, a Ty ile czekałaś aż zadzwonią?🙂
JARA oj, dzięki  😡 nie nazwałabym tego zjawiskowym tylko wreszcie normalnym, niepozornym i naturalnie wyglądającym 😉

Sankaritarina


paradoks tym bardziej, że nikt u mnie w rodzinie nie jest rudy tylko ja i mój brat  😁 z tym ze ja mam ciemnorude a on jasno rude  😉


Wiecie co zamierzam zrobić? zamierzam samodzielnie przedłużyć sobie włosy i rzęsy, zobaczymy czy to wykonalne  😁 rzęsy to chill i się nie boję, najwyżej zdejmę i odrosną, ale o włosy się nieco martwię, że je potracę 🙁
cieciorka   kocioł bałkański
20 listopada 2011 16:05
pony, dwa tygodnie, ale do koleżanki z pracy zadzwonili po miesiącu. do innej, która nam polecila dzwonią już sami, była nawet na sesji.
ja opisałam jakie mam włosy, że jestem w stanie zgodzić się na dużą zmianę, wysłałam zdjecie z aktualnym stanem w rozpuszczonych i związanych oraz w krótkich.
jak do mnie zadzwonili, zapytałam, czy dalej szukają kogoś na to cięcie, to powiedzieli że tak i czy mam kogoś. niestety ta osoba miała za którkie włosy (za ucho) do tego co planowali ćwiczyć.
Myślę, że warto napisać, czego się oczekuje, bo jeśli ma się np długie włosy, ale planuje dużą zmianę, to wrzucą cię do szufladki na krótkie cięcie, a nie podcinanie końcówek. i odwrotnie- masz średnie odrośnięte, to mogą pomyśleć, że chcesz odnowić krótkie cięcie, a ty zapuszczasz i tylko chcesz poprawić kształt. 🙂
escada, Wniosek z tego taki, że was w szpitalu podmienili. 😉 Nawet dwa razy! 😁
ale różnie czasem bywa. 🙂 Rudy to jak siwy u koni - może jakiś daleki przodek był rudy i teraz się odezwało. 😉 🙂
Swoją drogą, podziwiam decyzji przedłużenia sobie włosów! I to jeszcze samodzielnie. Jak Ty to chcesz zrobić? :P
metody jeszcze nie wybrałam, waham się pomiędzy ringami, a całymi taśmami na ringach. jakoś kreatynowe gluty mnie przerażają 😉 a jak zamierzam to zrobić? najpierw rzęsy, jak to się uda to będę robić włosy 🙂
madmaddie, tak, po jednym razie były takie bardziej milutkie w dotyku. 😉
Zobaczymy jaki będzie efekt po dłuższym stosowaniu.
Wysłałam zgłoszenie na http://www.freehair.pl/ i po dwóch dniach oddzwonili. Właśnie się wybieram na darmowe cięcie. Od dawna nie mogę znaleźć "swojej" fryzury-zawsze nudne, wycieniowane. Miałam włosy za łopatki uznałam że pora coś zmienić i tak systematycznie skracam, aktualnie sięgają do ramion. Wydaje mi się że skończy się na bobie 😉
Jak mi machną jakieś zdjęcie to oczywiście wstawię 🙂
Miała któraś z Was wygolony bok/tył głowy/wzorek etc przy długich włosach?
Właśnie się zastanawiam nad wygoleniem paska nad uchem z jakimś wzorkiem ale zastanawiam się czy bardzo 'przykro' wygląda później odrastanie takiego wygolonego paska?
Strucelka   Nigdy nie przestawaj kochać...
22 listopada 2011 20:30
2 strony wcześniej była o tym dyskusja 😉
Ja już musiałam podstrzyc trochę mój bok, ale ogólnie jest spoko 🙂
Oo myślałam, że jestem na bieżąco w tym topicu a opuściłam kilka stron😉
No to chyba się już wyleczyłam z wygolonego boku... zapuszczanie mnie przeraziło🙁
A taakie piękne wzory znajoma czaruje na włosach🙁
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się