pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Fajnie! ja na jakosc wlosa tez nie narzekam teraz 🙂 gdzies za 2 tygodnie etap 2gi 😉
nie wiem czy w dobrym wątku, ale spróbuję 🙂
Słuchajcie, mam świetny trik dla osób farbujących na szybko! Jeśli maźniecie się gdzieś i tego w porę nie zauważycie to zapalcie papierosa (lub kogoś z palących poproście), na jakiś spodek kipujcie, bierzecie wacik, moczycie lekko w wodzie, później w popiole i smarujecie to miejsce. Wiem, że brzmi dziwnie, ale działa 🙂
Dziewczyny, rozjaśniała któraś z Was włosy metodą OLAPLEX?
Podobno jakiś super hiper hit nie niszczący włosów,  ale zastanawiam się czy faktycznie jest możliwe zejście z ciemnego do b. jasnego blondu podczas jednej wizyty.
Z tego co widzę na fb można, ale chciałabym żeby ktoś bardziej eee "prawdziwy"  😉 się wypowiedział 😀
Ponia   Szefowa forever.
02 września 2015 20:19
Hilfe !
W piątek wesele, a ja nie wiem co z fryzura  😲
Jak myślicie uderzać znowu w warkocza koronę? 
W załączniku moja kreacja.
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
05 października 2015 18:41
moja mała metamorfoza  🙂
Scottie   Cicha obserwatorka
05 października 2015 20:29
zabeczka17, dla mnie bomba! 🙂
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 października 2015 05:19
Dziekuje  :kwiatek: troche meczaca jest ta grzywka . Szczegolnie jesli wstaje sie po 5😲0.
zabeczka17, o proszę, ładnie 🙂 Ja zrobiłam zmianę stylizacji w drugą stronę, tzn pozbyla się grzywki i zrobiłam przedziałek po środku. Wszystko fajnie, póki chodzę w rozpuszczonych włosach, ale za cholerę nie umiem się uczesać tak, żeby mieć związane włosy i wyglądać jak człowiek :/
zabeczka17   Lead with Ur Heart and Ur Horse will follow
06 października 2015 13:31
Dzionka dziekuje :kwiatek:
Fakt te okresy przejsciowe z wlosami sa najgorsze. U mnie to kwestia 6 miesiecy pozbycia sie grzywy.
Dziewczyny z Trójmiasta! Wiecie gdzie można pofarbować włosy na kolorowo? Mój fryzjer nie dysponuje kolorami jak zielony, różowy itp.
Ktoś ma jakieś doświadczenia?
Może zapytaj w Barber Shopie, tam roboą jakieś pokręcone fryzury 😀

Przy okazji, probowała któraś Olaplexu?  👀
Witajcie, mam pytanie odnośnie farby
Récital Préférence  Z2 10.21 Stockholm Bardzo Bardzo Jasny Blond Opalizujący  :kwiatek:
(jeśli zły wątek, wybaczcie i przekierujcie)

Pofarbowałam włosy, kolor wyszedł baaaardzo fajny, włosy rozjaśniły się o kilka tonów ALE zszedł zupełnie po 2 (!) myciach. Obecnie kolor mam dokładnie taki sam jak przed farbowaniem. Różnica jest na tyle duża, że wszyscy na uczelni (włączając w to płeć męską!) zauważyli, że znów mam ciemne włosy.
Nie powiem, bardzo boli, bo nie po to wybrałam farbę z najwyższej drogeryjnej półki (i najdroższą), aby cieszyć się kolorem przez kilka dni Oo

Czy ktoś miał podobne doświadczenia z tą farbą?
I czy możecie może polecić mi jakąś TRWAŁĄ farbę do rozjaśnienia z blondu na b.b.jasny (zimny) blond? Tak, aby nie niszczyły aż tak włosów?
Bo plusem L'oreala jest właśnie to, że nie widzę po farbowaniu żadnych zniszczeń - no ale to z tą trwałością przy tym odcieniu, to jakiś żart...

1wsze zdjęcie - po farbowaniu, 2gie zdjęcie - po 2 lub 3 myciach, dzisiaj. Wiem że jedno w świetle dziennym drugie w pokoju, ale z lampą i odbiło się od nich światło, na żywo są jeszcze ciemniejsze.

lusia722   poskramiacz dzikich mustangów i jednorożców
17 listopada 2015 21:03
zonk ja miałam Olaplex dwa tygodnie temu
zoriczkowa a próbowałaś INOA albo Elumen?
Ja tez, bardzo fajne kudly sie zrobilu, zwlaszcza ze rozjasniane🙂
zonk ja także miałam zabieg Olaplex ponad miesiąc temu ale u mnie włosy były wow tylko przez tydzień, później znowu siano... z tym, że ja mam włosy bardzo zniszczone, rozjaśniane z bardzo ciemnego brązu do platyny od 2 lat a fryzjerka, która wykonywała mi ten zabieg robiła go 2 raz w życiu więc podejrzewam, że coś mogło pójść nie tak. Ale siostra robiła ombre z zabiegiem Olaplex u Maniewskiego już 2 miesiące temu i włosy do dnia dzisiejszego są miękkie i lśniące, efekt jak najbardziej się utrzymuje  🙂

Ja za to w tym momencie mam jakiś koszmar na głowie, odrost już na jakieś 2-3 cm, później pas żółtych włosów i platynowe końcówki mieniące w fiolet.. Chciałam zniwelować żółty odcień fioletowym szamponem ale nic a nic nie pomogło tylko chwyciło na końcach chociaż przeciągłam dopiero pod koniec na długość. Nie wychodzę z domu  👀 Chyba czas się przeprosić z ciemniejszą górą... Tylko kompletnie nie mam komu się powierzyć a sama boję się to zrobić.

Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
12 stycznia 2016 15:08
Czas na zmianę.
Tak było przed strzyżeniem.

Mój fryzjer jak mnie zobaczył to skakał z radości, ze bedzie mógł sie artystycznie wyżyć.
I sie wyżył...


A w efekcie jest tak 🙂
Dziewczyny!
Jestem szalenie zdesperowana w poszukiwaniach i mam nadzieję, że któraś z Was może mi pomoże  🙇
Szukam namiętnie serum do włosów PostQuam Diamond Age Control, o takiego:

To jedyny produkt, który ujarzmił moje włosy, kupiłam na Targach Urody w Gdańsku latem, ale w internetach nie jest dostępna ta magia w PL 🙁
Ktokolwiek widział, ktokolwiek wie! Kiepsko trochę bulić ogrom kasy za przesyłkę spoza PL, więc mam nadzieję, że ktoś może widział, albo zna kogoś kto by mi sprowadził kilka sztuk  :kwiatek:
Byłabym mega wdzięczna!  :kwiatek:
ovca   Per aspera donikąd
12 stycznia 2016 19:35
Przy okazji, probowała któraś Olaplexu?  👀


ja- dziś 😉 na połowie włosów (od brody w dół), włosy są baaaardzo fajne, lejące, śliskie i mają bardzo ładny, mocniejszy niż wcześniej skręt
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 stycznia 2016 08:44
Czy możecie polecić jakieś fajne szampony i odżywki na włosy zniszczone i bardzo łamliwe? :kwiatek:
Już mnie moje do szału doprowadzają, przestałam chwilowo farbować i próbuję wrócić do naturalnego- jednak odrosty są już(!) w większości połamane i mam na czubku głowy po prostu siano 😵
Stosuję tego Glisskura(szampon i odżywkę):

I póki co jest mocno średni... w sumie efektu nie daje żadnego 🤔
W polsce przez jakiś czas stosowałam ten:

Byłam całkiem zadowolona z efektu, zniszczonych włosów nie było aż tak widać, te połamane były bardziej... oklapłe? więc nie odstawały tak z czubka głowy. Ale jak na złość nie mogę go nigdzie tutaj dorwać stacjonarnie 😵
Chyba, że trzeba zacząć "od wewnątrz"- jakiś skrzyp polny? Witaminy?
Będę wdzięczna za rady :kwiatek:
Najlepiej to od wewnątrz i od zewnątrz 🙂
CzarownicaSa A jaką odżywkę używasz? Może je po prostu przeproteinowałaś?
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 stycznia 2016 14:29
Używki odżywam zawsze z tej samej linii, co szamponu. Obecnie takiej samej jak szampon z pierwszego postu.
CzarownicaSa, Polecam Ci rossmannowską markę Alterra. Świetny skład, bez silikonów i do tego rewelacyjna cena. Obczaj sobie tu: http://www.anwen.pl/2011/04/recenzje-kosmetykow-cz-viii-seria.html
Gillian   four letter word
18 stycznia 2016 14:49
Julie, po każdym szamponie Alterry - nawet po rozcieńczaniu - mam tak suchą skórę na głowie, że odchodzi płatami 🙁 tylko maska daje radę, szampony absolutnie nie dla wszystkich 🙁
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 stycznia 2016 15:37
Tylko czy ja tu Rossmana znajdę? 🤔
Ogólnie jest tyle rodzajów szamponów, że nie bardzo wiem nawet jak szukać 😵 Rozum podpowiada mi włosy łamliwe i zniszczone. No i ile czasu stosować taki szampon i odżywkę, żeby było widać pierwsze efekty? 🤔
Gillian   four letter word
18 stycznia 2016 15:41
CzarownicaSa,  mogę Ci wysłać jak chcesz 😉
Scottie   Cicha obserwatorka
18 stycznia 2016 15:45
CzarownicaSa, wejdź do wątku włosomaniaczek i tam poczytaj. I dodatkowo polecam: http://kokardka-mysi.blogspot.com/2013/09/najwybredniejsze-z-wybrednych-wosy.html Stosując tę pielęgnację zauważyłam zmiany we włosach już po 3 dniach 😉
CzarownicaSa   Prosiak statysta, który właściwie nie jest ważny.
18 stycznia 2016 15:57
Gillian ooo, mogłabyś? 😀 To odezwę się do Ciebie w przyszłym tygodniu po wypłacie chłopa 😁 :kwiatek:
Gillian   four letter word
18 stycznia 2016 16:03
Pewnie! Tylko sobie wybierz co chcesz 🙂
efeemeryda   no fate but what we make.
05 lutego 2016 21:19
Dziewczyny doradzicie mi coś na nie spłukiwanie się farby ? O ile to w ogóle możliwe  😂
Miałam czarne dość długo, obecnie jestem po ściąganiu koloru i mam rude, niestety mocny rudy jest do 3 myć, potem robi taki prawie blond z odcieniem rudego.
Na tych zdjęciach nie widać idealnie, ale lepszych nie mam, przepraszam za to z przymierzalni, ale robiłam bo nie wiedziałam czy kupić  😁

edit: zmniejszyłam zdjęcia  😡
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się