pielęgnacja i stylizacja włosów, fryzury

Dzięki Moniska  :kwiatek: Już sobie zapisałam nazwę, w marcu będę w Kraju, spróbuję poszukać  🙂
sanna, polecam pójście do jakiejś hurtowni fryzjerskiej, albo sklepu typowo fryzjerskiego... Panie powinny tam doradzić jaka farba będzie dobra na Twoje włoski.. jak opiszesz oczywiście jaki efekt chcesz uzyskać..🙂
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
16 stycznia 2009 10:43
nie mam pełnych linków do tych fryzur, gdyż ściągałam je sobie z różnych miejsc na necie i wrzucałam na photobucketa, jak sama szukałam inspiracji na fryzurkę...
ale i tak większych tych zdjęć nie znajdziecie, są w oryginalnym rozmiarze...

za to ja się mogę pochwalić swoimi włoskami ;p
głupie miny królują... 😉

kiedyś były tak:



teraz są tak:



nie farbowane, moje własne osobiste
Tak zrobię  😅 dzięki za pomoc (i inspirację 😀 )  :kwiatek:
aleqsandra, super!🙂
Widzę, że masz podobną przypadłość z minami co ja...;P
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
16 stycznia 2009 13:44
m0niSka,  wlasnie o takie grzywki jak wstawila aleqsandra, mi chodzilo 🙂
mysle ze bardzofajnie bys w takiej wygladala
Solina,  bardzo podobne ze zdjęć które wcześniej wstawiała aleqsandra 🙂
I na taką chyba się zdecyduję... Tylko teraz gdzie pójść do fryzjera, żeby zawału nie dostać?  🙄
Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
16 stycznia 2009 21:31
widze ze jestes ze szczecina wiec mojego dobregi i zaufanego fryzjera ci nie polece chodziaz jak masz ochote mozesz zrobic sobei wycieczke do krakowa 🙂
najlepiej popytaj kolezanek albo podpatrz ktora jak jest scieta i czy jej sie potem dobrze wlosy ukladaja 🙂
Solina, ojj ilu ja już fryzjerów przerobiłam... Doszłam do wniosku, że fryzjerzy nie umieją ciąć długich włosów... zawsze wychodziłam z włosami krótszymi, niż chciałam mieć... albo nie tak ściętymi, mimo że po milion razy tłumaczyłam, jak fryzura ma wyglądać...

Co do kolorku...  Dostałam w końcu zdjęcia z sylwestra, gdzie widać jakie mam aktualnie włosy (po tej farbie co Ci podałam🙂😉



Zdjęcie sprzed sylwestra, dlatego na włosach widać drobinki brokatu:P
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 stycznia 2009 12:15
a ja jutro ide do fryzjera  😉
i zapomniałam o jeszcze jednym dobrym specifiku do włosów- RADICALu.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
18 stycznia 2009 15:04
też polecam RADICAL  😉

m0niSka nie szkoda Ci włosów? cudne są 😉 poleciłabym Ci moją fryzjerkę, ale troszkę daleko masz do Lublina  🤣  😉
A czy próbowała któraś z Was smarować sobie włosy...naftą kosmetyczną wymieszaną z żółtkiem?
A czy próbowała któraś z Was smarować sobie włosy...naftą kosmetyczną wymieszaną z żółtkiem?


ofkors, polecam szczerze,naftę trochę trudno zmyć ale włosy po niej lśnią i lepiej się rozczesują.
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
18 stycznia 2009 21:47
ja swego czasu co tydzień robiłam taką maske, jeszcze z oliwą z oliwek, włosy naprawde super po tym wygladaja! 😉
margaritka   Cantair HBC, a Nerwina na emeryturze;)
18 stycznia 2009 21:51
mi sie marzy irokez z grzywki zaczesany do tylu w kucyk  😜 w ostatnmim katalogu avon na 73 stronie jest  😜 tylko trzeba miec okazje...
No to teraz, jaki macie pomysł na fryzurę dla mnie? Krótkie włosy odpadają, bo mi nie pasują, naturalnie mam kręcone włosy i wolałabym coś, co będzie dobrze wyglądać też niewyprostowane, bo nie zawsze mam czas, żeby 40 minut prostować włosy. Kolor to coś pomiędzy brązem, blondem i rudym, jest do zmiany, więc bardzo proszę o propozycje.
kręcone:


proste: (nie miałam lepszego zdjęcia, ja w środku)
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
19 stycznia 2009 09:48
Karolina, do Twoich oczu zabójczo by wyglądał ciemny, zimny, brąz z delikatnym rdzawym balejażem... wyglądałabyś jak killer!!

kolor



i wcale nie jest powiedziane, że źle byś wyglądała w krótkich włosach, ja na Twoim miejscu zaryzykowałabym fryzurę taką, że z tyłu włosy są krótkie a z przodu dłuższe, z czego z jednej strony dłuższe jak z drugiej... a jak nie będzie ci się chciało ich układać, to będzie twórczy nieład - ale zawsze fajny... myślę ofcours o fryzurze na victorię beckham, ale dłuższej trochę, tak żeby pasma przy twarzy ją wyciągnęły...

a tu nie vb, ale fryzura podobna do tej co mam na myśli, i kolor też dobry dla ciebie


Solina   Wszyscy mamy źle w głowach że żyjemy hej hej la la
19 stycznia 2009 10:30
karolina_,  mam kolezanke o podobnych wlosach do ciebie. aleksandra podala swietne kolory wlosow, mysle ze najlepiej bylo by wlasnie zrobic jakis jeden oscien z refleksami jasniejszymi. co do fryzury mozna podciac koncowki ( jesli masz zniszczone) i mozna je troche zapuscic jesli lubisz dlugie wlosy. zamiast meczenia sie z prostowaniem wlosow ktore i tak pod wplywem wilgoci beda sie puszyc lepiej kupic pianke do kreconych wlosow wgniesc ja we wlosy i cieszyc sie ladnie pokreconymi lokami. dla lepszego efektu pianke lepiej wgniatac w mokre badz wilgotne wlosy 🙂
jak określiłybyście kolor na drugim zdjęciu wstawionym przez aleqsandrę? bo taki jest mój naturalny, tylko nigdy nie wiem jak go nazwać  😡
Nie mogę mieć takich ciemnych włosów, bo wyglądam staro (ciemna karnacja), ten pierwszy kolor jeszcze, ten drugi nie przejdzie, próbowałam. A co myślicie o brązie wpadającym w rudy?
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
19 stycznia 2009 20:56
a to moje 'nowe włosy' - nie przestraszcie się bo wyglądam tragicznie po całym dniu!
ale wkońcu jestem zadowolona z mojego koloru i sciecia.
Calathea   Czarny Książę
19 stycznia 2009 21:02
ja się mogę pochwalić tylko łoryginalnym kolorem (a może i nie), żeby nie było to są moje oryginalne, nie farbowane (tylko prostowane) włosy 😉
Nie patrzcie tylko na moją minę, która mówi - zaraz wszysrkich wyrżnem i bedzie spokój ku**a...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
19 stycznia 2009 21:06
Nesta co Ty zrobiłaś z ręką na ostatnim zdjęciu?  🤣
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
19 stycznia 2009 21:33
wygielam ja do tyłu  😂
nesta, fajne kolorki, chociaż ja Cię chyba wolałam w takich, jak masz na avatarze🙂  😁

Calathea, baaaardzo oryginalny kolor🙂😉 proszę fotki w rozpuszczonych!
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
20 stycznia 2009 07:10
za jakieś 1,5 miesiąca znów takie będą  😀iabeł:
Calathea   Czarny Książę
20 stycznia 2009 11:30
m0niSka mówisz, masz...
Tu jest ciutkę inne światło... Ehh jak zwykle mam czymś upaprany nos... a to jest zdjęcie z zeszłorocznych wakacji...
aleqsandra   Kreujemy swój świat tym w co wierzymy
20 stycznia 2009 11:48
[quote author=karolina_ link=topic=1358.msg150524#msg150524 date=1232380560]
Nie mogę mieć takich ciemnych włosów, bo wyglądam staro (ciemna karnacja), ten pierwszy kolor jeszcze, ten drugi nie przejdzie, próbowałam. A co myślicie o brązie wpadającym w rudy?
[/quote]

STARO SWOJĄ DROGĄ A ŁADNIE SWOJĄ DROGĄ... :/ ^_ ?

NESTA świetnie!!!
trupka   Czterokopytne uzależnienie ;)
20 stycznia 2009 12:59
A mi się ostatnio baaaaaaaardzo spodobała fryzura Emily w filmie 'Diabeł ubiera się u Prady' , jednocześnie prosta i jednocześnie po prostu...ładna  😜 Zaraz poszukam fot

Edit: coś mam!


nesta, no to czekam na fotki za 1,5 miesiąca...🙂

Calathea, bardzo pasują Ci takie włoski🙂 super🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się