Pomoc naukowa (zadania, tłumaczenia itp.)

.
Pomocy! Jest ktos dobry z francuskiego? 😉
Mam jutro do 8 zrobić takie zadanie:
Complete the text with one word in each gap. The number of letters needed is shown in brackets.

The Internet is a wonderful thing but it is important to protect your computer from viruses,  _____(7) and other dangers. Generally speaking, if you have paid for a program then it should be virus-free but you should be careful when  ______(11) free programs –  _______(8) – from the Internet. You should also be careful of files which are  _______(8) to emails, especially if you do not know the sender, and files given to you on a USB  ___________(6) stick. It is best to always scan these with an anti-virus program before opening or  _________(10) them on your computer.

Byłabym bardzo wdzięczna za pomoc, bo nie mam żadnego pomysłu.. 😵  :kwiatek: :kwiatek: :kwiatek:
ja bym dała tak, na resztę nie mam pomysłu 😉

be careful when downolading
careful of files which are attached
to you on a USB memory
malware
downloading
freeware
attached
memory
installing
Proszę bardzo 😀
dzięki wszystkim  :kwiatek:
Potrzebuję pomocy przy zadaniach z biologii (genetyka-3klasa LO) część zrobiłam, do części nie wiem jak się przyczepić, byłaby dobra duszyczka, która by mi pomogła?  🙇 (potrzebuję na jutro)
Czy jest na sali polonista? Potrzebuje pomocy z paroma zadaniami.  :kwiatek: Proszę o kontakt na pw, wyjaśnię o co chodzi.
Podpowie mi ktoś??
Mam prace z biochemii "łańcuch oddechowy", praca opisana ale  muszę porównać zapotrzebowania w różnych dyscyplinach i kategorii wiekowej. Gdzie mam szukać? Szukam, czytam i nic. Próbuje wpisywać różne hasła ...
siwaaa, może poszukaj publikacji na stronach AWF-ów?
halo dzięki. Znalazłam coś, ale jest tego mało. I  jeszcze mam jej to przedstawić najlepiej w tabelkach...  😤
Ciągle siedze, siedze i szukam. Może coś znajde..

Coś naskrobałam o pułapie tlenowym, dodałam 2 wykresy. Mam nadzieję, że to będzie to o co jej chodziło...
yga   srają muszki, będzie wiosna.
04 grudnia 2013 18:06
Hej. Mógłby mi ktoś pomóc w znalezieniu materiałów na sprawozdanie?
Mój temat to: Współczesne modele organizacji w erze informatyzacji i wiedzy. Organizacje wirtualne, sieciowe, inteligentne, uczące się, procesowe, itp.

Szukam szukam i nic sensownego nie mogę znaleźć..  🙄
Potrzebuję przykładów reklam telewizyjnych/radiowych z mitologicznymi/starożytnymi postaciami. Oraz przykładów piosenek z tekstami nawiązującymi do antyku. Pomocy  :kwiatek:
Bananarama - Venus :P

z reklam: nowa miniratka, redbull mial z hermesem na bank tez. Ikea z kleopatra.
Nie wiedziałam gdzie szukać informacji na ten temat i pomyślałam, że może tu ktoś coś wie i może się podzielić informacjami które bardzo potrzebuję do eseju.
Mianowicie: jeździectwo w Polsce vs jeździectwo w Niemczech - rodzaj pracy z końmi, jakie konie najczęściej są hodowane w Polsce w Dojczlandii, historia jeździectwa w Niemczech (polską znalazłam).
Byłabym wdzięczna za wszelkie informacje  :kwiatek:
Strzyga   Życzliwościowy Przodownik Pracy
10 grudnia 2013 20:33
yga, przejrzyj książki od koncepcji zarządzania. tam znajdziesz wszystkie te rodzaje.
daram w Polsce najwięcej hoduje się koni zimnokrwistych (rzeźnych)
Na jednego konia półkrwi przypada... 100 zimnokrwistych:
http://pzhk.pl/hodowla/statystyka-hodowlana/
Szukam tłumacza języka niemieckiego.
wstawiam z link mojego ogłoszenia:
http://ogloszenia.re-volta.pl/ogolne/szczegoly/7487

Może ktoś będzie zainteresowany 😉
szukam pomocy przy rozwiązaniu paru zadań ze statystyki (testy statystyczne)
lub chociaż o sprawdzenie, czy dobrze mam je rozwiązane 🙂
Czy ktoś mógłby mi rozwiązać to:
Br2 w CCl4 + cykloheksen --->

:kwiatek:
Pomocy! Jest ktos dobry z francuskiego? 😉

trochę nieaktualne ale jakby co mogę spróbować pomoc.;-)
Czy ktoś tu jest geniuszem fizycznym? Potrzebuję pomocy z zadaniami ze sprawdzianu z działu "budowa atomu" 🤣
Gienia-Pigwa   Vice-Ambasador KAV w Dojczlandii, dawniej pigwa :P
21 stycznia 2014 18:34
Czy ktoś mógłby mi rozwiązać to:
Br2 w CCl4 + cykloheksen --->

:kwiatek:


1,2-trans-Dibromcyklohexan jako racemat 😉 popisowa reakcja na wykrycie podwojnego wiazania.
smarcik   dni są piękne i niczyje, kiedy jesteś włóczykijem.
21 stycznia 2014 19:08
Czy ktoś tu jest geniuszem fizycznym? Potrzebuję pomocy z zadaniami ze sprawdzianu z działu "budowa atomu" 🤣


Wrzuć tutaj, może coś ogarniemy  😉 Choć ja fizykę miałam lata temu.. ale może akurat, albo znajdzie się ktoś mądry w tej dziedzinie 😀
Mam ogromny problem - potrzebuję mega pilnie kogoś kto biegle włada językiem angielskim. Mam tekst (13 stron) przetłumaczony na angielski, ale już na moje oko widzę, że poziom tłumaczenia nie odbiega o translatora google.
Rzuci ktoś okiem?  - zapłacę oczywiście!
Potrzebuję pomocy z logiki- mam kilka zadań rozwiązanych,ale nie wiem czy dobrze i chciałabym,aby ktoś na to zerknął  😉 znajdzie się jakaś dobra dusza?  😉
pilnie poszukiwana osoba która wytłumaczyłaby mi i pomogła z chemii (poziom rozszerzony, I LO) 🙂
Mogłabym się podjąć, również w pierwszej klasie realizuję poziom rozszerzony, aczkolwiek mam kilka innych przedmiotów zawodowych z chemii znacznie wyprzedzających materiał LO  😉
Mam drobne pytanie, potrzebuję do prezentacji z angielskiego. Nazywam slajdy dekadami, po kolei mam 80', 90' 00' i mam problem jak zapisać lata po 2010?
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się