Torwar 2009

Adaś Susłowski mistrzem świata to jeszcze nie jest (niestety 😉) ale nie ulega wątpliwości, że na pewno to najlepszy woltyżer w Polsce już od wielu lat , a do tego mieszkamy praktycznie na tym samym jeździeckim zadupiu, więc tym bardziej podziwiam to co osiągnął! 16-nasty w zeszłym roku na MŚ Brno a w 2006 Aachen - 13-nasty  👍
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
23 marca 2009 16:47
szemrana, Ja się do tego zdjęcia wręcz ślinię 😁
jedno z niewielu, które mi się podoba 😉
abre   tulibudibu
23 marca 2009 16:50
I się nie dziwię, bo naprawdę ciekawe 🙂
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
23 marca 2009 17:24
później z Reven i Santoską.

Toż to amnestria była 😁 Santoska w sobotę nie przyszła 😉
Bischa   TAFC Polska :)
23 marca 2009 17:25
Abre dziękuję za Czekoladkę  :kwiatek:
abre   tulibudibu
23 marca 2009 17:42
Czy ktoś ma listy startowe? 😀 Oczywiście nawet nie pomyślałam o tym, żeby się w trakcie zawodów o nie postarać  😡
Bischa   TAFC Polska :)
23 marca 2009 17:49
Mam tylko skokowe z piątku i soboty , a z niedzieli tylko MR - na GP ktoś ode mnie na moment pożyczył i nie oddał  🙁
abre   tulibudibu
23 marca 2009 17:55
Na GP mi najbardziej zależy bo mi się zawodnicy mylą 😉 A ujeżdżenie masz?
Bischa   TAFC Polska :)
23 marca 2009 18:02
Niestety nie , gdyby były listy za darmo to pewnie bym miała  🙄 Granda w biały dzień  🤔
Słyszeliście o tym , że w Arezzo 77 siodeł ktoś ukradł ? Ofiarami niestety padli i nasi - Joniec i Goszczyn  🤔
Mam ogromna prośbę do wszystkich...Czy macie może zdjęcia z gali wieczornej?? chodzi mi głównie o świetliste konie Fryzy Araby...
z tego względu że byłam luzakiem Artysta-jezdzcem i miałam na głowie 8 koni nie miałam czasu robić żadnych zdjęć 🙁
jak by ktoś miał to proszę o przesłanie na thkala@wp.pl lub przez gg 9477255
z góry bardzo dziękuje
Czy ktoś ma zdjęcia konia Cinnamon albo cokolwiek o nim wie? Bo powiem Wam szczerze, że znalazłam właśnie nową miłość *__*
Bischa   TAFC Polska :)
23 marca 2009 19:17
Wygrała w Lesznie jako 7 latka w GP w 2007 roku 🙂 Zdjęcia jak znajdę wstawię 🙂
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
23 marca 2009 19:35
Ja jestem jednak nienormalna... wzruszam sie do lez ogladajac dzieci na kucykach, powaznie... jeszcze z tymi piosenkami w tle. no nie moglam,normalnie sie rozkleilam.

Mnie Sitek rozczarowal. to nie bylo 50% tego,co potrafi pokazac,a szkoda, bo potrafi duzo.

Kadryl andaluzow przyjemny w odbiorze,podobal mi sie.

Pomysl na 'swietliste fryzy' super, szkoda ze jeden to byl tylko 'swietlisty zad' fryza.

W tym roku zdecydowania bylam mniej wykonczona niz rok temu (ja jakos zawsze trafiam na jakies stoisko). Milo bylo poznac re-voltowiczki i poplotkowac 😉  (szczegolnie w pamiec mi zapadly Okwiat, Slojma,Forta, Raven, Fin, Szemrana, no i 'nasze baby'- Szalona i Bush 🙂
oczywiscie znajome juz re-voltowiczki tez bardzo milo bylo spotkac 🙂

Bischa L,Nasturcja-Renata jak to sie stalo,ze ja nadal nie wiem 'ktore to Wy'?
kpik   kpik bo kpi?
23 marca 2009 20:15
[quote author=Diakon'ka link=topic=1379.msg209192#msg209192 date=1237821281]
edit: kpik a skąd wiedzieli, że gwiazdy mają być? pytam bez złosliwości.
[/quote]

eem w miare oczywista odpowiedź 😉 : w programie zawodów był uwzgledniony konkurs gwiazd,
zresztą ludzie też w ciemno przychodzili w sobote 'bo zawsze gwiazdy byly'
caroline   siwek złotogrzywek :)
23 marca 2009 20:20
a no właśnie - szafirowa - ustaliłaś może kto mnie tak usilnie poszukiwał w sobote?  👀
Karmelita

no to mamy wspólny obiekt westchnień  😁

Cinnamon z pt (mam wiecej w fazie obrabiania 😉),
tylko nie wiem czy coś widać, bo u mnie na laptopie jest ok, a na stacjonarnym ciemnica  🙁





Mnie też się ogólnie zawody podobały, a za najbardziej emocjonujące uważam powożenie 😜 same ręce mi się rwały do klaskania i dopingu 😀
No i oczywiście najmniejszy kucyk rządzi, bosko łapkami macha 😍

Mnie też miło było Was poznac 😀
armara,  dziękuję!
Matko, jak on piękny! 🙂
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 marca 2009 20:55
Super zdjęcia porobiłyście.

Na zdjęciach doskonale widać jak Ekwador wykonuje kłus wyciągnięty a jak Randon.

Różnica jest znacząca - na niekorzyść Ekwadora. Ekwador zadem sobie kłusuje ćwiczebnie a przodem robi sławetne wyrzuty nóg a la kłus hiszpański.

Randon na każdym zdjęciu jest w 100% zaangażowany w to co robi.
a no właśnie - szafirowa - ustaliłaś może kto mnie tak usilnie poszukiwał w sobote?  👀
raczej nie o mnie chodzi, ale też Cię usilnie szukałam  😉 chciałam Cię poznać

i mojej siostrze mignęła gdzieś "podpisana" Rewir, ale mi nie udało się jej już później zlokalizować... może za rok  😁
szafirowa   inaczej- może być równie dobrze
23 marca 2009 21:04
fin, podpisana byla Raven 😉
Bischa   TAFC Polska :)
23 marca 2009 21:07
Karmelita Cinamonn to klacz  😉
fin, podpisana byla Raven  😉
tak, tak, wiem 🙂 ale podobno Rewirka też (osobiście jej nie widziałam, ale sis ją gdzieś właśnie po karteczce rozpoznała)
kujka   new better life mode: on
23 marca 2009 21:19
a ja jeszcze takiego maza wstawie:


zdjecie z pierwszego dnia. mial byc piaff...
ElaPe   Radosne Galopy Sp. z o.o.
23 marca 2009 21:21
artystyczne wyszło prawie cz-b zdjęcie

- mial być piaff a wyszedł  piruet w galopie?
kujka   new better life mode: on
23 marca 2009 21:24
prawie 😉
wyszlo... no takie niewiadomo co, niby to podskok, niby zagalopowanie.. takie cus.
Kurcze ja mam masę fot, ale pierwszy raz robiłam na hali więc po wrzuceniu na kompa 80% zdjęć jest straaaszliwa... Niestety na ekraniku nie było tego aż tak widać...

Ogólnie siedziałam sobie w H. Nawet rzucałam hamburgerami  🤔wirek:
szukam również zdjęc Hasana Sentruka na koniu S.I.E.C Cox zabujcza była ta para
zaspa89

móisz masz 🙂






EDIT: abre ja mam listy, ze skoków nawet uzupełnione 😉
jutro Ci podrzucę rano jak nie zapomnę 😉
Wielkie dzięki 😀 dla mnie zawodnik ma klase świetnie jezdzi ujezdzeniowo widziałam kilka jego treningów na Torwarze
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się