Torwar 2009

Zdjecia rewelacyjne porobilyscie!
Az milo poogladac 🙂

A nie wiecie czy jest gdzies w sieci dostepny przejazd Michala i Randona? :> Na youtubie nic nie znalazlam..
uff jedna część z głowy

piątkowa MR dla zainteresowanych
http://www.armaraa.webpark.pl/malarundapt.html

i skromna część piątkowego ujeżdżenia
http://www.armaraa.webpark.pl/ujezdzeniept.html
aż żal serce ściska że nie mogłam być w tym roku  🙁 a wiadomo już coś czy za rok też torwar się odbędzie? wiem że rok temu chodziły słuchy że w 2009r torwar ostatni raz będzie gościł jeźdzców...?
abre   tulibudibu
24 marca 2009 08:31
armara, super 🙂

Czyli to są  Tiit Kivisild i Cinnamon? Zdjęcia z GP.




efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
24 marca 2009 08:56
Nie trudno skojarzyć że był to strój więżnia który uciekł z więzienia.. 🤔

Efka, nie widziałam że Ty jesteś "Efka" z volty  😎


Hahahahahhaha  😁 😁 😁 😁
Zdjecia rewelacyjne porobilyscie!
Az milo poogladac 🙂

A nie wiecie czy jest gdzies w sieci dostepny przejazd Michala i Randona? :> Na youtubie nic nie znalazlam..

Ja mam cały nagrany, ale mam za słabe łącze i you tube nie wciąga mi tego filmiku. Mam nadzieję, że w Sobote uda mi się korzystać z innego kompa i wgram.
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 marca 2009 09:20
Bischa L,Nasturcja-Renata jak to sie stalo,ze ja nadal nie wiem 'ktore to Wy'?


szafirowa ja w niedzielę nawet stałam chwile obok Twojego stoiska, ale w końcu spękałam i... sobie poszłam  😡  😵  👿
Obiecuję to nadrobić jakoś  :kwiatek: Może kiedyś Was odwiedzę i w końcu poznam Twojego dzikiego ogra  😉  😁
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
24 marca 2009 10:16
a wiadomo już coś czy za rok też torwar się odbędzie? wiem że rok temu chodziły słuchy że w 2009r torwar ostatni raz będzie gościł jeźdzców...?

Equisport ma podpisana umowe na organizacje Torwaru przez 5 kolejnych lat, czyli 2009-2013 😉
super- dobije do 30tki z torwarem 😂
[quote author=zuzz link=topic=1379.msg210046#msg210046 date=1237881309]
a wiadomo już coś czy za rok też torwar się odbędzie? wiem że rok temu chodziły słuchy że w 2009r torwar ostatni raz będzie gościł jeźdzców...?

Equisport ma podpisana umowe na organizacje Torwaru przez 5 kolejnych lat, czyli 2009-2013 😉
[/quote]

To prawda , ale prawdą jest też to ,że w czasie zawodów była "inspekcja " z FEI , która ma ocenić organizację. A kraje ościenne walczą o zmianę miejsca finału.

Trzeba trzymać kciuki.
Bischa   TAFC Polska :)
24 marca 2009 11:05
Dobrze , że rok temu ich nie było  🤣 Albo byli załamali się , nowy organizator więc chcieli sprawdzić . Jeśli zmienią odpukać , to pewnie na finał do Tallina jeździć będziemy  👀 Nasi tam często wyjeżdżają i ponoć nieźle jest . I teraz bądź mądrym i do Estoni na finał jeździj  🤣
caroline   siwek złotogrzywek :)
24 marca 2009 11:09
Anaa a masz może coś z pokazu koń i ogień kurcze nie zdąrzyłam nic pstryknąć a bardzo zależało nam na jakiejś pamiątce z tego pokazu.

wczoraj na youtube widziałam filmik z tego pokazu 😉
hasło w wyszukiwaniu to chyba torwar albo equisport 😉
chyba czeska praga miala wieksze szanse.
Dobrze , że rok temu ich nie było  🤣 Albo byli załamali się , nowy organizator więc chcieli sprawdzić . Jeśli zmienią odpukać , to pewnie na finał do Tallina jeździć będziemy  👀 Nasi tam często wyjeżdżają i ponoć nieźle jest . I teraz bądź mądrym i do Estoni na finał jeździj  🤣


A ja cos o Pradze slyszalam, oby nie !!!
A ja jestem zachwycona Big Boyem ( jak wiekszosc chyba) i jego jezdzcem. Swietni sa. W oko tez mi wpadla siwa kobylka Cinnamon ( i tutaj przyznaje sie bez bicia, ze pozowolilam sobie sciagnac Twoje zdjecia Abre).

Czy ma ktos moze nagrany przejazd konia Irasir? Nie pamietam jak sie nazywa jezdziec.
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 marca 2009 12:46
Mi jeszcze się podobała Ferenstein - Kraśko. Przyjemnie się na jej przejazd patrzyło 🙂
Andis Varna jechal Irasirem  😉
Mi jeszcze się podobała Ferenstein - Kraśko. Przyjemnie się na jej przejazd patrzyło 🙂


To miło, widocznie trafiła z formą na Torwar, bo dwa tygodnie wcześniej w Sopocie jakoś mnie nie urzekła swoją jazdą ani na Paradoksie, ani na kobyle.
Przyszłoroczny Finał LEC w skokach odbędzie się w Tallinnie. Taka decyzja juz zpadła, własnie podczas tegorocznego spotkania w Warszawie szefa Komisji Skoków FEI i v-ce Przewodniczącego FEI z przedstawicielami LEC.
Ocena tegorocznej edycji Torwaru wypadła pomyślnie, ale od kilku juz lat przedstawiciele pozostałych krajów, których zawodnicy startują w LEC domagali się zmiany miejsca rozgrywania finałów.
Juz w trakcie zeszłorocznego analogicznego spotkania ustalono, że w 2009 roku po raz ostatni taki finał będzie rozgrywany w Warszawie.
Są jednak duże szanse, że finałowe zmagania będą cyklicznie wracać na Torwar.
Oby to sie powiodło.
W przyszłym roku na Torwarze odbędzie się Finał PŚ LEC w ujeżdżeniu oraz zawody CSI.
Tydzień później Finał w skokach w Tallinnie.
Jest nadzieja, że w zawodach CSI weźmą wobec tego udział zawodnicy z LEZ. W tym roku FEI nie zezwoliła na takie starty (wyjątek zrobiono dla "polskiego" Norwega 😀).
Notarialna   Wystawowo-koci ciąg. :)
24 marca 2009 15:42
Lena, Moim zdaniem przejazd był płynny, dobrze zgrała się z koniem. Bardzo przyjemny obrazek tworzyła ta para.
Wcześniej jej nie widziałam jak jeździ i byłam sceptycznie nastawiona do jej startu, ale zaskoczyła mnie bardzo mile 🙂

W końcu jej rodzina to koniarze od wielu pokoleń, a starsza Ferensteinowa jest weterynarzem i również jeździ.
Tylko nigdzie jej książek dostać nie mogę... 🙁
Bischa   TAFC Polska :)
24 marca 2009 15:44
Mówiłam  👀 Dobra ja nic więcej nie będę mówić , na Torwarze ciągle krakałam i wychodziło jak mówiłam  🙄 Widać mi nie przeszło  🤔 😁
Alicja_8   Z pasja...z miłością...
24 marca 2009 17:22
Troche piatkowego ujezdzenia🙂 Fotki moze nie pierwszej jakosci bo  z daleka robione...
Nie bijcie ze tak duzo!!!























Czy ktos moze wie co za muza przygrywala podczas rundy honorowej?
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
24 marca 2009 17:28
ja tez napstrykałam mnóstwo zdjęć  😀iabeł:
z trzech dni wyszło mi ~1300 (po skasowaniu rozmazanych  👀 )
dokładną liczbę mogę podać jak je podlicze, czyli podpisze  😁

Wstawię kilka zdjęć jak się z nimi ogarnę  😉
asior   -nothing but eventing-
24 marca 2009 17:40
Ma ktos moze nagrany jakikolwiek przejazd Ekwadora?
Wojenka   on the desert you can't remember your name
24 marca 2009 17:56
abre,  :kwiatek: za nasze zdjęcia.Jakbyś jeszcze miała to bardzo proszę na emalię mihrab.zz@gmail.com  :kwiatek: :kwiatek:
kpik   kpik bo kpi?
24 marca 2009 19:03
przede mną stałą akurat taka para:

a koń ciągle robił miny
Jessy   Koń klasy Grand Prrrrrrrrrrr.
24 marca 2009 19:05
mi niestety nie wypalilo 😤 za rok bede na pewno...
zaluje strasznie, bo bylo jasno w porownaniu do poznania, znajoma pojechala, robila zdjecia tym samym sprzetem co mam ja i przywiozla takie zyletki ze glowa boli, teraz moge gadac, no ale szkoda 😕
kpik, to siedziałaś gdzieś niedaleko mnie, bo ja też mam kilka ich zdjęć w podobnych ujęciach 😉
kpik   kpik bo kpi?
24 marca 2009 19:29
haha ja ogolnie biegalam po tej hali i też jak oglądam zdjęcia z poszczególnych konkursów to stwierdzam "oho musiałam być gdzieś blisko" ;]
magellan, to pewna informacja? dobrze, ze ujezdzenia nie przeniosa, ale mimo wszystko final w skokach jest wspanialym widowiskiem.
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się