Torwar 2009

Szukałam w necie jakichs info, ale albo ja jestem ślepa, albo nic nie ma narazie.

Wiadomo coś? Kiedy dokładnie? Jak z biletami (gdzie, ceny, od kiedy?).

No i podstawowe pytanie - kto się wybiera? 😉

Ja może wreszcie, po raz pierwszy, nie skończę na zamiarach i wreszcie się zjawię - fajnie byłoby Was odszukać 😉

Edit: znalazłam tyle: http://www.swiatkoni.pl/news-display/397.html
Jest przynajmniej data...Heh...tradycyjnie więc, ale tym razem urodziny mi planu nie popsują :P
Caro wstawiała w KR wszystkie informacje- czyli datę.
Nic więcej nie wiadomo. Ze swojej strony liczę przede wszystkim na powożenie 😍
Kto będzie? 😅
slojma   I was born with a silver spoon!
10 stycznia 2009 14:06
Jeśłi impreza nie zbiegnie sie z moim zjazdem to tym razem nie skończy się na planach ale naprawdę pojadę i chętnie sie spotkam z voltowiczami 🙂
Mi tu, jeśli wszystko się ułoży po myśli, przyjadę z ekipą na niedzielę, czy kiedy tam będzie to GP 😉
oti   Everybody lies...
10 stycznia 2009 15:14
ja oczywiście jak zawsze będę  😅 we wszyyyystkie dni 😀 juz nie moge sie doczekac!
dragonnia   "Coś się kończy, coś się zaczyna..."
10 stycznia 2009 15:25
To zdajcie relację (obszerną) tutaj. Ja nie mogę  🙁 😕
ja sie wybieram i juz mam miejsce noclegu 🙂 <kol.>
Raven   Dragon Heart & Shadow Hunter
10 stycznia 2009 15:46
Nie ma bata, ja postanowiłam iż w tym roku będę we wszystkie dni 🙂
ja pewnie będę- na pewno w piątek ale czy skusze się na sobotę- to nie wiem, jak sobie pomyślę że ten jeden bilet to X rzeczy dla konia.... 😜 to mi kasy żal 😁
Jakich cen biletów można się spodziewać? Jak to wyglądało rok temu?
w tamtym roku ceny byly 20-50 z tego co wiem wiec chyba w tym roku podobnie 😉

tu link z tamtego roku 🙂
http://equito.pl/content/view/918/55/
w zeszłym roku wszystkie trzy dni były podzielone na dwie części i np. pierwsza część piątkowa, o ile dobrze pamiętam, było to ujeżdżenie, była bezpłatna 😉 natomiast koszty pozostałych biletów zależały od tego, co się działo i chyba nie przekraczały granicy 50 złotych. ale słyszałam, że w stosunku do 2007 ceny wzrosły, wiec obawiam się, że teraz też może być drożej.
Hmm...niech się zdecydują i dadzą znać na co się szykować :P
Dobrze by było, gdyby dało się kupić bilet na całość i tyle...
i gdyby jakieś zniżki w związku z kupnem takiego całościowego biletu były...
też będę 😅 Jeszcze się nie zastanawiałam czy na całość, ale pojawić się pojawię 😀
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
10 stycznia 2009 17:16
ale słyszałam, że w stosunku do 2007 ceny wzrosły, wiec obawiam się, że teraz też może być drożej.

w 2007 za całość zapłaciłam 50zł, rok temu coś około 150. podwyżka była więc spora. ale możliwe, ze zmiana organizatora będzie miała pozytywny wpływ i unikniemy kolejnych podwyżek cen biletów.

ja jeszcze nie wiem, czy dam rade przyjechac. semestr kończę dopiero 27 marca, ale może powtórze sytuacje z zeszłego roku- skróce sobie semestr o tydzień. tylko to by oznaczało miesięczne wakacje w Pl, a w czerwcu zapowiada mi się cięzka sesja  🙄
będę musiała kombinować, bo mam ochotę zobaczyć się z kilkoma użytkowniczkami forum  😉
to fakt, ceny się podniosły  🤔
i to dzielenie na dwie czesci... osobiscie podobalo mi sie duzo bardziej na poprzednich niz na tym w 2008.

Oczywiście zjawię się jak co roku chociażby na jeden dzień 🙂
majeczka   Galopem przez życie!
10 stycznia 2009 21:00
ja w tym roku będę bo pomagam przy pokazie "arabskim" 🙂
kujka   new better life mode: on
10 stycznia 2009 21:56
edit
ja będę prawdopodobnie we wszystkie dni 🙂
Edytka   era Turbo-Seniora | Musicalowa Mafia
11 stycznia 2009 00:08
Kujka, wprawdzie zgaduję, ale pewno trzeba skontaktowac sie z organizatorem, czyli w tym przypadku Stowarzyszeniem na Rzecz Promocji Sportów Konnych EQUISPORT. oni mogą ewentualnie przekierowac Cię do kogoś innego odpowiedzialnego za obsługę 😉
Ja na pewno będę, ale kiedy dokładnie, to się okaże w zależności od opcji na wyrwanie się z roboty.
Szczerze mówiąc to liczę na lepszą organizację, niż w zeszłym roku - poprzedni organizator sięgnął chyba dna... Taka duża impreza musi być dynamiczna, a super długie przerwy, które można spędzić na kupowaniu żelków tudzież podziwianiu żenującej jakości komediantów, zachęcają tylko do wyjścia...
Nasturcja-Renata   Moi trzej mężczyźni :)
11 stycznia 2009 05:36
Ja też powinnam być  🙂
Jednak jak ceny będą takie jak w zeszłym roku, to pewnie pojawię sie na wybranych częściach

A tak swoją drogą, to mogliby juz dać jakieś info, bo nie wiadomo ile kasy trzeba przygotować  😉
Ja pewnie będę tam w pracy jeśli do tamtego czasu nie rzucę jej w 3 diabły
efka   CEL - zadanie, które wyznaczamy naszym marzeniom
11 stycznia 2009 17:02
ja na pewno także będę 😀
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 stycznia 2009 22:19
Myślę, że mnie również nie zabraknie 🙂
na stronie equisportu nic nie ma, damn it...

ja pewnie też będę. I postaram się jak najwięcej ;]
nesta   by w przyszłość bezczelnie patrzeć...
12 stycznia 2009 11:15
bede mam nadzieje ze w tym roku przez wszystkie dni
to słuchajcie bo ja nie kumam :p
czyli są jakies info dokładne na temat terminu?
adres może jakiejś strony?
W tamtym roku niestety Mnie nie było ;/ wiec w tym roku musze już jechac koniecznie.
Ja chyba już zacznę dopraszać się o dzień wolny na ujeżdżenie, bo w zeszłym roku pracowałam 😉

Plan minimum to sobota po południu i niedziela, plan "plus" to sobota i niedziela 🙂
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się