Potomstwo ROLANDA

Hej, szukam osób, które znają lub miały do czynienia z potomstwem Rolanda han. od Makowskiego ? Chciałabym wiedzieć co o tym potomstwie sądzicie?
edited:
pomylił mi się Roland z innym ogierem od p. Makowskiego ;]
A kucyk Quanty nie jest po Rolandzie czasem?
Dokładnie, mój za mało ujeżdżeniowy 🙂 Kucyk jest po tym ogierze:









W sumie to znam kilka koni po Rolandzie. Z reguły są nieduże (mój ma 165 w podkowach), urodziwe (w takim szlachetnym typie), o bardzo dobrej szyi, ale za to dłuuugie 😉 Często kasztany 🙂 Nie rzucają na kolana ruchem, ale mają w 100% poprawne postawy, żeby zacząć z nich rzeźbić. No i nie wiem czy wszystkie, ale akurat Kucyk ma doskonały charakter, jest bardzo idący do przodu, ale współpracujący z człowiekiem, błyskawicznie łapiący nowe rzeczy, nigdy nie buntujący się itd.

Mam na dysku jeszcze kilka fotek różnych Rolandów.

Aha, z koni bardziej znanych startujących w ujeżdżeniu po Rolandzie jest Czantoria Teresy Tomaszewskiej, czy Robin Hood Makowskich.
Moje dziecko po Rolandzie:




asior   -nothing but eventing-
13 stycznia 2009 19:50
Quanta - a jak twoj mini skacze?
Kobyłka mojej koleżanki. Super ruch. Skoczna bardzo. Charakter łagodny. Zdrowa.
Asior, nie skakaliśmy go jeszcze, jest u mnie za krótko 🙂 Miał iść po świętach do skoków w korytarzu, ale podłoże zrobiło się trudne i wszystkie konie pauzują z korytarzowaniem. A gniade może skakać nieźle, bo bardzo dobrze galopuje i ma mooocny imperatyw ruchu naprzód 😉
W końcu Roland to po przodkach bardziej skoczek 🙂

Niestety fotki Rolandzików mi poginęły, musiałam poczyścić dysk i wykasować 🙁
Ze strony Opyp:




Ze strony LKJtu - Jowisz:


No i Greeni mogłaby wkleić swojego magicznie pomalowanego maluszka 🙂
asior   -nothing but eventing-
13 stycznia 2009 21:48
Quanta - pytam, bo widzialam juz duzo bdb ruszajacych sie koni, ale nog niestety nie skladaly. A twoj wyglada ekstra, dlatego ciekawa jestem  😉
Co do potomstwa Rolanda to ja również mam po nim kobyłke, to ta sama o której wspomniała Dramka.



a co do podwozia to tragedii nie ma 🙂



Uff, ulżyłyście mi bo słyszałam, że potomstwo Rolanda rzadko bywa normalne. 😉

A oto przyczynek do pytania, moja po-rolandowa popierdółka w roli nauczyciela.
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
14 stycznia 2009 08:42
Trzebiska czy to Remik? 😲 Ależ on wydoroślał! Kawał pięknego konia się z niego zrobił 🙂
Trzebiska,

Bardzo podobny do Rolanda  😀
Jeszcze mój.Fotka ze strony p.Jana Bieleckiego
[[a]]http://www.cim.pw.edu.pl/bielecki_konie/album08d/2008.08.23%20Lajski/029%20Ramzes%20i%20Marta%20Orzechowska_Male.jpg.22.html[[a]]
Trzebiska czy to Remik? 😲 Ależ on wydoroślał! Kawał pięknego konia się z niego zrobił 🙂


Remik Remik. Aktualnie Ryszard, bo któż by inny ?  😀
Mi się zamarzyła kara dzidzia po Rolandzie i mam mojego Apple Pie  😀
(oczy po listonoszu  😎 )



Klacz Kreta po Rolandzie i Kopii ze swoim źrebakiem Krezus (po Łyskacz)


Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się