Haflingery

wasia   Goniąc marzenia!
11 lutego 2010 17:48
A co ma młody koń do zapinania napierśnika i podogonia jednocześnie przy lecącym na łopatki siodle? 🙄
Ło matko 😵 Julka co do zebrania go, to my ci już wiele razy to mówiłyśmy 🙄 I no..hmm czy ja wiem czy on wogóle podchodzi pod halfa... 🤔 Jak dla mnie to jest po prostu niski zimnuszek z płową grzywą i ogonem...
Dokładnie. Hahahah. Jakoś się wcześniej tego napierśnika i podogonia nie dopatrzyłam xd Półparadka nie działa? Ojoj. Może najpierw nad swoją postawą popracuj a nie za zajeżdżanie młodziaka się bierzesz
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 lutego 2010 18:26
Nie no co ty 🙄 Ona wie wszyszystko najlepiej...I on potrzebuje mocniejszego wedzidła bo to zimnuch 😵
caroline   siwek złotogrzywek :)
11 lutego 2010 18:51
Taka ciekawostka: http://www.eurodressage.com/news/focus/foc_stardustmargin.html

wow! co za koń 😵 👍
do tego co za sylwetka - no to jest prawdziwy zimnokrwisty koń-sportowiec 😅

rewelacja, wielkie dzięki za ten link!
Koniczka   Latam, gadam, pełny serwis! :D
11 lutego 2010 18:53
I jeszcze:
"In response to the story we posted on the S-level dressage Haflinger Stardust 7 Margin, Canadian Olympic dressage rider Evi Strasser wrote us that her first pony was also a Haflinger. "My Haflinger "Dagi" also went up to S-level and she could even piaffe and passage and did tempi changes," the Bavarian born Strasser told Eurodressage. "When I was 15 years old I rode her in a show program at the Munich Horse Show where Lady Diana and Prince Charles were watching. Dagi won tons of L and M level dressage tests against warmbloods, but at that time I wasn't allowed to show a pony at S-level. I rode her until she was 20-years old."
źródło: http://www.eurodressage.com/news/happen/2010/february2.html

ech, koń sakury obłędny ale metody widzę bardzo interesujące...


Taka ciekawostka: http://www.eurodressage.com/news/focus/foc_stardustmargin.html


To jest dopiero maszynka!  💘
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
11 lutego 2010 19:48
ta
Ten koń z linka-obłędny!!  😍 Ma IDEALNEGO  irokeza 😀  😍 Och jak ja marze o halfie... 😉
no  tak. sakura jak założysz napierśnik i podogonie to jesteś bardziej pro  😎
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
11 lutego 2010 20:21
co to jest Half??  😀iabeł:

Mo zajmij sie swoja szkapa co?
łohoho ktoś tu się złości  😎 Czyżby nutka zazdrości?
Nie podsycaj trolla Mo... 🙄 
tak już mam  😎
sakura ty jeszcze pytasz jakie metody? hehe to się przypatrz swoim zdjęciom, tam wszystko widać dokładnie 🙂

Ollala🙂 dokładnie, ten irokez jest MEGA!  💘


To ja wrzucam trochę mojego kucka:






I takie wspomnieniowe z lata:

sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
11 lutego 2010 20:53
pytam bo nie wiem o co chodzi

co ze ma napiersnik i podogonoie?
A wiesz przynajmniej jak działa napierśnik i podogonie?

Blądek booski  😍
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
11 lutego 2010 20:58
wiem wyobraz sobie
Skoro wiesz to w czym rzecz?
Wytłumaczyć?


😵


Mo  :kwiatek:
Blądek ach zazdroszcze ci 😉 Chcialabym miec możliwość pojeździć na Haflingerze  🙄 Na PRAWDZIWYM Halfie 🙄

A co do fryzur Haflingerów, mi sie najbardziej podobaja ściete na loczka, albo irokeza  😍  Dla mnie takie długie grzywy przeszkadzaja w pracy, bo chyba nie miałaby sily ciagle zaplatac 🤣

Edit.ło jezu ale gafa 😡
kujka   new better life mode: on
11 lutego 2010 21:07
Ollala🙂, HAFLINGER. nie halfinger. skojarz z Tolkienem. haflingi-niziolki.
Ollala🙂 to jak będziesz kiedyś na Śląsku to zapraszam do nas!  😀

Zapuszczamy do łopatki, co jakiś czas plotę warkoczyki, albo dobierańca - wygodne do jazd.
A jak te konie z dziećmi współpracują ?
sakura- pogrążasz się :P
wiem wyobraz sobie


wyobraź sobie, ze jeśli stosujesz obie rzeczy to jednak nie wiesz do czego służą  🙄
ale co ja i moja szkapa możemy wiedzieć  🙄
sakura   Najważniejsze to nie przyzwyczajać się....
11 lutego 2010 21:37
dzieci neo
brak argumentów?
mo - chyba raczej tak.
A tak ogólnie to witam wszystkich 😀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się