Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

faith na razie jazdy z instruktorem. Potem może współ-/dzierżawa.

Każdy namiar na Prawym Brzegu będzie dla mnie cenny teraz, jak i na przyszłośc 🙂
[quote author=_Gaga link=topic=14602.msg1905962#msg1905962 date=1382527411]
Zdroje, Wielgowo, Bukowe - tyle przychodzi mi go głowy na szybko
Poszukaj też tutaj:
http://www.re-volta.pl/forum/index.php/topic,63065.510.html

[/quote]

Hmm... dzielnice na Prawobrzeżu znam, ale chodziło mi o jakieś konrety typu adres lub nr tel....czy adres stronki/bloga etc.

Ps. Dzięki za link.
O dzięki na namiar na Bukowe. Widziałam kiedyś przyklejone do słupa ogłoszenie i cieszę się, że nadal ich oferta jest aktualna.

Jakby ktoś coś jeszcze wiedział, miał jakis cynk to z góry dziękuję.

Pozdrawiam serdecznie Sylwia
Z tego co wiem na prawobrzeżu blisko nie ma za wiele stajni z nauką jazdy.
Sporo jest na drugiej stronie Odry: od Osowa, poprzez Pilchowo, Tanowo x 2 , Trzeszczyn (np ja), Brzózki, itd itp...
No niestety wiem.... ale dla mnie tamte tereny wiążą się się z 30km dojazdjem w jedną strone.... Masakra!
Dlatego kombinuję jak mogę, by zaoszczędzic na dojazdach 🙂 bo same lekcje jazdy też do tanich nie należą... wiadomo.

Mieszkam w Kluczu przed samym Radziszewem, więc jak w stronę Gryfina w tych wioskach po drodze coś jest to też bardzo proszę o info 😀
Nie wiem czy Iwona weźmie kogoś na naukę ale w razie W to zapyta dziewczyn z boku: https://www.facebook.com/stajnia.zdroje
Dzięx :_)
do brzozek to ze 60 😉

a od ciebie to nie bedzie bliżej do stajni Tyburczego? ktos pamieta nazwe miejscowości? :P
i kilka innych też tam takich malych jest... może własnie z kims z przydomową porozmawiać? lepeij niż w dużym osrodku,  bo zobaczysz co sie z koniem faktycznie przy domu robi.

bo tak w temacie, ze chce swojego konia:
ja mam taką wlasnie pania, która planujac zakup konia przychodzi do mnie od kilku miesięcy. oprócz jazdy jest duzo czasu na rozmainie, opowiadanie, tłumaczenie.... wiec ze mną czysci, siodla, zaklada rozne ochraniacze, po derki itd. ,lonżuje, opatruje rany, podaje preparaty (i tlumacze, informuje co i jak i dlaczego), karmi - tu info ile jakiego. jest przy budowie wiaty, stodoły itd... nawet robila ze mną przeszkody czy ogrodzenia. przy okazji opowiadam o chorobach-zapobieganiu, leczeniu, pokazuje jak rozpoznać itp.
myśle, że jak ktos chce kupić własnego konia to w takie miejsce powinien trafić. bo w szkólkach nie ma na to czasu.
Jak najbardziej masz rację 🙂 Taka nauka najwięcej mi da 🙂
Jeśli ktoś taki w okolicach Klucza, Radziszewa lub generalnie na Prawobrzeżu by sie znalazł to byłoby na prawde super.

Hmm.. stajnia Tyburczego poszukam może w necie coś znajdę. Dziękuję  😀
tam w Zdrojach 3 konie, z czego 1 właścicielki - Kiri, pensjonatowe: Ferra i Ronson... tylko to konie 184, 175 i Ferra 156 cm :P
obok gospodarz ma Oliwke, a po  drugiej stronie chyba z 12 dziewczyny mają... (one jakieś jazdy prowadzą)
Tyburczy nie wiem, czy się zgodzi bo on ma jakieś problemy zdrowotne 🙁 i nawet do kopyt na razie nie może - chyba, że jego żona 🙂
Może znajdziesz adres do niego przy temacie wystawy w Baszkowicach, gdzieś w necie - on 2 klacze wystawiał 😉
Dzięki, dzięki 🙂  Będę jeszcze szukać i może akurat trafi sie coś odpowiedniego dla mnie 🙂
telefon do t. to nie problem - ma chyba każdy 😉
co ze zdrowiem? (jako kowal, ciągle coś z plecami ma...), nie strasz...ma mi przyjechac konie zrobic! 😉 jeszcze pare dni temu jeździł konno  😉
ze szkółką to raczej brak czasu... nie prowadzą regularnej od jakiegoś czasu
Dziunia wpadnij na priv, cos pomyslimy🙂
Dawno mnie nie bylo w tym watku a widze, ze pytania byly o Koszewo. Stajnia i "hodowla" arabow jest w Koszewie, nie Koszewku. W Koszewku to jest Dworek Hetmański, gdzie robią śluby 😉

Hodowla arabów, no cóż. Pozostawia wiele do życzenia, konie półdzikie - niestety. Chyba, że coś się zmieniło przez moje 3-4 m/ce nieobecności. Tanie, to fakt, ale niestety raczej nie wiedzą co mają, drugą sprawą jest to, że konie są dzikie. Do większości niestety nie da się podejść. Klaczki w tym roku dały 8 źrebaków - nie wiem ile zostało obecnie. Miałam tam być codziennie, ale nie dogadaliśmy się. Hotelu nie ma, raczej nie będzie, a szkoda bo potencjał OGROMNY. Niestety nie ma się tym kto zająć porządnie, dlatego prowadzą tylko mini hodowle, o ile można ją tak nazwać. Wiem, że w niektórych przypadkach właściciel się zgadza na postawienie konia w hotel (o ile jest obecnie w Polsce), mi powiedział 500zł więc cena jak na warunki Szczecińskie bardzo fajna, ale za daleko jeżeli chodzi o dojazdy, no i brak hali jednak dalej.

Karol, kupiłeś coś u nich?
Ja jezdze na koszewskiej dziewczynie i druga mam w stajni🙂
faith te wasze fajniejsze od tych, które zostały... Nie nie kupiłem - w sumie to nie szukałem też dla siebie 😉 Mam babcię małopolkę teraz do opieki i na razie wystarczy 😉 Może po doktoracie jak coś się zmieni to Algę odkupię albo coś z Bielina 😉
Ogarniaj babcie, to pojedziemy w jezierzycach na stepa w teren🙂 potrzebuje spokojnego przewodnika dla malej😉
Ok, ale uprzedzam, że ona mimo, że stara Babuszka Charama to indywidualistka i nie wiem jak na nową koleżankę zareaguje 😉
Jazda konna w Wielgowie ? Haha tam nie ma czegoś takiego, chyba że ktoś lubi wozić d*pę na modelach anatomicznych z kantarami zamiast ogłowi  🤔 🤔wirek:
margaryna może zatem - zamiast krytykować - polecisz jakąś stajnię?
Nie ladne to co ladne ale to co sie komu podoba 🙂 nie komentuje poziomu i filozofii ale jezdzcy z wielgowa zwykle przyjezdzalu na zawody usmiechnieci i zaopiekowani🙂
Znalazłam ciekawą ofertę dla Koniarzy ze szczecina chcących poszerzyc swoją wiedzę 🙂

http://www.zdroje.edu.pl/studium/studium_technik_hodowca_koni.html

Więcej info zamieściłam w dziale ogłoszeń 🙂 w tytule"Rekrutacja - Technik Hodowca koni"
Na ZUcie była podyplomówka o podobnej tematyce...
Niestety jak się pracuje i ma własne konie, to nie ma już czasu na edukację  🙁
No wiadomo wtedy może być z tym ciężko ...

Ale szczerze zachęcam pozostałych 🙂 Ja już papiery złożyłam 😀
faith przyjeżdżali.. już od dawna nie przyjeżdżają ; ) jeszcze 4lata temu to była bardzo fajna stajni ale w ciągu tego czasu zdążyło się dużo pozmieniać.. wiem coś o tym bo stałam tam 10lat..

_Gaga ja nie krytykuje tylko stwierdzam fakt i skoro jest rozmowa o ośrodkach jeździeckich na prawobrzeżu a wiem jak wygląda to tu i ówdzie to się wypowiadam, nie moja wina że dla Ciebie wszystko co jest odmienne od Twojego zdania jest krytyką i oszczerstwem  🙂 ja bym póki co poleciła raczej Bukowe, w prawdzie nie ma tam trenera jako takiego ale podobno dużo się zmieniło na pozytywne
Dziunia87, a z ciekawosci - ile kosztuje semestr i czemu dopiero od listopada? 🙂 Ciekawy kierunek na wypelnienie wolnego czasu (o ile ktos takowy posiada) 🙂
Od listopada lub nawet od nowego roku, bo na razie za mało jest chętnych... A koszt to 220zł/mies. Zajęcie są co 2 tyg. w weekendy.
_Gaga ja nie krytykuje tylko stwierdzam fakt i skoro jest rozmowa o ośrodkach jeździeckich na prawobrzeżu a wiem jak wygląda to tu i ówdzie to się wypowiadam, nie moja wina że dla Ciebie wszystko co jest odmienne od Twojego zdania jest krytyką i oszczerstwem 


Nigdzie nie zarzuciłam Ci kłamstwa... Prosiłam jedynie aby zamiast krytykować - pomóc. Proponuję wdech wydech i odrobinę mniej "jadu"  😀
Ja nie mam pojęcia jak jest na prawobrzeżu, bo stoję na lewobrzeżu...
Wiem gdzie stoisz, jadu też we mnie nie ma, zwyczajnie nie lubię ludzi którzy wszystkich na okrągło pouczają. Skoro jest rozmowa to wypowiadam swoją opinię i tyle a myślę że takie stajnie jak nie powinny zbierać pozytywnych opinii bo nie powinny takowe w ogóle istnieć ale podejrzewam że nie wiesz o czym mówię bo tam nie byłaś - polecam więc przejechać się w wolnej chwili i wtedy ustosunkować do mojej opinii : )
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się