Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

elwarka   . . . . . . SDG . . . . . .
25 lipca 2014 13:08
A ja trochę z innej beczki. Na razie to tylko plany, ale być może będę potrzebowała :
kto z weterynarzy w zachodniopomorskim może zrobić badanie konia przed zakupem - kogo możecie polecić z cyfrowym rtg ?
Znajoma upatrzyła sobie tam konia - chodzi konkretnie o okolice Szczecina - zawsze to taniej, niż ciągnięcie kogoś przez pół Polski i płacenie za dojazd.
Z okolic jako takich to nikt nie ma
Najbliżej dr Januszewski Nowielice / Wrocław (RTG cyfrowe jak najbardziej ma)
Anna Dybska ma cyfrowe rtg i robi badania sprzedażowe - jest ze szczecina i okolic
wie ktoś gdzie w okolicach Darłowo, Darłówko i między Koszalinem a Darłowem są fajne stajnie ? Prócz Skibna, Rzepkowa, Bobolina, Kłosa i Niekło itp.
mogą to być prywatne miejscówki, ale ja chce sie doskonalić na konie nie zjechanym przez rekreacje  🏇
jemciasto Będzie cięzko.
Oprócz wymienionych przez Ciebie stajni, jest jeszcze w Kopań- ale również rekreacja. Nikt z prywatnych koni/ stajni przydomowych konia od tak se nie pożyczy/ pouczy. Jedynie rekreacja została.
edzia69   Kolorowe jest piękne!
02 sierpnia 2014 22:31
Ile ważysz? Jak do 50 kilogramów to mogę zaoferować treningi na małych wyścigówkach. Potrzebuj kogoś kto by mógł wsiadać na kuce poniżej 130 cm. Moje dzieci już wyrosły.
Gillian   four letter word
03 sierpnia 2014 07:24
edzia69, to Ty pod Koszalinem stacjonujesz?

jemciasto, nie ma nic ciekawego, może dzierżawa w Niekło i treningi z crazy częściowo by rozwiązały problem?
Dziękuje wszystkim, niestety Niekłoza daleko 😉 Będe szukać nadal
jemciasto - jestem z Darłowa, wiec jak coś to pytaj/pisz.  😉
siwaaa
Okej. Zobaczymy jak w Kłosie bo nie widze nic porzadnego z halą w okolicy. ;(
Gillian   four letter word
03 sierpnia 2014 13:06
a w Kłosie hali nie ma, niestety. Lipa, co za jeździeckie zadupie.
Czy znajdę gdzieś jakąś stajnie/boks w przydomowej stajence gdzieś w okolicach Lipczynka? (woj. pomorskie, powiat Czluchowski, gmina Przechlewo) lub przynajmniej w niewielkiej odległości od tej miejscowości 🙂 Za wszelkie informacje będę wdzięczna! 🙂
Obawiam się, że województwo pomorskie to nie to samo, co zachodniopomorskie.  😜
edzia69   Kolorowe jest piękne!
05 sierpnia 2014 11:23
Gilian ja na Wolinie, ale lato jest to może w czasie wakacji by chciała pojeździć. Zawaleni robotą jesteśmy.
jemciasto na zdjęciu w galerii widziałam Alpace. Nie możesz jeździć do Porzecza?? Tuhajowi i Alci  ruch przyda się na pewno.
siwaaa
jeździłam do nich 2 lata pod dzierżawą nistety potrzeba mi trenera bo chce iść na przód
Czy w okolicy szczecina da sie gdzies wypozyczyc przyczepke 1-osiowa?🙂 moze byc 1ka.
faith, widziałam tylko prywatne. jakiś czas temu hotelowicze z płochocina, oraz w brzózkach stała (właścicielka z gryfina?) teraz to nie wiem...

a w temacie kursu - z powodu braku możliwości dogadania się z ww firmą zrezygnowalam z ich usług (ew. chcą później - ale to już sami mają się zdecydować co i jak i robić nabór - ja po N rozmów, pytań, prób uzyskania konkretów czy głupiego plakatu itd.....odpuszczam. nie z każdym da się dogadac, a ja prosić i robić za nich nie będę. to oni mają zwrot kosztów choć + promocje, a nie ja)

ale:
kurs (szczególy zakresu później) będzie prowadzony przez http://fizjo-konie.weebly.com/
bo tu widzę osobę profesjonalną i konkretną +dobre opinie o pracy.

- calodniowy, z posilkiem, bufetem kawowym itd
-teoria i praktyka (warsztaty - nauka)
- przydatny zakres ogólny (kolejne można celowane na jakiś ustalony z uczestnikami problem) - nauka masażu, stretchingu, szukania i niwelowania bolesności itd
- dopasowanie siodła, korygowanie we własnym zakresie
- dyplom/zaświadczenie o udziale będzie (wiem, ze części się to przydaje) 😉
-koszt kolo 100 zł
-termin albo 23/24.08, abo 2 polowa września (tak zakładam - bo pomiedzy mogę być na rajdzie i w rejsie)
w razie potrzeby -baza noclegowa jest 😉

jesli jestescie zainteresowani - możemy termin czy zakres dogadac 🙂
A nie możecie robić tego typu kursów po sezonie
W sezonie wiele osób na zawodach jednak 🙁
_Gaga, dlatego pytam kiedy odpowiada 🙂
jak wyjdzie fajnie, jak beda chetni mozemy i np. co miesiąc 🙂
ale najpierw musi to pierwsze być - i na ie przyjsc troche ludzi zeby sie przkonac

mi pasowalo teraz - bo i chcialam zdobyc wiedze i umiejętnosci wlasie na moj sezon (rajdy koniec siepnia-jesien) bo latem(tzw sezon) to moje konie mają glownie takie, ze prowadze jazdy nascie km od nich 😉
Gillian   four letter word
07 sierpnia 2014 14:43
siwaaa, 23.08 są u nas zawody, wpadasz z rumakiem? 🙂
Gillian z wielką chęcią bym pojechała, ale w soboty pracuje.  🤔
A następną już wzięłam wolną więc kolejnej mi nie dadzą.  🤔

Jak u nas nic nie zrobią na koniec sierpnia ( bo Kędzierzyn nic nie organizuje w tym roku) to przyjade w niedziele popatrzeć na Was i porobić lepsze foty  🙂
Gillian   four letter word
07 sierpnia 2014 18:09
są jednodniowe tym razem 🙁
W sobote teraz u nas w Nowielicach są 🙂
krzysztoftzr   Horses knows who moves who
08 sierpnia 2014 01:20
koszt  za szkolenie   mial byc 65 zl niestety brak chetnych w tym terminie. Jestem na kazdym szkoleniu  ktore organizuje dla tych  ktorym sie to nie podoba. Taka jest moja praca. horse art   nie poradzę nic na to że  pani  od masażu nie pasuje w tym terminie🙁(.  a plakat  wysłałem  takim formacie jak prosilas .   Gaga  gdy nie odbiera rymarz  pewnie jest zajęty   można skontaktować się  mailowo  wtedy oddzwoni osobiście, skontaktuje.   Szkoleń   nie prowadzę  ja  tylko Pan Arek  wojtko wiak  moja kwestia jest   zorganizowanie co nie jest łatwa rzeczą i  dopieciem  na ostatni guzik.  prowadząc   przygotowania do kilku szkoleń    jest sporo pracy. niestety jestem sam więc  czasami  trwa  zrobienie . Staram  się jak mogę   aby  sprostać wymaganiom każdego klienta.   
Przepraszamy za zaistniałe  sytuację .
Tajnaa - akurat mamy teraz szkolenie więc też odpada..  🤔  Ale jak się czegoś nauczę to może w przyszłym roku pojedziemy  🙂
super 🙂
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
15 sierpnia 2014 10:49
czy mamy kogoś godnego polecenia w okolicach Goleniowa kto dojeżdża i prowadzi treningi?
Ale jakie treningi?
derby   "Pamiętajcie, tylko spokój Was uratuje."
15 sierpnia 2014 13:02
podstawy ujeżdżeniowe🙂  (pytam orientacyjnie na razie)
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się