Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

Jest jeszcze Adam Chodorowski.


Jesli chodzi o zeby to tylko Adam Olender... ale jesli jest nagla potrzeba to wg mnie Adam Chodorowski zrobi to fachowo.
crazy sorki, ale po moich doświadczeniach określenie "nagła potrzeba" i dr. Adam nijak mają się do siebie 😉
O ile odbierze telefon..  🙄
Długo też trwa dojazd. Do mnie jedzie już prawie rok.  🤣
Nie kracze, tylko mój chłop przejął Lulewiczki, bo Lechu wyprowadza się do Wrocławia. Nikt nie wie kiedy, on sam pewnie też nie, ale teren powoli zostawia.

To czuję, zę czeka mnie jutro poważna rozmowa z moim "lekarzem weterynarii pierwszego kontaktu" 😉
Gillian   four letter word
12 listopada 2014 08:05
[quote author=zielona_stajnia link=topic=14602.msg2220575#msg2220575 date=1415744861]
crazy sorki, ale po moich doświadczeniach określenie "nagła potrzeba" i dr. Adam nijak mają się do siebie 😉
[/quote]

kocham Cię  🤣 🤣 🤣  😂
Kolejne pilne pytanie - sprawdzony transport poza p.Tomaszem Buckim?  😀
nie wiem czy to Ci pomoże, ale do nas ze Szczecina konie targał też niejaki "Karaś" tylko za cholerę nie wiem czy to nazwisko czy ksywa 😉
Z Mołdawina Paulina Gryciak chyba z mężem wożą konie. Ceny mają dość rozsądne.
zielona_stajnia, ksywa Damiana Karaśkiewicza i nadal wozi konie
Czy orientuje się ktoś w temacie stajni w Kamionkach koło Kołbaskowa? Ktoś był, ma jakieś potwierdzone info, namiary na właścicieli?
seczuanowa, jesli to ta, dzie jedzie się przez las alb przez pole - takimi gruntowymi drogami, mają hodowle psów też - trzymaj się z daleka...z bardzo daleka
horse_art, a coś więcej...??
a to ta?
nie mam pojęcia o czym piszesz, zatem nie wiem co to "ta"...
nie wiem, czy w okolicy jest więcej stajni. więc jeśli enklawa, to nie ta w której byłam i efekty (tragiczne) w niej koni hotelowania widziałam i słuszalam jak to się odbywało i co z nimi wyprawiali, nie bede robić anty-reklamy enklawie
tu ich strona na fb   https://www.facebook.com/EnklawaStajnia?fref=ts#


Kamionka, Lublin, Poland - to chyba jednak nie ta stajnia.

Pytam, bo dowiedziałam się o istnieniu tej stajni dzisiaj i już zdołałam otrzymać dwie skrajne opinie - niezłą i tragiczną.
Chyba trzeba będzie się przejechać.
zapytaj, cyz mieli gniadego konia Runner i takiego bardzo wielkiego (imienia nie pamietam), czy odeszla niedawno klacz, kasztanka (dziś 😉 ),
albo zapytaj czy psy (jack chyba) hodują...
jak to ci - ale kojarze, ze wlasnie kamionka, to opowiem ci więcej ;]
wybiera się ktoś?
http://www.hippologica.de/
albo ma ochotę?
My planowalismy na niedziele.. ale co z tych planow nam wyjdzie to nie wiem
Ja miałam ochotę ale jakoś nie znalazłam chętnych a samej mi się nie chce 🙁
Gaga, jeśli się zorganizuje to Cię zabierzemy
ja mam na razie plan jechania tylko ze znajomą niemką
ale jakby ktoś chciał, to moge zabrać jeszcze 2 osoby. mam duży bagażnik :P
dzień do uzgodnienia
Gaga, jeśli się zorganizuje to Cię zabierzemy

Dzięki crazy, kurcze niedziela odpada za dużo treningów do odwołania, a przed świętami kasa potrzebna 😉
Ale.... przemyślę jeszcze 🙂
a jedzie ktos do berlina w sobote?? 😀
ja wlasnei na sob. wyjazd umówiłam 🙂

i w kocu mam plan pójść na pokazy i wykłądy - czytajac program -zapowiada się super 😀
a nie chcesz przyganrac kropka?? 🙂
zenona, dawaj na pw ustalimy szczególy 🙂
ponawiam pytanie, ktos jedzie w sobote do berlina na targi?? bo z kolezanka sie nie zgadalysmy  😕
Mam problem, orientujecie się może który kowal jest w miarę potrzeb dostępny na cito na telefon?
Zima zaskoczyła nie tylko drogowców ale i kopyta niektórych koni, szczególnie tych podkutych bez wkładek  👀
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się