Pensjonaty, stajnie - Zachodniopomorskie, okolice Szczecina

faith, komu, gdzie i za ile wysyłałaś siodło do poprawek?  :kwiatek:
seczuanowa, znając faith to wysyłała do Andersza do Pleszewa
Cena zależy od zakresu prac
Jedno z moich siodeł też jest u niego aktualnie na serwisie 🙂
tak wlasnie bylo 🙂
Pana Ryszarda wielbie i czcze, glownie za cierpliwosc, terminowosc i ceny :P
_Gaga, faith, dzięki bardzo 🙂
uwaga uwaga ... 🙂 osoby z polic i okolic w GS beda w przyszlym tygodniu wyslodki niemelasowane w granulacie 🙂.. ot taka dobra wiadomosc w cenie okoli 40 zl 🙂 ja juz nie moge sie doczekac  🏇
Gillian   four letter word
24 lutego 2015 07:55
Szczeciniaki - kto zna osobę Maciej Wojtasik? 🙂 ktoś z nim jeździł? widział przy pracy?
Gillian - a przypadkiem nie 'Wojtysiak'?
Gillian   four letter word
25 lutego 2015 19:54
no może 🙂
Jeżeli mowa o Macieju Wojtysiaku to nie widziałam nigdy jak jeździ albo jak trenuje, ale wiem, że pracował przez jakiś czas jeżdżąc konie szejków, którzy szykowali się (szejkowie i konie) na igrzyska w Londynie. Myślę, że to świadczy o jakimś poziomie umiejętności.
Jeśli dobrze kojarzę nazwisko to był to mój pierwszy porządny trener. Naprawdę wiele mnie nauczył. Nawet chciałam z nim trenować po kupnie konia, ale jakoś zniknął z okolic Kołobrzegu..
I tak jak annet napisała, siedział długo w Arabii i pracował tam przy koniach.
A ja zapraszam wszystkich na Wiosenny Pokaz Ogierów do Glinnej 7 marca o 11
Będzie na co popatrzeć, zgłosiło się sporo ogierów szlachetnych, zimniaków i nawet kilka kucy.
Ziemniaki będą szalały w bryczkach a szlachetne w skokach luzem.
a bedzie jezdziec testowy?? 😀
zenona, jeździec testowy na przeglądzie hodowlanym?
eee
po co?
a to teraz juz wiem, ze nie potrzebny 😀.. nie wiedzialam, ze nie bedzie, dlatego sie pytalam
Jeździec testowy potrzebny jest w Zakładach Treningowych, nie na pokazach...
jak byl pokaz klaczy w glinnej to byl jezdziec testowy 😀
To nie był pokaz klaczy tylko Terenowa Próba Dzielności Klaczy i wtedy jeździec testowy jest potrzebny.
Wsiada na wszystkie konie i wyraża swoją niezależna opinie o ich jezdności. Natomiast na pokazie ogierów
koni się nie ocenia. Właściciel pokazuje konia tak by wypadł jak najlepiej. To dwie różne imprezy.

W tym roku zgłosiły się 43 ogiery nie tylko z naszego woj. Pewnie wszystkie nie dojadą ale nawet jeśli dotrze tylko
połowa z nich to będzie na co popatrzec.
ooo dziekuje za wytlumaczenie 🙂 i juz teraz wiem o co chodzilo 🙂..
w glinnej na pokazie ogierow na pewno bede z aparatem 🙂
Czy jest tu ktoś kto obecnie jeździ/trzyma konia w ośrodku 'Tornado' w Bobolinie? Jakie wrażenia? Polecacie czy nie i dlaczego? Jak z właścicielami? W porządku ludzie czy raczej nie idzie się dogadać?
przypominam, zapraszam. jak nei na całość, mozna w sob, nd przyjść popaczeć, pokibicowac porobić zdjęcia, pojeździć 😉

                      ZAPRASZAMY!

jeźdźców,  właścicieli ośrodków,  pensjonatów,  gospodarstw
i  wszystkich  innych  zainteresowanych  turystyką  konną !
(umiejętność jazdy, uczestnictwa konno, nie jest konieczna)

Cel: wymiana doświadczeń. Poznanie się turystów konnych i usługodawców. Zaplanowanie projektu na którym stworzymy kompleksową koncepcje szlaków konnych (mapy, oferty) na terenie Euroregionu (Polska, Niemcy) opartych o zapotrzebowanie, doświadczenia turystów i możliwości infrastruktury (usługodawców) – trasy, miejsca postojów, noclegów.

Termin: 24-26.04.2015 (piątek-niedziela)
Miejsce: „Farma Zdrowia” Brzózki 25, 72-022 Nowe Warpno, Polska,
„Fennhof” Ludwigshof 12, 17375 Albeck, Niemcy

Plan*:
24.04. 2015
14.00 rozpoczęcie spotkania (Brzózki)
Warsztaty, omówienie koncepcji wspólnych ścieżek konnych – czego chcielibyśmy? Jakie są nasze doświadczenia?
16.00 Pokazy i ćwiczenia pony games, trial, Ranch … na placu lub w terenie
20.00 Ognisko integracyjne – czas na wymianę doświadczeń
25.04.2015
9.00 rajd konny z Brzózek do stajni Fennhof w Ludwigshof (DE) i z powrotem. (dla chętnych możliwość jazdy konno z Brzózek lub z Ludwigshof)
Warsztaty, omówienie koncepcji szlaków turystyki konnej
20.00 zabawa przy muzyce, nauka grupowego układu country
26.04.2015
Pokazy i ćwiczenia pony games, trial, Ranch …
Planowanie kolejnego spotkania, gdzie stworzymy mapy z ofertami miejsc postojowych
Wyjazd do granicy (przez Rieth lub Myślibórz)

*Plan może się nieznacznie zmienić ze względu na np. pogodę czy inne zdarzenia losowe

Udział jest bezpłatny!
Można przyjechać z własnym koniem
Organizator zapewnia m.in: noclegi, wyżywienie, padoki/boksy+siano+owies dla 10 przyjezdnych koni, 6 koni do dyspozycji uczestników.
konieczność wcześniejszego zgłoszenia. Ilość miejsc ograniczona! (uczestnictwo w całości, wyzywienie, noclegi,konie ...)

organizator:  fundacja Brzózki w Europie, partner: Pferdefreunde Ueckermunder Heine e.V.

Kontakt:
PL tel. 882 032 563, e-mail: med1@op.pl  www.brzozkiweuropie.eu

Projekt jest współfinansowany ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego oraz ze środków budżetu państwa w ramach Programu Operacyjnego Celu 3 „Europejska Współpraca Terytorialna” – „Współpraca Transgraniczna” Krajów Meklemburgia - Pomorze Przednie/ Brandenburgia i Rzeczypospolitej Polskiej (Województwo Zachodniopomorskie) 2007 – 2013
Mam pytanie - czy w okolicach Szczecina (przyjmijmy na ten moment odległość do 50 km) - mamy stajnię, która jednocześnie ma halę z lustrami i zaplecze noclegowe?
po niemieckiej stronie. Tanger.
horse_art - potrzebuję po polskiej stronie.
annet dobrze mi się wydaje, że zdjęcie w miniaturce masz z Osowa? 👀
annet, jedynie Brzózki przychodzą mi do głowy
Pozostałe stajnie z halą w takim promieniu nie mają zaplecza hotelowego
Są to: Przylep, Trzeszczyn (małe hale), Przemocze, Płochocin, Leśno, Komarowo, Glinna (tu najfajniejsza hala)

Z dalszych z fajną infrastrukturą masz np. Wałcz (nowe zaplecze hotelowe, hala, itd). Jest też kilka nadmorskich z niezłym zapleczem 🙂
brzozki lustra maja? nie kojarze (ale dawno nie zagladalam...moze sie pojawily)
i ta hala to taka miniaturowa... mniejsza od trzeszczynskiej (tak "z pamięci"😉
Hala większa od trzeszczyńskiej, luster to chyba nikt poza K. Milczarek nie ma... (?)
w mysliborzu (tym przy granicy) chyba są lustra 🙂 hala taki wypas, ze muszą być :P
OK, ale to stajnia prywatna, bez pensjonatu czy opcji szkolenia
Rozumiem, że Anett szuka raczej miejsca na szkolenie...

ale tak sobie myślę - po co skoczkom (Myślibórz Wlk.) lustra?
_Gaga, rozne rzeczy tam są 😉
a jak sie dogadac to wstawic, przyjechac na trening mozna - nie bylaby pierwsza 😉
fajnie sie tam jezdzi, dodam 😉
Aby odpisać w tym wątku, Zaloguj się